Ecocraft

1.12.2 Open Warez

 

07/05/2017 20:33:27   Ecocraft

Návštěvnost 1 hráč

 

IPplay.ecocraft.cz
Verze1.12.2
Hráči online0/50
Webové stránkyhttp://www.ecocraft.cz/
Více informací -->


Economy - Obchodování s pozemky - Soukromé ostrovy - Pokročilé shopy - Vlastní pluginy - Žádné Pay2Win

Server je specializován na ekonomiku, zejména na obchodování mezi hráči. Různými úpravami (snížení dropů, znemožnění auto farem, atd.) bylo docíleno aby každá věc měla svou hodnotu a dalo se s nimy dobře obchodovat.

Stavět se dá na pronajmutém pozemku nebo si koupit pozemek od hráčů co už mají vlastní ostrov. Tyto jsou k dispozici v různých prostředích (klasický, písečný, ve voidu, pod vodou, ve vesmíru a v přírodě).

Jsou tu též unikátní vychytávky jako vertikální slaby a traktor kterým můžete jezdit a při tom automaticky sklízet a sázet pšenici. Více informací naleznete na webových stránkách: www.ecocraft.cz

Na serveru jsou též k dispozici nové bloky z Minecraftu 1.13.2, hráči se starší verzí 1.12.2 vidí místo nich zástupné bloky.

    Komentáře    
Zdravím všechny hráče této kouzelné hry jménem Minecraft. Tento server mohu s čistým svědomím doporučit. Budeme rádi, když se k nám přidáte a užijete si spousty zábavy. Skrze ekonomiku serveru, má všechno svoji určitou hodnotu, která je celkem stabilní. Lidi, kteří tu hrají už déle... jsou výborným kolektivem do pohody i nepohody. Hra sama o sobě nějak zvlášť nelaguje a proto je lepší požitek ze hry. Každému, kdo by se chtěl přidat na tento server doporučuji si pořádně přečíst webové stránky, protože je tam spousty užitečných rad ohledně možného začátku, který je spíše pro pokročilejší hráče.

S přáním hezkého dne,
Mr. Sephirot
Dříve to byl skvělý server, ale teď mi vadí komunita, je znepřátelená, všude samí cheaty, hacky, hlavně x-ray a je tu jeden nejmenovaný hráč, který kazí ekonomiku tím, že dává nováčkům peníze, většinou 500-1000. Jinak pluginy a příkazy skvělé.
6,5/10 .


-Pavel_theGAMER
Tento výborný server je pokračovaným jeho MC Titan verzie.Na servery je väčšinou kľud a hráči sú tam veľmi príjemný.Dobré je tam zo začiatku farmarčiť a vyrobiť si obchod.Ale pre pochopenie toho celeho je potrebne navšťíviť ich stránku ecocraft.cz a prečitať si to.Hodnotenie 9/10 Recenziu napísal M.
Načíst další komentářeKomentářů: 8 Smazaných: 5
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář