[1.17.1] OneBlock

1.7.x-1.16.x Open Warez

 

09/06/2020 22:20:27   KFxDaKing

Návštěvnost 42 hráčů

 

IPplay.midnightmc.cz
Verze1.7.x-1.16.x
Hráči online38/1337
Webové stránkyhttp://midnightmc.cz
Zobrazit online hráče -->Více informací -->OneBlock je survival mod velmi podobný SkyBlocku.

Jste uvězněni v prázdnotě na vrcholu jednoho bloku, ale je tu zvrat - blok můžete těžit kolikrát chcete. Do nekonečna se generuje nový s náhodnými bloky.

Dokážete přežít?Již brzy unikátní survival server!

IP: play.midnightmc.cz
Dis: discord.gg/6qXnPvy

**Kvalitní Minecraft hosting:**


Více info: bit.ly/36TKChm

    Komentáře    
Tak na serveru jsem začal hrát na začátku prázdnin, nebylo co dělat a tak jsme se s kamarády přidali sem. Od serveru jsem čekal, že to bude zábava na týden, avšak mě mile překvapil. Skvělá komunita, skvělý systém a parádní A-Team, který tímto také chválím. Pokud to máte v hlavě srovnané, mezi komunitu i rozhodně zapadnete, hraju zde přes měsíc a už jsem poznal spoustu dobrých lidí. Tenhle server velmi doporučuju a snad i díky téhle recenzi se s někým z vás na serveru potkám. :) 3
Čau, na serveru mám nahrané něco okolo 200 hodin a musím teda říct že je to moc dobrý server. Skvělá komunita, když jste vpohodě a neděláte nějaké věci proti pravidlům nebo zbytečně nejste toxic tak si myslím že skvěle zapadnete. Lepší ATeam jsem snad ještě neviděl, skvělí, ochotní Helpeři, Modi, Admini, Hl. Admini i Technici. Jestli hledáte server s výbornou komunitou a skvělým ATeamem tak rozhodně mnrp.cz doporučuji.

by Dohny8
Na serveru jsem hrála jen pár dní. Komunita na serveru je příjemná, AT aktivní. Server jede stabilně bez lagů. OneBlock je zábavný a člověk u toho dokáže strávit hodiny. Bohužel na serveru je hodně omezený počet mobů na ostrově. 5 vesničanů je pro mě hodně málo. Navíc jsem nepochopila kombinaci omezení mobů a mazání mobů. Kvůli tomu jsem s kamarádem na serveru přestala hrát.
Načíst další komentářeKomentářů: 16 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář