STYLECRAFT.CZ

1.91.10 Open Warez

 

01/01/2015 03:30:02   Gotak99

Návštěvnost 66 hráčů

 

IPmc.stylecraft.cz
Verze 1.91.10
Hráči online28/350
Webové stránkyhttp://www.stylecraft.cz/
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


Jsme Minecraft server, který se již od roku 2012 drží na špičce CZ/SK serverů.
Máme proto spoustu zkušeností a nemusíte se bát, že by server skončil. Můžete si na jednom místě zahrát to nejlepší, co Minecraft může nabídnout!

Máme zde spoustu miniher, například: EggWars, Buildbattle, SkyWars, Dragons, TNTRun, 1vs1, SurvivalGames, BedWars, SheepQuest, Slaparoo a nebo i třeba naprosto unikátní minihru CounterStrike!
Server se neustále rozvíjí, přibývají nové funkce a minihry. Vždy běžíme na nejnovější verzi Minecraftu. PvP na minihrách zůstává ale ve stylu 1.8.

Máme také nejnavštěvovanější survival server v CZ/SK. Survival má velmi propracovaný ekonomický systém. Věci můžete prodávat nebo nakupovat za základní ceny v hlavním obchodě. Můžete si také založit vlastní obchod. Obchody si můžete domlouvat s velkým počtem hráčů, kteří se na serveru nachází. Vydělávat peníze si můžete pomocí několika zajímavých prací.
Správným počínáním zde můžete získat různé speciální limitované předměty se schopnostmi, které mají opravdu velkou cenu.
Můžete také vyhrát nebo získat Minecraft giftcode nebo reálné předměty ze style-shop.cz.
Nachází se zde také spousta doplňujících zábavných věcí například: svatby, speciální efekty, mazlíčci nebo loterie. Server je také super pro stavění. Každý zde dostane místo ke stavění na Parcelách nebo si může najít své místo v přírodě v rozsáhlých světech. br Při správném nastavení residence, nehrozí jakýkoli grief. Neděláme wipe (restarty mapy) jako ostatní servery.
Pravidelně také pořádáme build eventy o super ceny, jako například trika Minecraft nebo Minecraft giftcody.

Máme také zajímavý Creative server, kde se můžete vyřádit, jakoby jste byli administrátoři serveru, můžete stavět cokoliv a jakkoliv. Na tomto serveru je také k dispozici populární editatční nástroj WorldEdit.

Přátelský a zkušený admin tým pořádá každý den eventy různého druhu a stará se o stabilitu a rozvoj serveru. Aktivně řešíme problémy a dotazy na emailech nebo online chatu, který je online každý den.

Vyzkoušejte server a uvidíte sami.
Přidejte se do velké komunity, jak mladých, tak dospělých hráčů!
PŘIDEJTE SE K ELITĚ!

    Komentáře    
Znám spoustu mc serverů ale tenhle je nějak jiný super komunita eventy o SC itemy ale i reálné jsou tam money mají tam vlastní pluginy obchodovací systém.
Takže jestli někdo chce jít na server kde to žije a chce se pořádně zasmát s přáteli
tak tenhle server je na to jako dělaný. A každý si tam něco oblíbí třeba super zabezpečený vůči hackerům nebo super Survival Creative příkazy.A-Team se snaží odpovídat i když má fofry.Já osobně jsem byl na něm neskutečně mnohokrát vím proč protože mě to tam baví a vy si to tam určitě oblíbíte stejně jako já.Takže aby jsme to ukončily tohle je server který vám přijde vstříc super vlastní minihry super A-Team
Loučí se s vámi a podporuje tento server LoLMan_cz
STYLECRAFT-
To je server který se jen tak nevidí, mají tam super minihry a hlavně přátelský A-Team který vás neodkopne jen tak. Najdete si tam tolik přátel co jen to jde.

Chci říct- je to nej server na špičce serverů cz/sk.
NICK: _Demage_Girl_01
Dobrý server, vlastní pluginy, obchodovaci systém, StyleCraft itemy, dobrá komunita, eventy o věci do hry i do realu. Doporučuji, pokud chcete hrat na jednom serveru delší dobu :)
Načíst další komentářeKomentářů: 8 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář