Ecocraft

1.12.2 Open Warez

 

07/05/2017 20:33:27   Ecocraft

Návštěvnost 12 hráčů

 

IPplay.ecocraft.cz
Verze1.12.2
Hráči online2/50
Webové stránkyhttp://www.ecocraft.cz/
Více informací -->


Economy - Obchodování s pozemky - Soukromé ostrovy - Pokročilé shopy - Vlastní pluginy - Žádné Pay2Win

Server je specializován na ekonomiku, zejména na obchodování mezi hráči. Různými úpravami (snížení dropů, znemožnění auto farem, atd.) bylo docíleno aby každá věc měla svou hodnotu a dalo se s nimy dobře obchodovat.

Stavět se dá na pronajmutém pozemku nebo si koupit pozemek od hráčů co už mají vlastní ostrov. Tyto jsou k dispozici v různých prostředích (klasický, písečný, ve voidu, pod vodou, ve vesmíru a v přírodě).

Jsou tu též unikátní vychytávky jako vertikální slaby a traktor kterým můžete jezdit a při tom automaticky sklízet a sázet pšenici. Více informací naleznete na webových stránkach: www.ecocraft.cz

    Komentáře    
Tento výborný server je pokračovaným jeho MC Titan verzie.Na servery je väčšinou kľud a hráči sú tam veľmi príjemný.Dobré je tam zo začiatku farmarčiť a vyrobiť si obchod.Ale pre pochopenie toho celeho je potrebne navšťíviť ich stránku ecocraft.cz a prečitať si to.Hodnotenie 9/10 Recenziu napísal M.
Nápad dost dobrý ale server nesplňuje některé mé požadavky... ale jinak doporučuji, server nabízí hodiny kvalitní zábavy kolektiv je taky fajn... jen někdy narazíte na hráče kterým je pod 9 let, no a to potom jen prosíte adminy aby ho mutnuly ale jinak jsem nad míru spokojen :)
Komentářů: 2 Smazaných: 3
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář