Stibiumcraft

1.8.8 Open Warez

 

07/08/2020 22:30:06   Stibiumcraft

Návštěvnost 5 hráčů

Odstraněn 25/12/2020 18:00:26.
 

IPplay.stibiumcraft.eu
Verze1.8.8
Webové stránkyhttp://www.stibiumcraft.eu
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Stibiumcraft je slibně se vyvijející server, který potřebuje aktivní hráče! Zatím máme 6 miniher (KitBattle, BedWars, SkyWars, TNT Run, Block Run a Parkour), na dalších stále pracujeme, 4 druhy VIP, Survival a spoustu dalších možností jak se zabavit a užít si hru. Pravidelně pořádáme eventy, championshipy a turnaje.
Není to klasický zamrzlý server bez údržby, podpory ze strany A-teamu!
Největší bombou našeho serveru je právě vyvíjená PvP minihra. Pokud byste nás chtěli podpořit, kontaktuje nás na webu.. www.stibiumcraft.eu nebo přijdte na server. Nezapomeň nás sledovat na Instagramu @stibiumcraft, kde se dozvíš mezi prvními o eventech, updatech, shipech atd. Těšíme se na Vás.

    Komentáře    
Super server, před pár dny tu byl super event. Jinak minihry taky super, ten nový BlockRun jsem vůbec neznal, ale je to sranda, doufám, že v něm bude brzo nějaký turnaj. Škoda, že tam není moc lidí, ale i tak to jde a věřím, že lidi brzo přibudou. :D
Je to dost hezký a dobrý server, ale jakmile jsem se připojil neměl jsem permisi k příkazu hub také jsem neměl permise jít do hry skywars tntrun a blocktun atd..

Jinak moc hezké lobby
Komentářů: 2 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář