WarfareMC.eu

1.7.2-1.20.2 Open Warez

 

05/11/2016 07:07:26   Mirayi_

Návštěvnost 96 hráčů

 

IPmsl.warfaremc.eu
Verze1.7.2-1.20.2
Hráči online39/250
Webové stránkyhttp://warfaremc.eu
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


| O SERVERU
WarfareMC je Java/Bedrock 1.20 server zaměřen primárně na Survival herní módy, které se vzdalují od základní Vanilla hry. Používáme Resource Pack pro zlepšení herního zážitku a přidání nových entit a itemů. Zároveň se pyšníme velkým obsahem Vlastních Pluginů, které hráče vždy oslní.

Najdeš u nás Survival, Survival Slimefun, OneBlock a Gens Skyblock (GenBlock)!
Samozřejmostí serveru je také Zábavný a Komunikativní AdminTeam, který je vždy dostupný ve stanovený čas jak na serveru, tak na Discordu. AdminTeam je otevřený hráčům, takže si s nimi kdykoliv můžeš popovídat ♥

| SURVIVAL SLIMEFUN
Náš nejpopulárnější a nejstarší server se řadí mezi NEJLEPŠÍ SLIMEFUN SERVERY na České a Slovenské scéně dle hodnocení hráčské komunity.
Nabízíme mnoho předmětů ve Slimefunu, které vlastnoručně modifikujeme, abychom zařídili balancovanou hru. Najdeš zde také Custom Enchanty, Různé Ekonomické vychytávky a mnohem více!

| RPG SURVIVAL
Nevyhovuje ti Slimefun, vyzkoušej Survival!
Server nabízí Bosse a Raidy, Speciální generaci světa, Custom Enchanty, Black Market, Skilly, Classy, DUNGEONY, Nové Moby, Aktivační Abilitky a mnohem více originálních, RPG prvků, které jinde na České a Slovenské scéně nenajdeš.

| ONEBLOCK
Jedinečný OneBlock server s RPG prvky a Slimefunem. Běžíme na upravené verzi AOneBlocku, která nabízí nové funkce do OneBlocku, Prestiges. Mimo to u nás nalezneš úplně nové fáze, Lucky Blocky, Nové mechaniky, TinkerTools, Odměny za dokončení fáze, spousty Leaderbordů pro nejlepší hráče na serveru a hromadu věcí, které jiný server nenabízí.
Náš OneBlock server nabízí Skilly, Hromadu sběratelských předmětů, Prestiges, Nové Fáze, Upgrady, Spousty Slimefun Addonů a mnohem více!

| GENS SKYBLOCK (GENBLOCK)
První Gens Skyblock v Česku. Vybuduj si své generátorové impérium, získávej nové itemy, plň Questy a získávej v Levely v nezapomenutelných lokacích.
Náš Gens Skyblock server nabízí Lokace, Levely, Přes 50 Generátorů, Upgrady Ostrova, Questy a mnohem více!

    Komentáře    
ten to server je hodně dobrý jen když neco řeší tak to trvá nebo chtějí dukaz ale určitě si pořád screenshotujete věci v invu ... ale jinak super lidi supporti cenim 3
adminy tež majitel podle nálady :) ale jinak doporučují hrát
jsem moc rád že tu hraji taky
Na tomhle serveru hrají už dost dlouho :D Pár let (doslova pár) to už bude... Na survivalu jsem potkal hodně skvělých lidí, ale bohužel mě to tak nějak omrzelo... po čase máte všechno a už vás to nudí :D Přesně proto teď přišli s Oneblockem se kterým jsem velice spokojen, mám jen par námitek k Admin-Teamu: 1. Jeden nejmenovaný support tam dost trollí hráče v chatu a je to až neuvěřitelné, jak je drzý a 2. když jste něco ztratili nebo vám co zmizelo, případně vám to někdo vzal, pravděpodobně už to nedostanete z5 ;) (i když máte screeny) Jinak většina ATeamu jsou pohodáři a dá se s nimi poklábosit - IamJustBrody 20.8.2020
Na tento server jsem zavítal ke konci roku 2017 a začal si to tam užívat. Pozval jsem na tento server své kamarády a začal s nimi hrát. Velmi nám vyhovovala nápomoc od členů AT, kteří byli ochotni s námi řešit naše problémy. Po pár měsících jsem se sám stal členem AT a byl jsem velmi pozitivně překvapen jak jsou tito lidé kamarádský a jaká je s nimi sranda. Doporučuji tento server všem co začínají nebo už jsou v MC zdatnější. Dostane se Vám tu pomoc a zažijete tu dost srandy jak sami tak i se svými kamarády. Hraji zde už více jak jeden rok (dnes je 8.2.2019) , hraji spíše už jenom pasivně, ale i tak si to tu stále užívám.
Načíst další komentářeKomentářů: 44 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář