Orbis

1.15.1 White Warez

 

13/08/2019 22:52:20   Vap3R_

Návštěvnost 3 hráči

 

IP89.203.193.104:27795
Verze1.15.1
Hráči online0/20
Webové stránkyhttp://orbis-server.eu
Více informací -->Vítejte u prezentace serveru Orbis

Orbis je pravý, nekompromisní Vanilla server.
Nenajdeš zde žádné teleporty, warpy, kity, VIP s fly či GM.
Veškeré pluginy na serveru jsou pouze v zájmu údržby

Jediný háček je v tom, že se na serveru nachází whitelist z důvodu trollů a podobných tvorstev, přihlášku si můžete podat na našem Discordu v sekci whitelist. discord.gg/mQx7Sbs - Toto pouze překopírujte do vašeho vyhledávače a jste tam.

Našim cílem je vytvořit komunitu hráčů, kteří budou navzájem přátelé a budou mezi sebou nerušeně moci sdílet své zážitky ze hry a ze života. Chceme vám dát jistotu, že se vždy budete mít kam vrátit a vždy u nás budete mít místo pro ztvárnění vašich snů a představ.

Svět není omezen žádnými residencemi kromě limitu světa 10 000 bloků od nulových souřadnic na každou stranu - Tenhle limit se může změnit v závislosti na potřebu rozšiřit svět či zvětšení kapacit serveru. Server je proti grieferům chráněn pluginem [CoreProtect] Tento plugin dokáže zjistit jakoukoli manipulaci s bloky či truhlami a zjistit tak případného záškodníka a efektivně jej vykořenit ze serveru okořeněným banem.

Projekt Orbis je myšlenka, která se v mysli dvou jedinců začala rojit už začátkem května roku 2018.
Téhož měsíce byl i Minecraft server Orbis spuštěn, avšak byl za krátkou dobu projekt ukončen z mnoha důvodu.
Na projekt Orbis se nikdy nezapomnělo a začátkem srpna roku 2019 byl znovu obnoven.

    Komentáře    
Server jsem si velmi oblíbil a to v podstatě od první chvíle. Kluky znám, takže jsem věřil, že to bude pecka. Server běží jako vanilla a taky je tak provozován. A-team se o server dobře stará, a ve chvíli, kdy nastane problém začíná se řešit, s hráčema spolupracuje a hraje s náma taky vanillu, nepoužívaj žádné výhody, které by je jakkoli zvýhodňovali před všema ostatníma. Spolupráce hráčské komunity mi přijde opravdu úžasná, a velmi příjemná. Lagy na serveru jsou přívětivé, a za mě můžu říct, že nejsou už ani časté. Je vidět snaha vést server FAIR play, pomáhaj si, pořádání společných akcí, projektů apod. Za mě se opravdu vyplatí zkusit štěstí zde, pokud opravdu hledáte vanillu se vším všudy ;)
Výborný server s úžasnou komunitou. Mnoho milých lidí, co jsou ochotní kdykoli pomoct. To samé A-Team. Prostě pecka! 3
Komentářů: 2 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář