Psycholand Server 1.16.4

1.16.4 Open Warez

 

19/04/2020 22:17:20   Daranel

Návštěvnost 1 hráč

 

IP148.251.151.251:25712
Verze1.16.4
Hráči online0/666
Webové stránkyhttp://czech-craft.eu/server/psycholand-server-1-16-4/
Více informací -->


Psycholand je několikátý můj server. Původní Psycholand 1.15.2 byl zrušen a nahradil ho nový server jménem Daraland, které jsem vytvořil ve verzi 1.16.3. Zkušebně jsem vytvořit opět server s názvem Psycholand v lehčí verzi 1.12.2 kvůli slabším PC, ale bohužel nebyl příliš velký zájem a tak jsem předělal Psycholand z verze 1.12.2 na verzi 1.16.4.. Bohužel server Daraland byl na soukromém nekvalitním hostingu, který přestal zcela fungovat a majitel to neřešil, tak jsme přišli o veškerá data a jedinou zálohu, kterou jsme měli jsme upravili a mapu Daralandu jsme přidali na server Psycholand. Nyní tedy nový Psycholand Server 1.16.4 je spojením 2 survival světů Psycholand a Daraland. Aby si hráči měli z čeho vybírat, rozdělil jsem světy tak, že jeden má povolené keepInventory a druhý má keepInventory vypnuté.

.................................................................................................................................

Na Psycholand Serveru 1.16.4 budete mít na výběr ze 4 světů a jednu mini-hru.

První survival svět Psycholand je běžný svět s lehkou obtížností, PVP povoleno, keepInventory zapnuto (to znamená, že po smrti Vám zůstává veškerý obsah inventářei).

Druhý survival svět Daraland je běžný svět s lehkou obtížností, PVP povoleno, ale zde je již keepInventory vypnuto (to znamená, že po smrti Vám vypadnou věci a zůstanou na místě smrti).

Třetí svět je Kreativní Svět a má automaticky nastavený gamemode creative. Jsou zde pozemky, které získáte příkazem /plot auto. Můžete mít až 2 vlastní pozemky.

Čtvrtý svět je SkyBlock, kde se snažíte přežít v oblacích na malém ostrově s omezeným množstvím zdrojů.

Jako pátou možnost si můžete s přáteli zahrát mini-hru jménem TNTRun

Survival světy (oba běžné světy, END, Nether, spawn) mají společnou ekonomiku a společný inventář. Kreativní Svět a SkyBlock mají každý vlastní ekonomiku a vlastní inventář.

Na serveru je ekonomika, takže si můžete vybrat 3 zaměstnání ze 6ti na hlavním spawnu u NPC. Za vydělané peníze můžete v shopu na hlavním spawnu nakupovat různé předměty.

.................................................................................................................................

Pro první přihlášení je nutná registrace pomocí příkazu /register heslo

Pro běžné pozdější přihlášení pak stačí napsat jen /login heslo

Každá mapa má vlastní spawn, na který se dostanete příkazem /mvspawn

Na hlavní spawn se dostanete odkudkoli pomocí příkazu /spawn

Pokud si chcete uložit pozici po pozdější teleport, zadejte příkaz /sethome

Pro teleport na Vaše uložené místo pak stačí zadat příkaz /home

Takto je možné vlastnit celkem 3 různé homes

.................................................................................................................................

Případné dotazy mi můžete psát na e-mail: psycholand@email.cz.

    Komentáře    
Prozatím nikdo komentář nepřidal. Neváhejte však sdílet své zkušenosti.
Komentářů: 0 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář