MineHill Vanilla 1.19

1.19 White Warez

 

19/12/2021 22:11:54   Krysztof1

Návštěvnost 35 hráčů

 

IPplay.minehill.cz
Verze 1.19
Hráči online16/50
Webové stránkyhttp://minehill.cz/
Více informací -->


Jsme server založený dne 20.12.2021 s nynější verzí 1.19, na způsob Majnru. Máme zde dobrou, přátelskou a pomocí White-Listu uzavřenou komunitu, kterou se snažíme udržovat v dobrém duchu pomocí striktně nastavených pravidel. Vládne zde demokracie. Tudíž i tvůj hlas se počítá, a tak se můžeš podílet na vývoji našeho serveru. Dále u nás můžeš najít pár pluginů, které ty jako hráč nezpozoruješ. Jsou tu hlavně kvůli bezpečnosti a plynulosti serveru. Máme zde také AT. Nemusíš se ničeho bát. Také hrají survival stejně jako hráči. Pouze mají dodatečné pravomoce, které pomáhají při zákroku proti hackerům, toxickým lidem a dalším, kteří využívají podpůrné programy. Dále u nás najdeš kvalitně zpracovaný discord, což je pro náš server základem. Je na něm potřeba vyplnit přihlášku, která nám o tobě řekne, zda máš přehled v našich pravidlech. Nabídneme ti kvalitu z technické stránky, 24/7 běh, stabilita a hlavně plynulost. Ochotný a nápomocný AT a mnoho dalšího. Každým dnem se snažíme server vylepšovat, a přizpůsobovat komunitě. Nejsme server na týden, bereme to zde opravdu vážně, tudíž doufáme že i ty to chceš brát vážně. Server můžeš i finančně podpořit, a to zakoupením hodnosti VIP, nemá žádné extra výhody proti hráčům, tudíž neovlivní nijak Vanillu samotnou, a tak se nemáš čeho obávat.

IP : play.minehill.cz / 91.224.90.56:30003

Proč hrát u nás?

- Žádné teleporty, chestlocky ani residence.
- Pluginy jsou tu pouze pro bezpečnost a plynulost serveru.
- DynMapa s rozlohou 16x16k blocků.
- Hard obtížnost bez omezení mobů a farem.
- Podpora pro vás, hráče (Technické problémy apod.)
- Široká komunita se striktními pravidly.
- Aktivní a nápomocný AT, který sám hraje survival.
- Město, starosta, shopy, kasína a to vše ve Vanille.
- Klidné hraní v přátelské komunitě.
- Stabilní server s 24/7 provozem.

Široká ochrana serveru

- AntiXray (Hráči nemohou vidět skrze blocky jakýmkoli způsobem).
- AntIVPN (Hráči s VPN nemohou obcházet naše IPBany).
- AntiCheat (Hráč nemůže využívat podvodný software ke svému zvýhodnění).
- EntityLogs (Hráče co zabije jakoukoliv entitu lze snadně dohledat, společně s časem a souřadnicemi).
- CoreProtect (Zloději může být jednoduše vrácen progress ve hře a nahradit tak jim způsobené škody).
- ChunkLogs (Přehled o chunkách, díky tomu můžeme rychle zakročit proti LagMachine či lagovacím farmám).
- Player Logy (Přehled o itemech, co se na serveru pohybují + PVP logy)

Odkazy

WEB : minehill.cz
Discord : discord.gg/8KUeGzYRWk
Instagram : www.instagram.com/minehill_czsk/
DynMapa : mapa.minehill.cz

Jak se dostat na náš WhiteList?

Naše servery jsou z důvodu bezpečnosti uzavřené pomocí White-Listu.

1) Potvrď pravidla v místnosti pravidla pomocí reakce ✅.
2) Bude ti přidělena role Seznámen/a s pravidly.
3) Poté se ti otevře místnost přihlášky. Zde najdeš návod jak si přihlášku podat.
4) Po podání přihlášky a přijetí ji ti bude přidělena role Vanilla.
5) Připoj se jeden z našich serverů, a započni svůj příběh!

    Komentáře    
Server odporúčam, je pekný, dosť aktívny, zábavný a celkovo je to taký server na odpočinok po práci, škole či už po nejakej aktivite. O komunite nemám čo zlé povedať, je fajn, milá a schopná iným hráčom pomôcť či už poradiť. A-Team je tiež v poriadku, i keď niekedy sa mi zdá, že niektoré veci trošku preháňajú.. a to vravím o banoch či už trošku nezmyselných mute za nejakú hlúposť. Započul som od niektorých hráčov, ktorí tú hrali a dostali ban či už mute, že ich členovia A-Teamu nenechali nijak obhájiť, lenže kto vie, či je to vôbec pravda. Ale jedno veľké plus A-Teamu za to, že okamžite riešia lagy, bugy a rôzné iné problémy, ktoré sa niekedy na serveri vyskytli. Snažia sa vyhovieť komunite a hlavne tú komunitu počúvajú, čo sa tak často bohužiaľ nestáva a potom to dopadá tak, ako to dopadá. Mám tu jednu skúsenosť, ktorá sa mi moc nepáčila, keďže u mňa došlo krádeži a požiadal som niekoho z A-Teamu aby mi tie veci vrátil/a, lenže nepáčila sa mi jedna jeho/jej hlúpa poznámka, keďže som si ho/ju dovolil požiadať aby mi vrátil/a ešte jednu vec, ktorá mi tam chýbala a chcel som, aby som ju mal späť. Niekedy sa mi jeden nemenovaný človek z A-Teamu zdal trochu nepríjemný na iných hráčov, hlavne na tých, ktorí sú mladí a úprimne, trochu hlúpy. Keďže párkrát tí hráči napísali na Discord niečo do channelu, ktorý s tým nemal nič spoločné alebo jednoducho povedané, netýkalo sa to toho. Niekedy jeho/jej vtipné hlúpe poznámky okolo toho, fakt neni treba to písať. Ale možno sa mi to len zdá a ani jeden raz to ten človek nemyslel zle :-)
Je to pěknej server. Skěvej A-Team hlavně Kryztof1/Lucie je to spíš takovej starej Stoflland. Můžeš jsi tak najít spousta kamarádu. Skvělá kommunita na serveru když budeš potřebovat pomoc rychle ty dají nabítku jestli nepotřebuješ pomoc. Hraje tady hodně lidí za den třeba 30/40 hráču. Pro mě tenhle server vyplatí jít 10/10 nejlepší server na planetě.

-VoKu199
Server má super performance a hrá sa na ňom super, ale môžem potvrdiť že admin je extremne toxický. Raz si len tak povedal že bude robiť velké zmeny na serveri a skončilo to tak že to pokazil a bol wipe. Navyše je to server s whitelistom, a majitel si tam nastolil diktátorský režim s velmi prisnymi pravidlami. Je velmi emotivny a nepredvidatelny a pre mňa bol najväčšim minusom servera.
Načíst další komentářeKomentářů: 9 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář