Naffarin

1.12.2 Open Warez

 

20/06/2017 19:20:46   Xaledar

Návštěvnost 5 hráčů

 

IPmc.naffarin.eu
Verze1.12.2
Hráči online2/25
Webové stránkyhttp://naffarin.eu
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


Naffarin je tradiční semi-vanilla server s dlouholetou tradicí.


Chceš si zahrát klasický survival, kde tě neomezují residence v tvých megalomanských plánech a při tom se nebát grieferů? Nerad kvůli častým změnám mapy přicházíš o své stavby? Chceš se bavit v přátelské komunitě se spravedlivým a aktivním admin teamem?

Můžeš se přijít přesvědčit na vlastní oči.

V čem náš server vyniká?

Bojujeme proti toxickým hráčům a grieferům způsobem, že plevel je třeba vykořenit již v zárodku a proto u nás funguje plugin, jenž dokáže zjistit kdo a kdy na daném místě či vaší stavbě zasahoval (griefoval) a viníka tak potrestat a tím dál toto řádění zastavit.
Update serveru přichází téměř ihned po vypuštění nejnovější verze minecraftu. Novinky si tak můžete užít s přáteli pěkně zčerstva.


Proč radši nepoužíváme klasické residence?

-Protože chceme učinit hraní pro hráče co nejjednodušší.
-Protože díky tomu zjistíme, kdo u nás chce hrát čestně a kdo ne.
-Protože nechceme hráče omezovat v pocitu volného světa.
a ještě by se toho našlo... :)

Pro zpestření herního zážitku naši moderátoři pořádají eventy v duchu vanilla serverů, kde můžeš vyhrát i nějakou tu hodnotnou cenu.

Ve tvém hraní ti také může pomoci naše VIP v němž se nachází FLY či kit na základní nástroje a další pomůcky.

Pro více informací o serveru navštiv náš web:
naffarinczsk.webnode.cz/

    Komentáře    
Pěkně udělaný server. Problém vidím ve zvýhodňování VIP a všeobecně kamosu admin teamu. Mají tam pravidlo, že by hráč neměl stavět blíž, než 100 bloku od jiného hráče. To je rozumné. Ale! Prihlasim se po 24 hodinách na server, vyjdu z dolu ke svému domu a všude tma. Co se děje? Kouknu nahoru a nad mým domem je ostrov cca 80 bloku široký. Říkám si, asi nějakému moderátorovi ujela ruka. Píšu do chatu o pomoc. Přijdou dva moderátoři, píší lol ten druhý -.- vysvětlují mi, že nějaký VIP hráč mi to tam postavil. Bydlí 500 bloku ode mě a nechal mi vzkaz, že tohle je jeho prostor.wtf. prosím moderátory o smazání. Nic. Ozve se sám majitel serveru, který tam hraje mezi hráči. ,,Pakuj se odtamtud nebo tě prestehuju sám a to se ti líbit nebude. Takže asi tak. Jinak všeobecně server je priliz lehký. Endfarma, piskovny, jilovny a vesnicani prodají za železo téměř vše. Ještě jsem zapomněl na vulgarity během dne ke kterým se přidávají moderátoři, admin opakuje ,,slovniiik, jestli tu hraje vaše dítě, bez milosti smazat z výběru serveru.
Otázka zní proč nehrát: ... protože se tu měsíc co měsíc samy čistí části mapy a playerdata ... takže když se po měsíci a kousek přihlásíte, můžete začít znova. Bez home, beze všeho. Kdo na to má furt myslet ... kdyby alespoň zvedly interval ...
Server jako takovej mi přijde dobrej,co se ale týče kolektivu a Admin teamu,hrůza a děs,nejsou schopni odpovědět na jednu otazku,melou si prostě svoje sra*ky furt dokola a nehledi na nováčky,na tomhle serveru jsem prostě hrál naposled.
Načíst další komentářeKomentářů: 6 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář