Vindemiatrix

1.18.2 Open Warez

 

12/02/2020 16:11:05   Vindemiatrix

Návštěvnost 10 hráčů

 

IPplay.vindemiatrix.eu
Verze 1.18.2
Hráči online0/60
Webové stránkyhttp://www.vindemiatrix.eu/
Více informací -->


Survival (PvP)
Eventy/Ekonomika/Residence/Zábava
Vindemiatrix je server s výborným vedením . Zábava určite zaručená a neboj se připojit. Pravidelné eventy o skvělé ceny a parkour na který se můžeš připojit kdykoliv, je to nejtěžší parkour na našem serveru. Zvládneš ho? Odměnu určitě neodmítneš. Na serveru je skvělá komunita bez toxických hráčů. Budeš-li aktivní a skvělý hráč, tak se třeba uvidíme v A-teamu :) Všechny informace a novinky ohledně serveru, najdeš na našem discordu nebo na webu http://www.vindemiatrix.eu/ . Neváhej a pojď k nám hrát!

    Komentáře    
Zdravím všechny hráče, pokud jste klidný, vyrovnaní a milujete Minecraft, tak tento server je dělaný přímo pro vás. Na serveru je průměrná zalidněnost, takže tu je klid i nějaké vzrušení v příjemném balancu. Pokud není naplněn slot 40 hráčů, tak tu na lagy určitě nenarazíte. Při maximálním počtu hráčů, to sem tam občas trošku lagne, ale nic co by se nedalo zvládnout.

Za mě to tu ztráta času rozhodně není. Tak se pojďte přidat.
S přáním hezkého dne,
Mr. Pohodar
S admin teamem jsem zatim neměl žádný konflikt.. hraji tam uz cca 2 tydny. A zkusenosti s adminama co pozoruji pres chat mam takove, ze pokud se objevi hráč ktery prisel na server hackovat, prudit nebo byt jakymkoliv zpusobem otravny, tak na serveru si nezahraje. Pokud prijdete prosit o OP nebo nehrát survival s obcasnym eventem, tak ani nechodte.. ba naopak zda chcete opravdu hrat mit klid, ale i zabavu tak opravdu doporučuji!
bbcnewz
Za mě určitě jeden z nejlepších MC Survival serverů u nás. Skvělá komunita, příjemný A-Team spolu s Helper-team a mnoho dalšího. Hraju tu asi měsíc, server je bez větších lagů, skvěle nastavené pluginy, kráný spawn apod. Rozhodně doporučuji si zahrát.
Načíst další komentářeKomentářů: 8 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář