HCraft.eu | SkyBlock

1.13.2 Open Warez

 

29/01/2019 11:29:07   Filipskerik.eu

Návštěvnost 1 hráč

Odstraněn 26/06/2019 01:00:17.
 

IPskyblock.hcraft.eu
Verze1.13.2
Hráči online0/30
Webové stránkyhttp://hcraft.eu
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Ačkoliv je u nás SkyBlock novinkou, servery HappyCraft jsou servery s dlouholetou tradicí. Přijďte si jej spolu s přáteli zahrát trochu netradičně pod taktovkou našeho zkušeného admin teamu a po boku úžasné komunity, kde můžete narazit na spoustu výzev a seznámíte se se skvěle propracovaným pluginem Slimefun, což Váš SkyBlockový zážitek ještě umocní!

Kromě SkyBlocku provozujeme i Economy, Survival a Vanilla server, takže pokud by ses na serveru nenašel. Můžeš to zkusit i jinde. Jsme vždy na nejnovější verzi Minecraft, jakmile vyjde nová verze máme ihned k dispozici testovací server pro hráče, kteří se nemůžou připojit na starou verzi. Proto se nemusíš bát, že bys ses dostal mimo naši komunitu.

Čekáme na tebe! skyblock.hcraft.eu
http://hcraft.eu

    Komentáře    
Parádní malý rodinný skyblock server, denně ve špičce cca 10 hráčů, což je tak akorát pro zdravý základ komunity. Skyblock je doprovázen slimefun pluginem a spoustou výzev! Můj nick je ApplePie123 a zatím mám na serveru nejlepší ostrov, přijď mi dokázat, že zvládneš udělat lepší!
Davisiiiik udělal celý server skoro sám a je to absolutní jednička. Server je optimalizovaný, nápaditý a plně funkční na verzi 1.13.2. Zbytek AT je velice ochotný a komunita naprosto úžasná. Přijďte se přesvědčit.
Skvělá komunita, ochotný admin team, doporučuji se podívat na server :)
Komentářů: 3 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář