Currahee! Survival

1.11.2 Open Warez

 

30/10/2013 18:50:07   Currahee

Návštěvnost 6 hráčů

 

IPmc.currahee.cz
Verze1.11.2
Hráči online0/40
Webové stránkyhttp://currahee.cz
Více informací -->


Unikátní krásná mapa, klidné hraní, nemožnost griefu - Currahee!
Užij si Survival v prostředí, které ti opět vnukne inspiraci pro nové stavby. Objevuj neviděné biomy, struktury, dungeony... Projdi si svět Minecraftu tak, jak ho neznáš.
Stav si své, nerušen, ve svém vlastním světě - hraj neohrožen nerozumnými hráči - v klidu a sám, nebo pouze s těmi, které k sobě pozveš. Není potřeba žádných residencí, žádného skrývání.
Stav co chceš, kde chceš. Bez omezení. Currahee!Pokud jste hráč s originálním Minecraftem, stačí zadat IP adresu a začít hrát.
V případě neoriginálních klientů je nutné zvolit nick, jehož tvar nekoliduje s již originálním jménem a ve hře se registrovat příkazem /register heslo heslo

    Komentáře    
Ideální server pro hráče co chtejí hrát v komunitě, ale zaroveň mít své soukromí. Pohodová komunita, žádné VIP zvýhodňování, čistá vanilla, krásná krajina s bohatými dungeony. Jeden z nejpříjemnějších vanilla serverů.
Amoniak
Pohodové hraní minecraftu ve svém vlastním světě s možností spolupráce s kamarády. Žádní zloději a PVP otravové.
Ochotný férový admin, neustále pracující na vylepšování serveru. Občasné zábavné eventy a questy za odměny.
Prostě zábava pro pohodáře.

westikkrystof - hráč na serveru
Podle mě je tento server velice originální, protože tu každý hráč má svůj svět. Je
zde také nádherná ,,vlastí generace světa,, úplně jiný povrch, jiné stromy (na které by byl dobrý TreeCapitátor) a také vlastní náhodné stavby. Grief tu je skoro nemožný (pokud svůj svět nepovolíte grieferovi). Pokud hledáte server na odreagování tak vám tento doporučuji, není zde ani miliarda pluginů takže server je přehledný.

Extreme02
Načíst další komentářeKomentářů: 9 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář