Halmine

1.8.x-1.16.x Open Warez

 

07/07/2020 12:10:17   Shu_Lin_

Návštěvnost 170 hráčů

 

IPplay.halmine.cz
Verze1.8.x-1.16.x
Hráči online183/500
Webové stránkyhttp://store.halmine.cz
Více informací -->


Zdravíčko, já jsem Fijak :)

Server běží na 1.8.x-1.16.x 1.16.1

Halmine byl otevřen 4.7. 2020 s okamžitým nárustem 30 hráčů denně

Rád bych vás pozval na server halmine, na kterém hraje streamer Halky, profesorka_I a další streameři.

Na serveru se nachází pouze survival s kvalitním 18+ admin týmem.

Co bych měl vědět až se připojím na server? Měl by každý ihned napsat /register heslo znova heslo, pokud máte originální minecraft, stačí se zaregistrovat a ihned napsat /premium.
Ihned po připojení na survival server by každý měl také napsat příkaz /tutorial, aby věděl všechno důležité. Také doporučuji příkaz /napoveda, který vám řekne co a jak s residencí, chest shopem, hráčskými warpy a aukcema.

Server se může pyšnit hlavně rankama, které si zdarma hráči mohou vylepšit. (příklad: Zabí 25zombie, 25skeletonů, 10creeperu, měj na svém kontě 5000coinů, uběhni 5000 blocků, skoč 200, udělej dort, redstone lampu, natěž 80 diamantů) vše pomocí příkazu /rank

Server má i své bedny, ze kterých vám můžou padnou super věci (příklad: netherite pickaxe effi. 10) a také vip.

Připoj se a zesil naší komunitu na halminu! :) Staňme se největším CZ/SK survival serverem, kde hráči hrají poctivě a pomáhají si!

    Komentáře    
Na tomto serveru hraji už od začátku serveru. Skvělá komunita a A-team hned řeší otravné lidi s nevhodnými slovy. Naleznete tu Private Vanillu kde si musíte napsat na Disscordu přihlášku a čekat až vás přidají do whitelistu. Tím pádem tu nejsou resky a žádné příkazy. Také tu najdete vylepšený OneBlock a Magma a Terra servery. Jsou velmi vyboostované vymoženostmi jako halpass - plnění úkolů za které dostáváte věci až po bedny které se svým obsahem stále rozšiřují. Také tu je obyčejná veřejná vanilla kde už resky jsou. A-team je velmi snaživý a plný humoru. Myslím že pro člověka jako mě je tento server nekonečně bombastický. Neváhejte a napojte se.
Nejvíc odpadní server, adminteam je zde egoistický, halky který je majitel o serveru absolutně nic neví, zeptáte se ho na streamu na nějakou otázku ohledně serveru a on neví co odpovědět, servery si přivlastňuje i když nejsou jeho a vše spravuje naiiky a manipuluje s ním, doslova nikdo z cz/SK scény majitelů tento server nemá rád jelikož se do všech naváží a říkají slova: jakmile budete nad náma tak vás budeme řešit a pomlouvat server jako takový vypadá dobře ale chování pana halkyho server dost kazí všeobecně nemám moc rád egoisty zde je to bohužel evidentní.
tento server nedoporucuji hrál jsem na něm 4 hodiny a dostal jsem perma ban za xray který ani nemám když jsem napsal na a-team napsal mi helper že si mám koupit unban a to je vše napsal jsem at mi prozkoumá muj pocítac a napsal že ne at si koupím unban velmi nedoporucuji na tento server chodit. ale jinak je celkem dobrý krom odpatního ateamu který ani neví kdo má cheaty a je aktivní jednou za století
Načíst další komentářeKomentářů: 9 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář