FightField.eu

1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x, 1.12.x Open Warez

 

23/02/2018 22:42:17   LupeCZ_

Návštěvnost 1 hráč

Odstraněn 06/09/2019 17:00:24.
 

IPmc.fightfield.eu
Verze 1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x, 1.12.x
Webové stránkyhttp://fightfield.eu
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Hledáš server s ultimátní zábavou, pvp, survivalem, skyblockem a vlastními herními systémy? Nebo i dobrým teamem, dobrou komunitou? Klikni na nás! Nabídneme ti 89% vlastních systémů, hardcore pvp, bossy, unikátní enchanty, předměty a další skvělé vychytávky!

Co nabízíme?
U nás si může každý hráč zahrát SkyBlock, Survival, Town nebo Creative.
SkyBlock
Skyblock je klasický skyblock, kde máte za úkol si postavit generátor na ostrůvku a přežívat. Najdete zde platidlo emeraldy, které získáte za těžbu a stavbu. Obchodovat s nimi poté můžete v /shop. Máme několik speciálních předmětů:
- Věci z pluginu MechanicMachines
- Nekonečný cobble, stonebrick a stone. Pokud je položíš, dostaneš okamžitě další, tudíž ho můžeš pokládat do nekonečna.
- Nemáme téměř žádné omezení počtu mobů na chunk.
- spousta splnitelných úloh v češtině
- oregenerator v závislosti na levelu isu
Survival
Survival je klasický server, kde hrajete o přežívání, stavění budov, získávání vlastních enchantů, snažíte se zabíjet ostatní hráče, být nejbohatší, nejmajetnější..
Jsou tu dva háčky- musíš pít a pojistit se, abys nepřišel o peníze při smrti!
I zde jsou speciální možnosti!
- Příkaz /zkusitstesti - givne za peníze náhodný klíč
- Příkaz /luckynumber cislo sazka - můžeš si vsadit na číslo od 1 do 5 a vyhrát až trojnásobek sázky!
- Bossové
Pekelný strážce - Ultimátní boss, který má 250HP, dává hráčům nauseu, umí je odstřelit přes celou arénu a střílí blesky. Pokud ho hráč zabije, spawne se další za 20 minut. Dropuje Diamanty a Emerald.
Neviditelní zombie - jednoduše, zombie, kterých si nemáte šanci všimnout.
- /rankedpvp - zahraj si s ostatními hráči nelítostný boj o fightbody, za které dostaneš na konci sezóny ultimátní odměny! Neboj, zde o věci nepřijdeš.

Town
Vlastní herní mod, kde žiješ na jedné velké parcele, kde si můžeš vybudovat velké město! Máš omezený počet surovin a přežíváš na jednom velkém plácku. Narozdíl od skyblocku není možné tento plac rozšiřovat, velikost se nikdy nezmění. Zde je úkol se dostat do endu.
Creative
Předveď se na našem creativu a postav něco, co všem vyrazí dech!

Unikátní věci všude
- Několik druhů chestek s báječnými výhrami
- Většina věcí jsou vlastní Skripty, které postupně nahrazujeme plnohodnotnými pluginy (89%)
- Příkaz /hodnotit 1-10 - můžeš serveru udělit body. Za hodnocení dostaneš klíč.
- Vlastní enchanty
- vlastní Skript na mazlíky - /pet
- Logika klíčů - SkyBlock i survival mají rozdílené klíče a nás systém vždy detekuje, v jakém světě jste a podle toho vám za určitou činnost dá klíč, který je využitelný v tom určitém světě
- Logování téměř všeho - rozbité bloky, položené bloky, otevřené chestky, chat, příkazy - jedná se o věc bezpečnosti, v případě vykradené nebo griefu (což je u nás trestné) se dá vše v pořádku dokázat a pomoci oběti.
- Používáme jeden z nejlepších anticheatů, které se dají sehnat.
- Questy a úkoly - /questy /ukoly - quest si musíš sám najít po serverových warpech a plnit úkoly vesničanů! Mají pro tebe štědré odměny

Historie
Vše to začalo v roce 2012, kdy vznikl MultiFun.cz. Jeho primární zaměření byl středověký survival, který se příliš nechytl. Přidávali jsme různé minihry, ale nějak se to nechytlo a v roce 2013 byl také zrušen. Poté vznikl SkyZone, který se zaměřoval na Prison a Skyblock. Ani zde nebyly dokonalé věci, ale úspěch měl celkem dobrý a vydržel 10 měsíců. Poté byl zrušen z důvodu úbytku komunity po přechodu na Bungeecord. Zrušen byl v říjnu 2016. Netrvalo dlouho a chtěla jsem udělat něco dalšího, vznikl tedy FightField, který ze SkyZonu (Starého MultiFunu) tak nějak vychází.

Server v číslech - k datu 30.7. 2018
– Celkem bylo zakoupeno 14613 fightek
– Doteď si na serveru zahrálo 6945 hráčů
– Celkem se na SkyBlock pohybovalo 8045 hráčů.
– Celkový počet udělených hlasů pro nás na všech server listech je 7001
– Aktuálně evidujeme 62 hráčů s VIP, 26 hráčů s VIP+, 50 hráčů s Ultra a 42 hráčů s Legendary.
- Velikost logů je 10,9 GB

Pro naše hráče jen to nejlepší
Snažíme se vyjít hráčům co nejvíce vstříc, pomáhat jim i s těmi největšími maličkostmi. Náš AdminTeam se snaží chovat co nejlépe a nikdy neodmítne pomoc. Jsme zajištěni na několik let dopředu, takže nám nejde o peníze, na prvním místě jsou u nás hráči a jejich spokojenost. Plníme přání hráčům, pomáháme jim i v těch nejtěžších situacích.

Důležité informace
IP: mc.fightfield.eu
Verze: 1.8.x- 1.12, doporučená je 1.8.9
Web: www.fightfield.eu
Forum: fightfield.eu/forum
Banlist: fightfield.eu/banlist
Discord: discord.gg/fRBMZ5y
Kontaktní mail: info@fightfield.eu
Teamspeak3: ts3.fightfield.eu
Neuvěříš, dokud nepříjdeš, FightField tě čeká

    Komentáře    
Tento server ma uchvátil hneď po prvom pripojení. Začneme teda pekne od začiatku :)

Hned po pripojení ma privítali milí hráči na ktorých je vidieť že ich tu naozaj baví hrať.

Survival:
Je to suvival ktorý má v sebe ukrytých vela vylepšení napríklad použitie sluhov čo určite stojí za to... Na Survival serveri ma zaujala tiež možnosť získavať kľúče k bedniam ako odmenu za hodnotenie servera. Z kľúčov môže padnúť viac typov predmetov. Zaujala ma tiež možnosť získať odmenu za vyplnenie dotazníka. Dalej je to survival ako pozná skoro každý hráč až na to že má iba jeden domov.

SkyBlock:
Je to môj najoblúbenejší herný typ
Na skyblocku ma fascinovalo velké množstvo plnitelných úloh ktoré sú v češtine. Na skyblocku tiež môžme získať pomocou truhiel fajnové veci mne spadol spawner. Naviac na skyblocku sú možnosti extra úloh ktoré vás určite neomrzia.

Celkové Zhrnutie:

Server sa mi páči pretože disponuje výrazne vlastnými prvkami ako sú /úkoly alebo sluhovia
Admin team je velmi aktívny a snaží sa pre server pracovať s láskou tak aby sa tam hráči cítili čo najlepšie. Najviac sa mi zapáčil systém fightiek ktoré si môžte kúpiť cez sms a fightiky môžete vymeniť za VIP účty. Vlastný systém serveru sa mi páči, som rád že ešte niekto niečo vyvíja do minecraftu a venuje sa tomu aktívne.

Prajem serveru ešte veľa úspechov

Hráč Kociik_CZ
Poprvé půjdu na tento server a moc se těším a dnes mám narozeniny a ráda bych dostala nějaký dárek od serveru a už ted vím že ten server bude KRÁSNÝ a už se taky těším až si zahraju skyblock a ted jdu na server!! Už jsem se byla podívat a dávám 10/10 ) je fakt super!!!!! takže běžte hrát šup šup!! ) 3
Chválím mnoho skvělých nápadů. Zaujali mě sluhové, kteří jsou opravdu výborní a dobře vymyšlení. Líbí se mi i přístup teamu. Nejradši hraju skyblock, ale občas zajdu i na survival a utkám se s někým na rankedpvp. Rankedpvp byl taky skvělý nápad, fakt ho oceňuju!
Za mně 10/10! :)
Načíst další komentářeKomentářů: 6 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář