SeaTurtle | Factions

1.12.2 Open Warez

 

06/04/2019 09:30:11   IncorrectSyntax

Návštěvnost 1 hráč

Odstraněn 03/07/2019 11:00:28.
 

IP89.203.248.15:28090
Verze1.12.2
Webové stránkyhttp://www.seaturtle.gq/
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Hledáš stabilní server bez toxických hráčů s přátelskou atmosférou? Kvalita server je pro nás důležitá, proto každý den tvrdě pracujeme na tom, abychom Ti mohli poskytnout ten nejlepší možný zážitek ze hry. Těšíme se, až Tě u nás uvidíme!

SeaTurtle je zahraniční server, který běží na verzi od 1.9 až po verzi 1.13.x. Zatím u nás najdeš Factions, nicméně usilovně pracujeme na tom, abys u nás v budoucnosti našel i creativ a minihry.

Co u nás nalezneš?
- Custom mapu pro svět Factions. Nejedná se tedy o ten klasický vygenerovaný svět, ale o speciálně postavenou mapu, abys měl ten nejlepší možný zážitek ze hry. Na mapě najdeš rozhsáhlé ledovce, ztracené město, ale i rozsáhlé zelené louky

- Dynmapu. Procházení MC světa není vždy nejsnažší. Pomocí naší dynmapy, kterou nalezneš na našich webových stránkách (www.seaturtle.gq/), se snadno a rychle zorientuješ v herním světě.

- Odměny za hlasování. Za každý hlas získáš: 3x diamant, 5x golden apple, 64x XP bottle, 16x steak a klíč k Vote truhle, kde můžeš vyhrát další hodnotné ceny!

- Poklady na spawnu, hlasování pro čas a počasí ve hře, efekty při hitnutí mobů a hráčů, dropnutí hlavy při zabití hráče a mnoho dalšího! Přijď prozkoumat, co všechno náš server nabízí!

    Komentáře    
Prozatím nikdo komentář nepřidal. Neváhejte však sdílet své zkušenosti.
Komentářů: 0 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář