MCJabko

1.20.4 Open Warez

 

28/09/2017 10:29:00   Rispy

Návštěvnost 1 hráč

 

IPmc.mcjabko.cz
Verze1.20.4
Hráči online0/35
Webové stránkyhttp://mcjabko.cz/
Více informací -->


MCJabko je server pro pohodáře, kteří si chtějí vychutnat Minecraft v kolektivu dalších pohodových lidí. Čekají tu na tebe pouze a jen základní pluginy na usnadnění života, jako je /home, /rtp, /spawn, atd. Nenajdeš tu žádné limitace ve smyslu rezidencí, jakýkoliv griefing ti s radostí opraví člen administračního týmu a ušetří ti hromady stresu.

Stručně:

Věci, které u nás najdeš:
Fajnovou komunitu
Administrační tým, který se o server stará dnem i nocí.
Kvalitní zázemí.

Věci, které u nás nenajdeš:
Rezidence
Ekonomiku

Tak na co ještě čekáš? Začni psát svůj příběh ještě dnes! Připojit se můžeš pomocí IP adresy mc.mcjabko.cz na verzi 1.20+.

    Komentáře    
Píšu tady pouze z pozice hráče, z dob kdy na serveru hrálo pár hráčů. Server měl vždy nějáké menší chyby, které ale díky komunity se dali snést. Komunita tam byla vždy tak dobrá že i když se nedalo pomalu hrát jelikož se vám vše vracelo, lidi tam i tak hráli jen proto, že je tam bavilo hrát s ostatníma. Byl jsem tady po celou historii těhlech komentářů a když to tak čtu, všechny tyhle záporné komentáře si dokážu často vybavit a jedno vím jistě.. Pokud a-team rozhodl o blokaci, vím že to bylo vždy opravněné, pro příklad: Gryllen, který je schopný strávit i hodinu ve spec. modu aby projížděl tunely od podezdřelého na x-ray.. nebo Alexa která vždy s těžkým srdcem dává ban a snaží se vždy ho co nejvíce zkrátit když se osoba chová normálně. Co tímhle chci říct, všechny tyhle komentáře vidím jenom jako vyjádření osob které na serveru neměli dobrou historii. Na všechno existuje druhý pohled.. Pokud ale chcete vědět jaký server opravdu je, přijďte se podívat sami.
5.11.2019
Z deníku poutnického survivalisty:
* Po dni hraní spokojenost všeobecně.
* Jedniný nezvyk je plugin na spaní, který urychlí noc podle lidí co spí, ale na to se dá rychle zvyknout.
* S AT žádné potyčky (a že se většinou dostanu do potyčky první den)
* Klidná komunita
* Žádné residence. Nestane se že by byla někde reska po hráči který zde dlouho nebyl nebo už není. Protekci beden zajišťuje LWC
* Žádný fly, economy a jiné blbinky. Spokojenost.

Asi zde na delší dobu zakotvím.
Devaky
Pohodový server, kam si můžu přijít a v klidu si užít chvilku volného času...
Oceňuji aktivního a milého admina
Načíst další komentářeKomentářů: 23 Smazaných: 8
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář