Atlantis

1.14.4 Open Warez

 

24/08/2017 22:05:31   MCScorpions

Návštěvnost 1 hráč

 

IPalfa.gamerhost.pro:25586
Verze 1.14.4
Webové stránkyhttp://atlantida.fakaheda.eu
Více informací -->


Zdravím všechny hráče a hráčky na serveru Atlantis. Zde se nachází survival, kde má každý hráč 3x home a batoh, který otevře příkazem /chest (je to dvojitá chestka).
Nachází se zde i tzv. vydělávání peněz,pomocí Jobs práce.A nezapomeňte také na residence zdarma o velikosti X 159, Y 159 Z 159.

Dále by bylo dobré zmínit že vy, hráči, si můžete odhlasovat, zda chcete mít den (/tv day) nebo noc (/tv night), na hlasování odpovídejte pomocí příkazů /tv yes (souhlasíte s hlasováním) nebo /tv no (nesouhlasíte)
Pokud máte zájem, neváhejte a zakupte si naše VIP, které má mnoho výhod. Můžete vytěžit spawner, mít svůj vlastní crafting table,5x home, létání (/fly), možnost vrátit se na původní místo odkud jste se odportli (/back) ale hlavně se připojíte na plný server.
Spawn je nový, takže se musí ještě dodělat a shop si děláte svůj vlastní.Další novinkou je že můžete mít chestku na člunu a to i hráči a VIP.A další nová věc můžu mít taky Hráč a VIP větší inventář pouhým kliknutím stačí si otevřít inventář a pomocí E otevře se vám inventář na hoře od vás vpravo je Crafting pak je tam jedno okénko a na to kliknete a máte větší inventář a co si dáte do velkého inventáře tak nic ne ztratíte pokud vás zabije zombie ztratíte jenom to co máte u sebe v default inventář a popřípadě mě kontaktuje na email : Atlantida@stream.cz a nebo se můžete připojit i na Discord serveru zde je odkaz: discord.gg/CU6QZGH

    Komentáře    
Prozatím nikdo komentář nepřidal. Neváhejte však sdílet své zkušenosti.
Komentářů: 0 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář