Chill-Craft CZ/SK

1.20.1 White Leg

 

09/07/2023 22:51:25   Mára Strayer

Návštěvnost 1 hráč

 

IPsurvival.chill-craft.cz:25736
Verze 1.20.1
Hráči online0/30
Webové stránkyhttp://chill-craft3.webnode.cz
Více informací -->


Jsme soukromý privátní building komunitní server - vanilla.
Náš server funguje tak že každý člen se podílí na společných projektech - někdo jako buider, další zase jako dodavatel potřebných materiálů.
Veškeré farmy jsou koncepčně postavené tak, aby byly výkonnostně dostatečné pro všechny - od každého druhu pouze jedna farma.
Projekty, které jsou v plánu jsou na v řádech několika měsíců.
Co se náboru týče, tak hledáme buildery ( mezalomanského myšlení jako jsme my ti co už u nás hrají.
Pokud bys měl/a zájem se k nám připojit, tak bude potřeba doložit(fotkami) co máš zasebou, nebo co jsi postavil/a a ideálně umět s módem LITEMATICA, a věkově 18+
Jestli tě zaujalo co jsi přečetl/a a chtěl/a by ses k nám připojit, tak se mrkni na náš web: chill-craft3.webnode.cz/ a kontaktuj nás prostřednictvím E-mailu

    Komentáře    
Po dlouhém hledání jsem konečně našel útočiště. A to právě na tomto serveru. Prošel jsem několik serverů které se prezentovali jako čistá vanilla a přitom vanillou nebyli. Víz například Minehill. Až zde na Chill Craftu jsem poznal krásu čisté Vanilly a stabilitu výkonu. Navíc skvělé jednání s A-Teamem a moc fajn přátelská komunita. Všem co hledají pohodové hraní vřele doporučuji tento server. Je to vycházející hvězda mezi vanilla serverami.
Komentářů: 1 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář