Dreamcraft.sk

1.14.3 Open Warez

 

19/09/2017 19:24:25   LoVeC119

Návštěvnost 12 hráčů

 

IPdreamcraft.sk
Verze1.14.3
Hráči online5/50
Webové stránkyhttp://dreamcraft.sk
Více informací -->Vysněný server? Právě si ho našel !
Verze 1.14.3
WEB: dreamcraft.sk
Volný svět na stavění +VIP Svět.
Těžební svět (normalní),(pekelný) + doly.
RPG, možnost plnit úkoly a získat tak prefix (VIP+ permanentní).
Za hlasování je možné získat balíčky snů.
Server má spoustu pluginů na zabavení, ale čím se nejvíce pyšníme je možnost volného stavění dle libosti a A-team vždy přispěchá na pomoc, pokuď se něco semele. Můžete nás kontaktovat na naší FB stránce, nebo skupině : www.facebook.com/groups/dreamcraft.sk/

    Komentáře    
Server pro začátečníky i pokročilé, určitě si přijďte zahrát, A-team je super, je tu začátečnický kit, těžební a stavitelský svět. Nether a End není vyjímkou.
Jen a jen doporučuji.Za hlasování se dostávají odměny, webové stránky fungují a stále se upravují do lepšího. Kumunita je přátelská a komunikativní i s celým A-teamem, nebál bych se přijít a pokecat si a zahrát. Brzy bude i přidané RPG.
Dá se tu i vydělávat pomocí obchodů nebo pomocí práce /jobs, jsou tu i obchody hráč s hráčem. Vytěžené věci můžete prodávat nebo taky jestli nějaké nemáte, tak si je můžete nakoupit. Tož vše, samé + a žádné - :)
Velmi dobrý server s příjemnou atmosférou. Časté eventy a aktivní správce. Na serveru se také ve velkém rozbíhá ekonomika. Server nabízí poměrně vysokou obtížnost, takže se nezačnete nudit ani po dlouhém odehraném čase. Na serveru najdeme i ocenění s odměnami a systém prací. Pojďte se k nám připojit!
Server hodnotím kladně a to ze snahy být originální. Je zde dobrý a příjemný A-Team. Je zde možné získat VIP za dokončení výcviku. Je tu i obchod ve kterém můžete koupit nedostupné předměty a prodávat natěžený materiál. Dostáváte odměny za plnění různých úkolů.
Načíst další komentářeKomentářů: 4 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář