GalaxyGames - Čarovný

1.5.2 Open Warez

 

14/11/2017 22:52:44   ChrisManCZ

Návštěvnost 6 hráčů

 

IP89.203.251.50:25555
Verze1.5.2
Hráči online5/2019
Více informací -->


Hůlky? Čarování? Vlaky? Draci? Nebo třeba Twilight? Zdravím tě u naší prezentace! jak jste si podle názvu mohli všimnout jedná se o server na Modifikaci Čarovného minecraftu, který lze stáhnout na stránkách TechnikLauncheru nebo přímo v jejich Aplikaci.

Tento server je již od 10.10.2017 spuštěn a zachovává se v dobrém stavu, který nám umožňuje více prostoru pro vývoj. Aby náš server zbytečně neníčil módy které jsou do něj přidány jsme proto zakázali jen pár předmětů které jsou nebezpečné vůči serveru či bugování a pod.


_________________________________________________________


    Komentáře    
Zdravím,
Musím pochválit tento server nejen za ochotu Hráčů ale i za ochotu samotných administrátorů, komentáře které tu čtu asi napsal někdo kdo na serveru nejspíše hrál jen chvilku, sám tu hrají 2 hodiny denně a ano server má občas záseky ale jsou jen chvilkové kvůli skončení do teleportu Twilightu, server má jinak perfektní běh takže si nemám na co stěžovat za mě doporučuji všem co si chtějí zahrát v klidu. Banované itemy jsou některé škoda, ale i tak je ti lepší jak většina ostatních serverů.
Ahoj,

chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenosti na serveru.. Za prvé, přístup AT a majitele - ke nezaplacení.. To jejich arogantní chování, namyšlený přístup a neohrabanost ?! Co to má znamenat ?!
Za druhé, server se 24/7 seká, vždycky jsou lagy a nezažil jsem jeden den bez lagu.. Taky podle AT byla chyba na mém místě, nikoliv na majitelovi.
Rozhodně tento server NEDOPORUČUJU !

S pozdravem
Anonymní autor
Tenhle server je super, má celkem aktivní AT... Je bez zbytečných pluginů. A světy se nemusí resetovat, jen díky příjemné komunitě, která z přírody udělala místo k obdivu a ne k zděšení.
Načíst další komentářeKomentářů: 4 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář