Psycholand Server 1.12.2

1.12.2 Open Warez

 

07/04/2022 01:32:47   Psychek

Návštěvnost 1 hráč

 

IPpsycholand.mc.hostify.cz
Verze1.12.2
Hráči online1/20
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


Po několika mých osobních MC Server projektech ( Psycholand, Daraland, CatVille, Moreland a Kusyland) jsem se rozhodl pokračovat a vytvořit server s původním názvem Psycholand, ale ve starší verzi pro ty, kteří mají rádi jednoduchou a méně na počítač náročnou verzi 1.12.2.

Server ve verzi 1.12.2 pro hráče se slabším PC, kteří si rádi zahrají jednoduchý Minecraft bez mnoha zbytečných pluginů. Pár pluginů samozřejmě jsem zde přidal, jako například:

Residence - pro zabezpečení svého pozemku či stavby pomocí dřevěné motyky a příkazem /res create název

EssentialsX - pro možnost uložení domova příkazem /sethome a další možnosti

RTP - pro možnost se teleportovat na vzdálené místo od 1 000 až 3 000 bloků

LockettePro - pro možnost zamykání truhel (klasickou cedulkou umístěnou na truhlu, nad dveře či na pec). Přidávání hráčů pak stačí kliknout na cedulku a zadat příkaz /lock číslo_volného_řádku jméno_hráče

+ pár dalších pluginů....

Oproti starým verzím jsem se rozhodl, že vynechám SHOP a postavičky NPC, které nabízely teleporty, obchody, zaměstnání atp... Aktuálně je zde při přihlášení běžná klasika. Pro někoho, kdo by chtěl zkusit, je možnost výběru zaměstnání pluginem Jobs Reborn příkazem /jobs join název_profese, aby si hráč mohl vydělat nějaké peníze pro případné rozšíření Residence.

    Komentáře    
Prozatím nikdo komentář nepřidal. Neváhejte však sdílet své zkušenosti.
Komentářů: 0 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář