KastrolCraft

1.12.2 Open Warez

 

28/10/2018 21:59:38   Kastrol_CZ

Návštěvnost 83 hráčů

 

IPmc.kastrolcraft.cz
Verze 1.12.2
Hráči online62/250
Více informací -->


Hledáte Survival a SkyBlock server s ochotným a příjemným A-Teamem a skvělou komunitou?
Přijďte se podívat k nám! 🙂
Jsme začínající Survival server, který se stále rozvíjí a zdokonaluje. Má sice stále ještě spoustu chyb, ale za návrhy na úpravy budete odměněni!
Zatím naleznete na serveru jen Survival, ale později se určitě dočkáte i Miniher.
Na serveru lze také zakoupit několik druhů VIP se spoustou výhod.
Z důvodu negativních ohlasů na GM 1 v nejvyšším možném VIP jsme tuto možnost odebrali a bude přidána až po vytvoření světa zvlášť pro Survival a Creative hráče. Děkujeme za pochopení.
Momentálně na severu probíhá nábor do AT, tak pokud chcete zkusit štěstí a být součástí této komunity, určitě se zastavte :)

    Komentáře    
Totální sračka, davají mi ban i když to třeba nebylo na ně ale sám sem si řekl Ty vole, já jsem debil.. Přesně za toto slovo jsem dostal ban na měsíc, pak jsem si šel ztěžovat na jiný ůčet, a dali mi perma ban.. Nevím co si o sobě ten debilní A-Team myslí.. Ale at se vzpamatují co dělají... KDybych byl Majitel tak bych ti kidy nahradil někým kdo je starší a a více rozumu než tato parta teploušů... 1/10
server je dobry sice A-team je docela bad ale kdyby se zlepšily tak věřím že by to šlo nádherně na serveru se budu pokoušet streamovat a uvidíme co server dokáže takže prosím pokuď tohle A-team čte tak se pokuste to zlepšit věřím vám že to spravíte (jmeno v minecraftu : lrozcz jmeno na youtube : JeroGames TV

očekávejte že vám důvěřuji celému serveru tak si to nezkazte :)
Server opravdu nedoporučuji, je to klasický server s pár upravenými věcmi, stejně jako ostatní survival servery. Na serveru chybí správná gramatika v chatu a A-team toho o serveru moc neví, když se jich na něco zeptáte. Doporučuji jít na nějaký klidnější server, kde to není tak moc zasekaný a je tam lepší komunita.
Načíst další komentářeKomentářů: 15 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář