STYLECRAFT.CZ

1.8.x-1.12.x Open Warez

 

01/01/2015 03:30:02   Gotak99

Návštěvnost 22 hráčů

 

IPmc.stylecraft.cz
Verze1.8.x-1.12.x
Hráči online7/300
Webové stránkyhttp://www.stylecraft.cz/
Více informací -->


Jsme Minecraft server, který se již 5 let drží na špičce CZ/SK serverů.
Můžeš si na jednom místě zahrát to nejlepší, co Minecraft může nabídnout!

Máme zde spoustu miniher, například: EggWars, Build Battle, SkyWars, Duels, SurvivalGames, BedWars, MurderMystery a One In The Chamber!
Stále přibývají nové minihry a ty stávající se vylepšují.
Vždy běžíme na nejnovější verzi Minecraftu. PvP však zůstává takové, jaké bylo ve verzi 1.8.

Máme také nejnavštěvovanější survival server v CZ/SK. Survival má velmi propracovaný ekonomický systém. Věci můžete prodávat nebo nakupovat za základní ceny v hlavním obchodě. Můžete si také založit vlastní obchod nebo aukci. Obchody si můžete domlouvat s velkým počtem hráčů, kteří se na serveru nachází. Vydělávat peníze si můžete pomocí několika zajímavých prací.
Správným počínáním na survivalu můžete získat různé speciální limitované předměty se schopnostmi, které mají opravdu velkou cenu.
Můžete také vyhrát nebo získat Minecraft giftcode nebo reálné předměty (věci ze style-shop.cz a elektroniku).
Nachází se zde také spousta doplňujících zábavných věcí například: svatby, speciální efekty, mazlíčci nebo loterie. Server je také ideální pro stavění. Každý zde dostane místo ke stavění na Parcelách nebo si může najít své místo v rozsáhlých světech.
Při správném nastavení residence, nehrozí jakýkoli grief. Neděláme také wipe (restarty mapy) jako ostatní servery.
Pravidelně pořádáme build eventy o super ceny, jako například trika Minecraft nebo Minecraft giftcody.

Máme také zajímavý Creative server, kde se můžete vyřádit, jako byste byli administrátoři serveru, můžete stavět cokoliv a jakkoliv. Na tomto serveru je také k dispozici populární editatční nástroj WorldEdit.

Přátelský a zkušený admin tým pořádá každý den eventy různého druhu a stará se o stabilitu a rozvoj serveru. Aktivně řešíme na emailech podpory nebo online chatu, který je online každý den, jakékoli problémy či dotazy.
Vyzkoušejte server a uvidíte sami.
Přidejte se do velké komunity, jak mladých, tak dospělých hráčů!
PŘIDEJTE SE K ELITĚ!

    Komentáře    
Znám spoustu mc serverů ale tenhle je nějak jiný super komunita eventy o SC itemy ale i reálné jsou tam money mají tam vlastní pluginy obchodovací systém.
Takže jestli někdo chce jít na server kde to žije a chce se pořádně zasmát s přáteli
tak tenhle server je na to jako dělaný. A každý si tam něco oblíbí třeba super zabezpečený vůči hackerům nebo super Survival Creative příkazy.A-Team se snaží odpovídat i když má fofry.Já osobně jsem byl na něm neskutečně mnohokrát vím proč protože mě to tam baví a vy si to tam určitě oblíbíte stejně jako já.Takže aby jsme to ukončily tohle je server který vám přijde vstříc super vlastní minihry super A-Team
Loučí se s vámi a podporuje tento server LoLMan_cz
Server vcelku ušel, líbil se mi systém obchodování, SC itemy... jenže už po měsíci hraní jsem měl vše, všechny top věci, VIP kvůli chybě majitele úplně za nic, a už jsem se nudil... tak jsem začal chodit na eventy... Jenže už asi na 3. eventě jeden kok.... jeden vůl mi dal neoprávněný perma ban za hacky... a když jsem chtěl odpověď na webu? NE, vůbec žádná komunikace nebo odpověď, když nemůže na server tak se mu prostě odpověď nedočká... teda pokud to chce psát soukromě serveru... Takže proto jsem tento server prostě zahodil a šel jsme hrát jinam, kde jsem mnohem spokojenější, kde je přátelštější AT, menší ale lepší komunita...
Tenhle server byl doopravdy dobrý,ALE teď přijde opravdu velké ALE, protože po rebornu nebo jak tomu nezívají se obrátili o 180° což je celkem dost a víte proč? např.doly zrušeny a zablok vyděláté pouze 1 což je celkem málo udělali to tak a mají to na ho**o z nejlepšího economy serveru se stal basic survival server :( by: Pan_Vee yt: Pan Véé
Načíst další komentářeKomentářů: 14 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář