HeroCraft

1.8.x1.16.x Open Warez

 

16/10/2014 00:57:26   MartyHR

Návštěvnost 1 hráč

Odstraněn 08/06/2023 15:00:13.
 

IPplay.hero-craft.cz:22222
Verze 1.8.x1.16.x
Webové stránkyhttp://www.hero-craft.cz
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Minecraft server na bázi bungeecordu na verzi 1.16.3
O dvou serverech CREATIV co máme k dispozici si prosím přečtěte níže, děkuji.
Máme tedy tyto servery:
Spawn
Zde se objevíte po přihlášení.
Zde nejde nic hrát, musí se projít portálem na hlavní spawn
Skyblock
Zde asi není co představovat. Nez začnete hrát, mužete si vybrat z osmi miniostrovu v nabídce a pak se a snažíte se na něm nejen přežít, ale vybudovat a postavit si vše co je potřeba ke splnění různych úkolů. Skyblock je komplet počeštěn.
Hranice
Tento server není pro hraní ale spíše jako poznávací. tzn že zde staví jen pár hráčů z města Hranice na Moravě a veškeré stavby jsou zde přesně dle reálu a fotografií tohoto našeho města. Je to prostě jako byste použili Googlemapy :) Tento server zároveň slouží jako rozcestník na další servery.
Classic
Tento server jak už název napovídá, je klasický minecraft server, tzn stavět si můžete kde chcete. Na této mapě si lze zakoupit VIP hodnost, ale ne za reálné peníze, nýbrž za tzv. HeroKoruny. Tuto měnu získáte např. pomocí Jobsu, nebo z mapy Games za různe výhry a odměny.
CREA
Zde jak název napovídá, můžete stavět pomocí CREATIVU. Tento svět je pro všechny hráče přístupný. Nicméně stavění se vám automaticky zaktivuje po zakoupení VIP hodnosti.
VIP se nekupuje za realné peníze, ale pouze za herní viz výše popis serveru Classic. Dále jen musím poznamenat, že s CREATIVEM nezískáváte automaticky OP, neboť to pak zavání anarchií :)) , tzn VIP a všechny výhody s ním spojené bohatě stačí....
Games
Na tomto serveru je spousta her. např: paintball, blockhunt, bombercraft, buildmything, mobarena, podkopávačkaka, bludiště a plno dalších eventů.
Seniorcraft
Na tomto serveru typu survival vs economy mohou hrát hráči 18+ .Byl spuštěn na základě častých žádostí samotných hráčů.
Creativ
Na tomto druhém creative serveru co provozuji si senior hráči mohou využívat výhod creativu a stavět tak famózni stavby. Zde není třeba být VIP ale musíte vlastnit v SeniorCraftu povolení hrát.

    Komentáře    
super příjemní lidé kteří pomůžou
je to super server :D
Komentářů: 2 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář