KastrolCraft

1.12.2 Open Warez

 

28/10/2018 21:59:38   Kastrol_CZ

Návštěvnost 121 hráčů

 

IPmc.kastrolcraft.cz
Verze 1.12.2
Hráči online5/400
Více informací -->


Hledáte Survival a SkyBlock server s ochotným a příjemným A-Teamem a skvělou komunitou?
Přijďte se podívat k nám! 🙂
Jsme začínající Survival server, který se stále rozvíjí a zdokonaluje. Má sice stále ještě spoustu chyb, ale za návrhy na úpravy budete odměněni!
Zatím naleznete na serveru jen Survival, ale později se určitě dočkáte i Miniher.
Na serveru lze také zakoupit několik druhů VIP se spoustou výhod.
Z důvodu negativních ohlasů na GM 1 v nejvyšším možném VIP jsme tuto možnost odebrali a bude přidána až po vytvoření světa zvlášť pro Survival a Creative hráče. Děkujeme za pochopení.
Momentálně na severu probíhá nábor do AT, tak pokud chcete zkusit štěstí a být součástí této komunity, určitě se zastavte :)

    Komentáře    
Neochotný A-team, toxic hráči + nikdo nic neřeší... A-team píše sprostě do veřejného chatu a banuje jen tak. Postavíte si dům a po druhém připojení už tam nebude jelikož vám ho někdo griefnul ( i když tam máte resku). A-team si dělá z hráčů srandu a místo poklidného hraní vás trollí. Kdyby tenhle server si nezaplatil reklamu, tak ho nikdo nezná a bylo by to i lepší, ale dětem 12y.o je jedno kde hrajou :) Čekám kdy smažou tento komentář jelikož vědí, že je to pravda. :P A prej skvělá komunita.. o tom byl pochybovala.
Majitel se připojí na server, a hned začne psát ať se lidi připojí má jiný server, pak server vypnout a je vypnut asi 15hodin. Kdyby si tento server nezaplatil reklamu od Moona,tak na něm nikdo nehraje
Moderátor spamuje do chatu NASERTE SI NEMÁTE HELPERY, majitel JÁ UŽ NA TEN SERVER SERU a bany za opravu gramatických chyb těch dětí, co tam hrají, nejsou výjimkou. Server je na nic.
Načíst další komentářeKomentářů: 4 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář