BasicLand.cz

1.8.x-1.15.x Open Warez

 

11/11/2014 17:36:14   Prochedary

Návštěvnost 211 hráčů

 

IPmc.basicland.cz
Verze1.8.x-1.15.x
Hráči online17/18
Webové stránkyhttp://basicland.cz
Více informací -->Basic Land

Server běží na verzi 1.8 - 1.15.x

Nabízíme skvělý prožitek z hraní na Skyblocku, Survivalu, Creativu, RPG a Zombie Apocalypsy se spousty miniher navrch.

Skyblock

Vytvoř si ostrov, rozšiřuj ho, plň úkol, využívej speciálních receptů a obchoduj na marketu.
Výběr serveru z verze 1.8 a 1.12.

Survival

Vytvoř si residenci, zaměstnej se pomocí jobs, vylepšuj své mcMMO schopnosti a bojuj nebo obchoduj s hráči.
Výběr serveru z verze 1.8, 1.12 a 1.15.

Zombie Apocalypsa

Zabíjej zombie střelnými zbraněmi a sbírej dolary, za které si vylepšuj svoji základnu. Server má vlastní texture pack, upravené zombie a pozemky.

Creative

Velké pozemky, World Edit, proměny, doplňky, nábytek a svatby.

Další naše servery:
KitPvP
SkyWars
Murder Mystery
The Bridge
SpeedBuilder
BedWars
Paintball
BuildBattle
Annihilation
GetDown

IP serveru: mc.basicland.cz
Webové stránky: www.basicland.cz
Facebook: www.facebook.com/basicland.cz
Discord: www.basicland.cz/discord
Email: podpora@basicland.cz

Přidejte si nás na FB nebo navštěvujte náš web, abyste byli v obraze.

    Komentáře    
Pokiaľ začnete viesť komunikáciu s AT alebo s ostatnými hráčmi na serveri v anglickom jazyku síce vám to málo odpovedia, ale časom prídu výhovorky, že server je pre česko-slovenskú komunitu. Hlavne že je väčšina pluginov v Angličtine však?
Za ďalšie pokiaľ sa už teda vydávate za cudzinca dostanete prakticky čokoľvek od adminov zdarma, ale pre ostatných to už bohužiaľ neplatí. Takže návod ako prísť jednoducho ku skvelým veciam? Píšte v angličtine.
Lagy síce nie sú to nie, ale hneď ako je na serveri prítomných viac ako 100 hráčov sú problémy s odozvou serveru a tam môže byť potom problém pri minihrách, ale aj pri survival móde či ostatných možnostiach ktoré server poskytuje. Ochrana proti cheatom je tam taká, že tam žiadna nie je alebo je zle nastavená. Dokonca za FLY hack vás to kickne asi až po 10 minútach strávených vo vzduchu bez dopadu na zem. (odskúšané a odstopované). Speed hack alebo len zrýchlenie programu pomocou cheat enginu je taktiež jednoduchý spôsob ako zalagovať server aj na niekoľko hodín ak sa pokus opakuje. Tieto okolnosti vplývajú na hru a na hráčov samotných, takže jednoducho chod serveru môže ovplyvniť každý hráč. Pokiaľ sa chcete nerváčiť tak odporúčam, ale pokiaľ si chcete zahrať normálne nájde sa kopa iných a kvalitných serverov.
Na tento server jsem narazil pár měsíců zpět zde na server listu. Dle popisu se mi zdál jako dobře propracovaný server se spoustou miniher a tak. Bohužel po pár měsících lituju, že jsem na něm vůbec začal hrát. Stovky hodin strávených na minihrach, slimefunu a tak byly naprosto k ničemu, protože jsem o všechno přišel. Nejdříve měli nějaký výpadek čehosi, že server pomalu den neběžel a všichni přišli o statistiky. To mě sice dost zamrzelo, ale přežil jsem to. Takových věcí bylo víc, ale postupně jsem si na to zvykl. Poslední kapkou ale bylo úplně smazání slimefunu s tím, že se o to at nechce starat. Kdybych raději v té době začal hrát jinde, tak bych měl něco vybudovaného a ne jen pár nehezkých vzpomínek.
Za mě teda NEDOPORUČUJI, nemá smysl tam začínat hrát
Možná že kdyby se někteří na minecraftu zamysleli na co se ptají... tak by A tým reagoval. Jenže MC hraje hromada hloupých lidí/ hromada moc mladých lidí. Nemám nic proti těmhle lidem. Jen mi naopak přijde že vzhledem k velikosti serveru se admin tým stará až dost :) a komunikuje s hodně lidmi a odpovídá na opravdu vymatlané otázky hráčů :D Berme to taky z druhé strany... Když na skyblocku týpek napíše 4krát jak se dostanu na is a admin tým, ikdyž jsou všude návody to vysvětluje a odpovídá... Parkrát dobrý... ale když se každý den na podobně přitroublé otazky zeptá větší množství lidí... :D Já bych psal jen /warp help.
Načíst další komentářeKomentářů: 24 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář