Kostkuj.cz

1.14.4 Reg Warez

 

13/06/2018 06:40:06   Menshons

Návštěvnost 8 hráčů

Odstraněn 21/11/2019 03:00:29.
 

IPmc.kostkuj.cz
Verze1.14.4
Hráči online0/40
Webové stránkyhttp://kostkuj.cz/
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.

*****************************************************
Vítej, poutníče.
*****************************************************

Rádi bychom Vás pozvali na server Kostkuj.cz. Na úvod bychom Vám pověděli několik základních informací o našem serveru.

Kdo vlastně jsme?
Jsme minecraft server s příjemným a vstřícným kolektivem. Vznikli jsme v roce 2015 a už tenkrát jsme měli jasnou myšlenku, udělat semi vanilla server s příjemnou komunitou, neomezenou mapou, vlastním hostingem se 100 sloty a hlavně bez grieferů. Chápeme, že většina našich hráčů bere minecraft jako relaxaci, kde se mohou odreagovat po náročném dni a proto se snažíme jim tuto možnost poskytnout. Server využívá minimum pluginů, které zasahují do hry, tudíž se řadí mezi tzv. semi vanilla servery. Zahrát si tady mohou hráči s originálním i neoriginálním Minecraftem.

Co nabízíme?
- Především poklidný vanilla server pro hráče všech věkových kategorií, bez jakýkoliv omezení
- Aktivní admin a moderátor team
- Příjemný kolektiv
- Hodinové a lokální zálohy
- Možnost zakoupení VIP
- Vlastní plugin systém
- Občasné eventy a soutěže pro pobavení
- Neomezenou mapu a mnoho dalšího

Co u nás naopak nenajdete?
- Minihry
- Pluginy na ochranu staveb (residence, regiony, frakce,..)
- Zbytečné módy na zlehčení hry

Když tu nemáte residence, jak si mohu ochránit svůj majetek?
O svůj majetek se obávat nemusíte a to díky pluginu, pomocí kterého jsme schopni dohledat každého griefera, potrestat ho a následně vrátit vše opět do původního stavu, od zničení bloků až po vyvraždění zvěře, dobytka a podobně. Žádný server není plně bez griefů, nám se však za 4 roky existence povedlo vymýtit drtivou většinu těchto záškodníků, proto je výskyt griefů opravdu minimální. Kdyby Vám přesto někdo poničil stavby, stačí napsat našemu moderátor týmu, který Vám škody na místě opraví.

Budeme se na Vás těšit!
- Tým Kostkuj.cz    Komentáře    
no nwm kde jsi na tyto informace prisel ale uvedu je na pravou miru
bod č1- máš částečně pravdu nejedná se o vanilla server ale o semi-vanilla server

bod č2- co se týče farem je zakázaná pouze farma na endermany, jinak jsou všechny povoleny. a za to že nějaká farma je špatně například že s pomocí ni zalagujete server tak vám ji maximálně smažou víc nic.

bod č3 - můžeme si stavět co jen chceme ohledně s´taveb sou jen pravidla, že to nesmí být kvádr a že to nesmí zalagovat server ale co se týče lagů bych se nebál, na serveru sem měl hodiny a ty dokázaly fungovat bezchybně, a nikdy s nimy neměl žádný z módů problém.

bod č4- no hraju na serveru již od roku 2015 a za celou tu dobu sem zažil wipe 1x (na jinýc serverech byl již 3x-4x

bod č5- to bych rád věděl o jakém moderátorovi mluví protože jsem zatím nepotkal moderátora se kterým by se nedalo rozumně domluvit, stačí se nechovat jak s prominutim k- a jde všechno dokonce mi již několikráte pomohli se stavbami, když jsem potřeboval něco posunout, upravit apod.

bod č6- docela bych rád věděl jak jako pay2play ten server běží já sem zatím do serveru nemusel vložit ani korunu, navíc v EULA podmínkách pro server stojí že si nic nesmí hráč pořizovat za reálné peníze, a že v případě že mají být nějaké poplatky za hraní tak ať je jasně stanoveno jaké a zaco a musí platit ro všechny hráče.

bod č7-Ten toustovač chci doma, již jsem se totiž jednou ze zajímavosti ptal modů na jakym plechu to jede a ono to prej má v sobě větší výkon než nabízejí na fakahedě.

no nevím za mě je server super akorát se člověk musí chovat slušně a ne jako nějaké dítě z mateřské školky. Ale s tímto přístupem sem se setkal téměř všude. Já na tomhle serveru hraji již hodně dlouho a nemohu být více spokojen váš animatronics
A teď krutá realita:
Než si necháte namazat med kolem pusy,

1) Toto není Vanilla server. Na serveru jsou pluginy zasahující do hry vážným způsobem a to např. TreeCapitatátor, Residence, Automatické zámky na bednách apod., možnost teleportovat se sem a tam. (lze si dokonce nastavit teleporty mezi dimenzemi ,že ani nemusíte stavět portály).

2) Nemyslná pravidla výrazně omezující samotné hraní, na serveru např. nesmíte různé farmy a pokud to uděláte čeká vás ban a skvělá nabídka 250Kč na unban. S tím ,že VY jste ti špatní.

3) Není zde svoboda stavění, pokud se to módovi nelíbí máte po srandě.

4) Nestálost světa, připravte se na Wiping světů. (poškozené světy v důsledku crashování serveru)

5) Aktivního důležitého 15-ti letého moderátora tu opravdu najdete. Nemá totiž nic lepšího v životě na práci než do 3 do rána tam otravovat. Skoro to vypadá jako by si léčil nějaké komplexy své nevyzrálosti. Připravte se ,že vám za zády ve Vanishi ztráví více času než vy samotným hraním.

6) Server typu pay2play, porušuje EULA podmínky Minecraftu, tedy rovnou nahlášen Mojangu za porušování podmínek čili brzy se snad k něčemu dostaneme :)

7) Běží to na toustovači pod postelí. Server není ideálně nastavený, čekají vás podivnosti a nižší render distance. Staff občas ani neví jak nastavit plugin správně.

8) Je mi líto hráčů kteří pak trpí nekompetencí staffu zajistit správné fungování ,ale dovolí si za to vybírat peníze. Nepodporujte špatné servery.

No zkrátka já osobně bych si zde po několikadenní zkušenosti hrát netroufl.
Je toto opravdu server který jste hledali? :)
Nedoporučuji hrát. Chtěl jsem tento server podpořit 300 Kč ovšem po nákupu jsem dostal Ban se slovy máš xray (nemělo to ani ověřené jediné co říkaly je že jsem kopal divně. A že jsem našel 20 dia za 30 hodin) . Nabízel jsem pohledání pc ovšem marně. Poté mi nabídli abych si koupil unban za dalších 260 Kč. Silně nedoporučuji a doufám že tenhle server brzy skončí.
Komentářů: 3 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář