KastrolCraft

1.12.2 Open Warez

 

28/10/2018 21:59:38   Kastrol_CZ

Návštěvnost 149 hráčů

 

IPmc.kastrolcraft.cz
Verze 1.12.2
Hráči online18/19
Více informací -->


Hledáte Survival a SkyBlock server s ochotným a příjemným A-Teamem a skvělou komunitou?
Přijďte se podívat k nám! 🙂
Jsme začínající Survival server, který se stále rozvíjí a zdokonaluje. Má sice stále ještě spoustu chyb, ale za návrhy na úpravy budete odměněni!
Zatím naleznete na serveru jen Survival, ale později se určitě dočkáte i Miniher.
Na serveru lze také zakoupit několik druhů VIP se spoustou výhod.
Z důvodu negativních ohlasů na GM 1 v nejvyšším možném VIP jsme tuto možnost odebrali a bude přidána až po vytvoření světa zvlášť pro Survival a Creative hráče. Děkujeme za pochopení.
Momentálně na severu probíhá nábor do AT, tak pokud chcete zkusit štěstí a být součástí této komunity, určitě se zastavte :)

    Komentáře    
Presná ukážka servera, ktorý nie je vôbec dokončený, ale je napromovaný youtubermi a preto má toľko hráčov koľko má.Je tam niekoľko chýb a problémov, ktoré by mohli drasticky pre server skončiť, no nikto ich nerieši azda o nich nevedia. Nedokážem sa pozerať na to ako sa to tu so serverami vyvíja, odjakživa si to tu dobíjali servery, ktoré nejaký ten čas existovali a až po chvíli si získali hráčov a nie zhurta si zaplatiť nejakú reklamu na server, ktorý nie je zďaleka pripravený. Tento komentár nie je písaný z nenávisti, hral som tam asi 20 minút a vôbec ma to nepresvedčilo z hľadiska developera.
Hodnotím 4/10. I přes rozsáhlý A-team mají stále problémy. Snaží se vyřešit milion věcí najednou, rozdělaných mají vždycky 50 tisíc věcí, nic není dodělaný, restartujou server vždycky když je špička a server je nejmíň stabilní a doprovází to pravidelnýma wipama majetku, veškerýho. Ty čtyři body jsou za ranky, který se dají koupit (i když jsem viděl levnější) a za pluginy, který teda nic moc nefungujou, protože pořád něco opravujou. Další je za A-team kterej vždycky rád pomůže a poslední za hlasovací systém.
Sám osobně hraji na Kastrolcraftu a hraji na něm už přes
5 měsícu a před wipem AT byl pohodový vše se hned vyřešilo a teď po wipu majitel na server skoro nechodí AT někdy neodpovída na otazky někdy dají mě warn za slovo idiot a druhym ne za slovo debil tak ja nwm jestli sem kkt a nebo ten server je na hovno nwm hodnotím 6/10
Načíst další komentářeKomentářů: 17 Smazaných: 5
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář