VanillaZone 1.18.1

1.18.1, 1.18, 1.17.1 Open Warez

 

23/02/2020 01:06:22   MineMagik

Návštěvnost 33 hráčů

 

IPmc.vanillazone.eu
Verze 1.18.1, 1.18, 1.17.1
Hráči online12/100
Webové stránkyhttp://vanillazone.eu/
Více informací -->


𝐈𝐏 𝐚𝐝𝐫𝐞𝐬𝐚 𝐬𝐞𝐫𝐯𝐞𝐫𝐮: ▶ mc.vanillazone.eu ◀

U nás na VanillaZone 1.18.1 najdete vanillu, podobnou jako na serveru Majnr, vylepšenou jen o ty nejzákladnější příkazy, jako jsou třeba /home, /tpa nebo náhodný teleport do přírody jednou za 2 týdny. Přijďte si užít pohodové a ničím nerušené hraní a připojte se k nám ;) Pro více informací klikněte.

- Žádná ekonomika
- Žádné residence
- Žádný border (hranice světa)
- Žádné fly pro VIP / pay2win
- Aktivní admin team, opraví každý grief

Připojte se k nám na jeden z nejpohodovějších vanilla serverů na české scéně. Máme velmi aktivní admin team, který vám rád se vším pomůže a který hru skutečně hraje. Vždy zde najdete nejnovější verzi hry.

Na serveru se nenachází žádný způsob ochrany staveb. Jako jedinná ochrana je zde LWC (zamykání truhel), proto má Admin team přístup k zálohám, pomocí kterých dokáží okamžitě pomocí příkazu zvrátit jakoukoliv krádež a vystopovat pachatele. Pro griefing máme nulovou toleranci a následuje po něm ban v délce dle závažnosti.

Pro podpoření serveru nabízíme možnost hodnosti VIP za 30 Kč/měsíc nebo 2€/2 měsíce. VIP nemá žádné funkce, které by ve velké míře znevýhodňovaly ostatní hráče. Více informací najdete na našem webu.

Pro hlavní komunikaci slouží náš Discord (discord.gg/cyVZPG7), pro větší oznámení a různé žádosti používáme i náš web a fórum (http://vanillazone.eu/)

Těšíme se na Vás a přejeme Vám příjemnou hru ;)

    Komentáře    
Solidny server, napriek zvysenej navstevnosti dost pokojny, bez zbytocneho spamu v chate, s civilizovanou komunitou a napomocnym a-timom.
Nejlepší server je tu skvělá komunita výborný admin team který hned odpovi na všechny otázky
skusil sem server, hned ke mně přišli hráči a dali mi věci a pomohli mi se dostat dál. potom sem ty věci stratil a po hodině a půl jeden hráč nepsal že je našel tak sem se o ně přihlásil. mají tam super snaživí admin team a jsou tam i shopi. kdybich to měl přirovnat k ějakkému serveru tak Majnr 3
Načíst další komentářeKomentářů: 17 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář