STYLECRAFT.CZ

1.8.x-1.12.x Open Warez

 

01/01/2015 03:30:02   Gotak99

Návštěvnost 73 hráčů

 

IPmc.stylecraft.cz
Verze1.8.x-1.12.x
Hráči online3/350
Webové stránkyhttp://www.stylecraft.cz/
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


Jsme Minecraft server, který se již 5 let drží na špičce CZ/SK serverů.
Můžeš si na jednom místě zahrát to nejlepší, co Minecraft může nabídnout!

Máme zde spoustu miniher, například: EggWars, Build Battle, SkyWars, Duels, SurvivalGames, BedWars, MurderMystery a One In The Chamber!
Stále přibývají nové minihry a ty stávající se vylepšují.
Vždy běžíme na nejnovější verzi Minecraftu. PvP však zůstává takové, jaké bylo ve verzi 1.8.

Máme také nejnavštěvovanější survival server v CZ/SK. Survival má velmi propracovaný ekonomický systém. Věci můžete prodávat nebo nakupovat za základní ceny v hlavním obchodě. Můžete si také založit vlastní obchod nebo aukci. Obchody si můžete domlouvat s velkým počtem hráčů, kteří se na serveru nachází. Vydělávat peníze si můžete pomocí několika zajímavých prací.
Správným počínáním na survivalu můžete získat různé speciální limitované předměty se schopnostmi, které mají opravdu velkou cenu.
Můžete také vyhrát nebo získat Minecraft giftcode nebo reálné předměty (věci ze style-shop.cz a elektroniku).
Nachází se zde také spousta doplňujících zábavných věcí například: svatby, speciální efekty, mazlíčci nebo loterie. Server je také ideální pro stavění. Každý zde dostane místo ke stavění na Parcelách nebo si může najít své místo v rozsáhlých světech.
Při správném nastavení residence, nehrozí jakýkoli grief. Neděláme také wipe (restarty mapy) jako ostatní servery.
Pravidelně pořádáme build eventy o super ceny, jako například trika Minecraft nebo Minecraft giftcody.

Máme také zajímavý Creative server, kde se můžete vyřádit, jako byste byli administrátoři serveru, můžete stavět cokoliv a jakkoliv. Na tomto serveru je také k dispozici populární editatční nástroj WorldEdit.

Přátelský a zkušený admin tým pořádá každý den eventy různého druhu a stará se o stabilitu a rozvoj serveru. Aktivně řešíme na emailech podpory nebo online chatu, který je online každý den, jakékoli problémy či dotazy.
Vyzkoušejte server a uvidíte sami.
Přidejte se do velké komunity, jak mladých, tak dospělých hráčů!
PŘIDEJTE SE K ELITĚ!

    Komentáře    
Znám spoustu mc serverů ale tenhle je nějak jiný super komunita eventy o SC itemy ale i reálné jsou tam money mají tam vlastní pluginy obchodovací systém.
Takže jestli někdo chce jít na server kde to žije a chce se pořádně zasmát s přáteli
tak tenhle server je na to jako dělaný. A každý si tam něco oblíbí třeba super zabezpečený vůči hackerům nebo super Survival Creative příkazy.A-Team se snaží odpovídat i když má fofry.Já osobně jsem byl na něm neskutečně mnohokrát vím proč protože mě to tam baví a vy si to tam určitě oblíbíte stejně jako já.Takže aby jsme to ukončily tohle je server který vám přijde vstříc super vlastní minihry super A-Team
Loučí se s vámi a podporuje tento server LoLMan_cz
Nejlepší server co se tíče komunity,eventů, a-teamu a propracované ekonomiky na survivalu. Minimálně pro mě patří stylecraft ke špičce cz/sk serveru a doporučuji všem kdo mají rádi obchodování a ekonomiku. Na sc jsem přišel asi minulý rok a hned jsem si ho zamiloval a myslím že si ho zamilujete i vy! :)
STYLECRAFT-
To je server který se jen tak nevidí, mají tam super minihry a hlavně přátelský A-Team který vás neodkopne jen tak. Najdete si tam tolik přátel co jen to jde.

Chci říct- je to nej server na špičce serverů cz/sk.
NICK: _Demage_Girl_01
Načíst další komentářeKomentářů: 9 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář