Exoria.cz

1.15.2 Open Warez

 

09/08/2017 23:21:12   Genjack

Návštěvnost 6 hráčů

 

IPmc.exoria.cz
Verze 1.15.2
Hráči online0/30
Webové stránkyhttp://www.exoria.cz
Více informací -->Přijď si k nám zahrát pořádný survival, kde se nerozhazují diamanty na počkání a kde se dobře pobavíš, hlavně na našem bulvárním plátku Plesk.


Na našem serveru se nemusíš bát, že bys přišel o své velkolepé stavby. Při změně mapy si lze požádat o zálohu a stavby budou přesunuty do nové mapy a to zcela, bez ztrát.
U nás se nemusíte bát, že by server po pár měsících skončil. Jsme online už od podzimu roku 2010 (první alfa verze) a žijeme dál.

U nás najdeš kvalitní hráčskou komunitu a také bezvadný admin tým se kterým je zábava. A nesmíme zapomenout na monumentální stavby, města, obchody, dálnice, no prostě na co si vzpomeneš :)

Tak na co ještě čekáš?

Přijď k nám si řádně užít Minecraft, tak jak si ho ještě nezažil!

Wimpy se už nemůže dočkat, až tě vytrollí :-D

    Komentáře    
Na serveru jsem hrávala už bohužel od pubescence a tehdejším adminům jsem to nedělala lehké. Odešla jsem o roky později s množstvím krásných vzpomínek, alespoň tedy z mojí strany a občas mě zajímá osud serveru a hráčů, které jsem tehdy potkala.

Přeji hodně štěstí všem a i serveru, ať existuje nadále.
Úžasný server! skutečně úžasný! Nádherný! Nemohu jej vynachválit. Hraji zde sice jen 4 hodiny, ale za tuhle dobu na mě udělal ohromný dojem! Vidím, že se tady nudit nebudu. Skutečně je úžasný a nádherný! Vřele doporučuji! :)

Bublifuk_
Komentářů: 2 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář