VanilkaCraft (1.15.2)

1.15.2 Open Warez

 

07/01/2020 17:44:19   Pigmen36

Návštěvnost 12 hráčů

Odstraněn 28/03/2020 04:52:40.
 

IP185.91.116.245
Verze 1.15.2
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu vlastníkem prezentace Pigmen36.
Dlouhodobá údržba

Chcete si zahrát na serveru který je přátelský, aktivní a hlavně bez zbytečných pluginů na peníze na práce a takové? Tak tady jste správně! Náš server je otevřen a běží na verzi: 1.15.2 všem kteří si chtějí zahrát semi vanillu, jediné pluginy které by mohli váš survival relativně ovlivnit jsou zamčené pece a chestky a nastavení domova a následná teleportace. Jediná budova postavena A-Teamem je spawn a zbytek je od normálních survival hráčů. Je přísně zakázáno griefovat a krást, máme plugin na to že zjistíme kdo to byl a pak to opravíme, Residence na serveru nemáme, jediná residence je udělaná adminem na spawnu. Pvp je zapnuté, není dovoleno zabíjet ale můžete si domluvit bitvy s ostatnímy hráči, Stavět Farmy je dovoleno ale žádné farmy které by dokázali lagovat server a žádné 0 tick redstone farmy nejsou povoleny, pokud objeveny budou okamžitě zbourány a dostanete varování,

    Komentáře    
Server ma velice příjemnou a přátelskou komunitu! Je zde klid a volnost. Jak majitel tak helpeři bez váhání hned pomohou. Za mě parádní server!
Je nejlepší semi-vanilla server na kterém jsem kdy hrál. Nevyužívají se zde residence. Residenci můžete získat pouze na požádání a jen pokud máte velkou stavbu. Slušný majitel a ochotná komunita a krasný spawn. Za mě nejlepší semi-vanilla cz/sk server.
tenhle server má moc hodnou komunitu a admin tu je každý den a řeší každý problém
Komentářů: 3 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář