KastrolCraft

1.12.2 Open Warez

 

28/10/2018 21:59:38   Kastrol_CZ

Návštěvnost 123 hráčů

 

IPmc.kastrolcraft.cz
Verze 1.12.2
Hráči online112/250
Více informací -->


Hledáte Survival a SkyBlock server s ochotným a příjemným A-Teamem a skvělou komunitou?
Přijďte se podívat k nám! 🙂
Jsme začínající Survival server, který se stále rozvíjí a zdokonaluje. Má sice stále ještě spoustu chyb, ale za návrhy na úpravy budete odměněni!
Zatím naleznete na serveru jen Survival, ale později se určitě dočkáte i Miniher.
Na serveru lze také zakoupit několik druhů VIP se spoustou výhod.
Z důvodu negativních ohlasů na GM 1 v nejvyšším možném VIP jsme tuto možnost odebrali a bude přidána až po vytvoření světa zvlášť pro Survival a Creative hráče. Děkujeme za pochopení.
Momentálně na severu probíhá nábor do AT, tak pokud chcete zkusit štěstí a být součástí této komunity, určitě se zastavte :)

    Komentáře    
Server opravdu nedoporučuji, je to klasický server s pár upravenými věcmi, stejně jako ostatní survival servery. Na serveru chybí správná gramatika v chatu a A-team toho o serveru moc neví, když se jich na něco zeptáte. Doporučuji jít na nějaký klidnější server, kde to není tak moc zasekaný a je tam lepší komunita.
Tenhle server jde do háje. Naprosté nelogické uvažování, komunita nic moc, AT totálě nanic.. Je to vlastně akorát horší survival s mnoho chyby které jsou ignorovány, vyhodili celý AT, neustále DDOS útoky mno takže opravdu nedoporučuju. 0/10
Na server se nedoporučuji připojovat z důvodu, že zde dávají bany a pak je ani nedokáží vysvětlit. Stačí, když se nezalíbíte MrHarebugovi a máte oheň na střeše. Zkuste si zde na mc server listu najít jiný server.
Načíst další komentářeKomentářů: 9 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář