🍦 VanillaCore

1.20.4 White Warez

 

23/08/2018 18:02:11   Sajmon

Návštěvnost 1 hráč

 

Verze1.20.4
Hráči online0/20
Webové stránkyhttp://vanillacore.cz/discord
Více informací -->
🔘IP: vanillacore.cz
🔘Discord: discord.gg/xpZJAF86Xp
🔘Dynmapa: map.vanillacore.cz
🔘Bluemapa: bluemap.vanillacore.cz
🔘Squaremapa: squaremap.vanillacore.cz

«──────────── «  Co nabízíme? » ────────────»

🪄 - Žádná teleportace nebo usnadnění hry v podobě rezidencí.

📱 - Crossplay s Bedrock edicí hry, takže se můžete připojit z mobilu nebo jakékoli konzole!

🔒 - Autentifikační systémy umožňující automatické přihlášení a registraci pro zajištění bezpečnosti.

😊 - Pohodová komunita dospělých lidí.

💬 - Propojení s Discordem a Minecraftem (chat, role a další věci).

🗺️ - Dynmapa, Bluemapa, Squaremapa.

📊 - Webové statistiky pro všechny hráče.

⚡ - Stabilní a výkonný server s bezpečnou budoucností, protože je náš do posledního šroubku.

🛡️ - Ochrana před hackerskými modifikacemi nebo jakémukoliv podvodnému softwaru

🕵️ - Obrana proti griefingu, protože veškerá aktivita hráčů a entit je sledována s možností rollbacku.

📃 - Proces přijímání whitelist vedený komunitou, který zajistí, že se do hry nedostanou nevychovaní lidé, kteří chtějí jen ničit a kazit hru..

🌍 - Předgenerovaná mapa s hranicí 10k bloků, která byla nově vygenerovaná při aktualizaci na verzi 1.19, takže máme nové deep dark biomy.

«──────────── «──────────» ────────────»VanillaCore je klasický vanilla server, který se zaměřuje hlavně na dobrou a pohodovou komunitu. Jsme na české scéně serverů už od roku 2018 a za každého hráče jsme moc rádi! To co náš server nabízí je čistá vanilla s uzavřenou komunitou pro starší hráče Minecraftu. Náš server je hostován na vlastním dedikovaném stroji.
■ Server, který je zaměřen na vanilla survival, kde není přepluginováno, nenajdete zde žádné pluginy, které usnadňují hru či jiné zbytečnosti (Minihry, kity, doly, teleportace). Tenhle server je whitelistovaný, tudíž tam nalezneš uzavřenou komunitu lidí, která mezi sebe nepustí každého a vzájemně se respektuje. Také tě možná osloví to, že tam nejsou resky a zkrátka si musíš s lidmi důvěřovat, ale neboj. Máme příkazy, díky kterým zjistíme možnou škodu na tvém obydlí.
■ Tento server běží na takzvaném Paperu, což je fork Spigotu, a je tedy semi-vanilla server, ale všude ho prezentujeme jako vanilla server, protože se ho snažíme udělat co nejvíc vanilla a zachovat jádro vanilly. Proto zde nenajdete žádné teleportace jako /home, /spawn apod. ani jiné pluginy, které usnadňují hru. Všechny pluginy, které tam jsou, slouží k administrativním účelům, jako například Authme.

Jak bylo zmíněno náš server je hostován na vlastním dedikovaném stroji. Server je do posledního šroubku náš. Není pouze pronajatý. Uložený ho máme v kvalitním datacentru v Praze.

Specifikace:
CPU: AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor 3,4GHz, Boost 4,9 GHz
RAM: DDR4 128GB

    Komentáře    
Asi jediný vanilla server na který jsem se zkusil přihlásit a musím říct, že to stalo za to. Mohu tento server jenom chválit, až na nějaké problémy s lidmi co byli přijati na server. Ohledně lagů, tak se nedá říci, že tu jsou, tedy až na nějaké chvíle, ale majitel se vždy snaží je rychle vyřešit. O:) Každopádně velké plus na serveru je zrzek Coshíček, který daruje zrzkům elytru jako mně.
Server je velmi dobrý, za celou dobu hraní minecraftu jsem snad nenašel lepší, hraji zde od roku 2018 a pořád mě baví (s výjimkou pár zbytečných wipů v minulosti). Server velmí dbá na skvělé propojení s Discordem, které opravdu stojí za to. Je tu také skvělá dynamická mapa, ale server používá i mapu jménem Bluemap, kterou jsem dosud neznal a posouvá opět webové mapy na další úroveň.
Jeden z nejlepších serverů, na kterých jsem hrál, komunita mě drží pěkně při hraní, takže mě to nepřejde po pár dnech, přátelská a vřelá komunita. Hraju zde bezmála 2-3 roky a nelituju :)
Načíst další komentářeKomentářů: 7 Smazaných: 4
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář