CorePlay.cz

4 Open Warez

 

01/01/2020 21:51:33   Killhodorn

Návštěvnost 6 hráčů

 

IPmc.coreplay.cz
Verze4
Hráči online4/40
Webové stránkyhttp://coreplay.cz
Více informací -->


CorePlay.cz

-| Kto sme ?
Možno si hovoríte: Každý survival server je to isté dokola. No u nás nie! Náš server je iný a ponúkame Vám množstvo zážitkov. Už od 31.12.2019 pre Vás tvoríme príjemnú komunitu hráčov ochotných hrať klasický survival bez zbytočných pluginov na nepotrebné veci. Nad celým serverom dohliada skúsený Admin-Team a dozerá nad dodržiavaním stanovených pravidiel. U nás si nájde miesto ten, kto hľadá mierumilovný život klasického minecraft sveta.

-| Náš cieľ ?
Naším cieľom je sa dostať do top 10 CZ/SK serverov a tým rozšíriť našu myšlienku/predstavu minecraft survivalu.

-| Čo Vám ponúkame ?
Náš server beží na výkonnom stroji s vylepšeným jadrom, čo zaručuje [b]plynulý chod servera bez žiadnych lagov. Okrem plynulého chodu servera máme aj:

• Chytanie mobov
• KitBattle
• Odmeny (za hlasovanie, ...)
• Aukcie
• Crates
• RandomTeleport
• Craftenie spawnerov
• Backpacky
• Residencie
• A mnoho iného ...

Okrem čistého survivalu pre Vás tvoríme časté eventy, súťaže. Je pre Vás vytvorená parkour mapa s odmenou na konci, schované poklady po mapách.

-| Naše kontakty
IP adresa: mc.coreplay.cz
Instagram: @mc.coreplay
Discord: discord.gg/D4GQec4

Budeme na teba čakať!

    Komentáře    
Proč tady hraju? Protože to byl první server, na který jsem vlezl po dlouhé pauze od MC a nechtěl jsem hledat už jiný. Po připojení jsem dal dva nebo tři tpa killy, za což jsem byl potrestanej warnem od Helperky, nyní Helpera. (Ano, na serveru se již nenachází žádná Helperka) Potom jsem dostal od stejné osoby i ban na tři dny za využívání bugů. Po banu jsem opět hrál a vydrželo to zatím až do dnešního dne. Na serveru se kromě zmíněného skvělého „Helpera (Nyní už hlavního Helpera)” nachází i další člen Admin týmu, který stojí za zmínku a je to Karel Rachyáš, místní admin. Tento člověk je velice zajímavý, občas je takový „jiný”, ale jinak je úplně v pohodě a dělá svoji práci dobře. Další členy týmu vypisovat nebudu, ale svou práci odvádí také dobře, proto byli na své pozice vybráni. A samozřejmě je zde i mistr majitel, který se o server pečlivě stará a i díky tomu nabírá na popularitě.
Takže abych to shrnul.. Tento server má co nabídnout a neustále se vylepšuje. Stojí minimálně za vyzkoušení a potom vás místní komunita přesvědčí, že na serveru má cenu pokračovat. Že je server kvalitní a super, poznáte podle toho, že na něm hraje hráč s nickem Sklepy, ten by na žádném špatném serveru nehrál a vždy si vybírá jen ty nejlepší. Takže ŠUPKY HUPKY děcka, kopírujte nebo opisujte ip serveru a všichni se sejdeme ve hře.
Na tomto serveru hrajeme už dva měsíce. Server má skvělou vizáž, ochotný a příjemně vystupující A-Team se skvělou HL. helperkou a Adminem. Server se může pyšnit volným a krásným spawnem, poklady na něm, najdete zde i vote a dungeon truhlu, dungeon, tutoriál na začátek, možnost mít spawnery a hlavně příjemný a velký survival svět. Tento server se vyšvihl hlavně díky tomu, že má stále něco nového. Na serveru jsem si koupil VIP, ke kterému jsem dostal větší možnost residence, více sethome a VIP shop. (Shopy jsou na serveru také). Skvělá komunita, kde nepadají ani tolik tresty, hráči dělají eventy, sponzorují se navzájem a funguje to parádně. Samozřejmě se najde i moucha, což jsou občasné lagy... ale za mě survival, jak by měl vypadat a budu zde hrát co nejdéle! 9/10.
Na servery som mesiac a za tieto 4 týždne som si našiel veľa priateľov, lebo čo je len pravda je tu asi najlepšia komunita zo všetkých na akých som bol, ďalšia perfektná vec je A-team ktorý vždy je na servery a snaží sa ti pomôcť ako len najlepšie vie, i keď často naše požiadavky sú náročné... na tomto servery sa mi páčia eventy ktoré sú skoro každý deň a ak nie od serveru tak od komunity/hráčov ktorý chcú pomôcť začiatočníkom a snažia aby sa na servery cítili dobre, tomuto serveru dávam 10/10 lebo čo sa týka kvality je najlepší ♥ The_XavaX ♥
Načíst další komentářeKomentářů: 6 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář