MineHill Vanilla 1.19 +

1.19.4 White Warez

 

19/12/2021 22:11:54   Krysztof1

Návštěvnost 20 hráčů

 

IPplay.minehill.cz
Verze 1.19.4
Hráči online12/40
Webové stránkyhttp://minehill.cz/
Více informací -->


▶️ IP : play.minehill.cz / play.minehill.cz:25565
▶️ Discord : discord.gg/8KUeGzYRWk
▶️ DynMapa : mapa.minehill.cz


Nedávný WIPE serveru (5.5.)

Jsme server založený dne 20.12.2021 s nynější verzí 1.19, na způsob Majnru. Máme zde dobrou, přátelskou a pomocí White-Listu uzavřenou komunitu, kterou se snažíme udržovat v dobrém duchu pomocí striktně nastavených pravidel. Vládne zde demokracie. Tudíž i tvůj hlas se počítá, a tak se můžeš podílet na vývoji našeho serveru. Dále u nás můžeš najít pár pluginů, které ty jako hráč nezpozoruješ. Jsou tu hlavně kvůli bezpečnosti a plynulosti serveru. Máme zde také AT. Nemusíš se ničeho bát. Také hrají survival stejně jako hráči. Pouze mají dodatečné pravomoce, které pomáhají při zákroku proti hackerům, toxickým lidem a dalším, kteří využívají podpůrné programy. Dále u nás najdeš kvalitně zpracovaný discord, což je pro náš server základem. Je na něm potřeba vyplnit přihlášku, která nám o tobě řekne, zda máš přehled v našich pravidlech. Nabídneme ti kvalitu z technické stránky, 24/7 běh, stabilita a hlavně plynulost. Ochotný a nápomocný AT a mnoho dalšího. Každým dnem se snažíme server vylepšovat, a přizpůsobovat komunitě. Nejsme server na týden, bereme to zde opravdu vážně, tudíž doufáme že i ty to chceš brát vážně. Server můžeš i finančně podpořit, a to zakoupením hodnosti VIP, nemá žádné extra výhody proti hráčům, tudíž neovlivní nijak Vanillu samotnou, a tak se nemáš čeho obávat.

—————————————————————————————————————————————————————
🟩 Proč hrát u nás? (Běží od 5.5.2023)
—————————————————————————————————————————————————————

- Žádné teleporty, LWC ani residence.
- Kvalitní AntiCheat a AntiXray.
- Pro hráče s origem a warez účtem.
- Pluginy jsou tu pouze pro bezpečnost a plynulost serveru.
- DynMapa s rozlohou 20x20k blocků.
- Široká komunita se striktními pravidly.
- Aktivní a nápomocný AT, který sám hraje survival.
- Město, starosta, shopy, kasína a to vše ve Vanille.
- Klidné hraní v přátelské komunitě.
- Stabilní server s 24/7 provozem.

—————————————————————————————————————————————————————
👮🏽 Široká ochrana serveru
—————————————————————————————————————————————————————

- AntiXray (Hráči nemohou vidět skrze blocky jakýmkoli způsobem).
- AntIVPN (Hráči s VPN nemohou obcházet naše IPBany).
- AntiCheat (Hráč nemůže využívat podvodný software ke svému zvýhodnění).
- EntityLogs (Hráče co zabije jakoukoliv entitu lze snadně dohledat, společně s časem a souřadnicemi).
- CoreProtect (Zloději může být jednoduše vrácen progress ve hře a nahradit tak jim způsobené škody).
- ChunkLogs (Přehled o chunkách, díky tomu můžeme rychle zakročit proti LagMachine či lagovacím farmám).
- Player Logy (Přehled o itemech, co se na serveru pohybují + PVP logy)

—————————————————————————————————————————————————————
🔌 Odkazy
—————————————————————————————————————————————————————

WEB : minehill.cz/
DynMapa : mapa.minehill.cz/
Obchod : obchod.minehill.cz/
Discord : discord.gg/8KUeGzYRWk
Instagram : www.instagram.com/minehill_czsk/

—————————————————————————————————————————————————————
▶️ Odkaz na přihlášku najdeš na našem discordu : discord.gg/8KUeGzYRWk
—————————————————————————————————————————————————————

    Komentáře    
Server odporúčam, je pekný, dosť aktívny, zábavný a celkovo je to taký server na odpočinok po práci, škole či už po nejakej aktivite. O komunite nemám čo zlé povedať, je fajn, milá a schopná iným hráčom pomôcť či už poradiť. A-Team je tiež v poriadku, i keď niekedy sa mi zdá, že niektoré veci trošku preháňajú.. a to vravím o banoch či už trošku nezmyselných mute za nejakú hlúposť. Započul som od niektorých hráčov, ktorí tú hrali a dostali ban či už mute, že ich členovia A-Teamu nenechali nijak obhájiť, lenže kto vie, či je to vôbec pravda. Ale jedno veľké plus A-Teamu za to, že okamžite riešia lagy, bugy a rôzné iné problémy, ktoré sa niekedy na serveri vyskytli. Snažia sa vyhovieť komunite a hlavne tú komunitu počúvajú, čo sa tak často bohužiaľ nestáva a potom to dopadá tak, ako to dopadá. Mám tu jednu skúsenosť, ktorá sa mi moc nepáčila, keďže u mňa došlo krádeži a požiadal som niekoho z A-Teamu aby mi tie veci vrátil/a, lenže nepáčila sa mi jedna jeho/jej hlúpa poznámka, keďže som si ho/ju dovolil požiadať aby mi vrátil/a ešte jednu vec, ktorá mi tam chýbala a chcel som, aby som ju mal späť. Niekedy sa mi jeden nemenovaný človek z A-Teamu zdal trochu nepríjemný na iných hráčov, hlavne na tých, ktorí sú mladí a úprimne, trochu hlúpy. Keďže párkrát tí hráči napísali na Discord niečo do channelu, ktorý s tým nemal nič spoločné alebo jednoducho povedané, netýkalo sa to toho. Niekedy jeho/jej vtipné hlúpe poznámky okolo toho, fakt neni treba to písať. Ale možno sa mi to len zdá a ani jeden raz to ten človek nemyslel zle :-)
Moc dobrý vanilla server, na kterém se dobře hraje, AT k nezaplacení, komunita skvělá. Veškeré problémy (grief, krádež..) se ihned řeší, pokud vám někdo něco ukradne, dostanete vše zpět, takže se člověk ani nemusí bát si někde položit chestku, o její obsah nepřijde. Můžete si založit i klan, pořádat eventy, postavit shop, je toho hodně. Server můžu rozhodně jen doporučit. Že se tam občas někdo s někým neshodne, je pravda, ale to už není chyba serveru, to se dějě všude, kde je víc lidí pohromadě. Takže za mě 10/10.
Pro ty usoplené děcka co tu píšou že je v AT někdo zlý pochopte že né každý je zvědavý na ty vaše rádoby kecičky a vůbec bych se nedivil že to napsal někdo kdo dostal ban či byl Kryštofem napomenut jeho výchovnou metodou, a peníze že tahá z lidí hele a jak by asi jel ten server :D A nepříjde mi že tahá... hlavně je to na každém znáš jestli podpoříme server :D To by bylo a teď server doporučuji musíte si tu najít takovou cestu kterou půjdete a nikdo vás nebude sr*t a budete chillovat.
Doporučuji xd
Načíst další komentářeKomentářů: 21 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář