VycraftujTo

1.6.4 Open Warez

 

11/02/2014 17:24:00   kolloner

Návštěvnost 7 hráčů

Odstraněn 15/02/2017 23:00:22.
 

IP93.91.250.121:27458
Verze1.6.4
Webové stránkyhttp://vycraftujto.cz/
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Jsme moderní Technický server na verzi 1.6.4 s mnoha báječnými mody, žádnými lagy a suprovým Admin teamem. Máme vlastní modpack, který si stáhnete přímo na našem webu upravený i pro starší stroje... Přidej se i ty mezi spokojené hráče serveru VycraftujTo.

Server byl založen kvůli nedostatku kvalitních vybalancovaných a funkčních českých classic tekkit serveru.
Náš Admin team se snaží vytvořit server který nelimituje hráče, ale zároveň ponechává požitek z hraní a dosažení cíle. Ve hře postupně balancujeme a zpřístupňujeme obsah který na jiných serverech je buď zakázaný nebo zneužívaný. Do budoucna se můžete těšit na nové mody a update na novou verzi.
Díky zkušenostem dokážeme bránit téměř veškerému griefu a lehce dohledat a potrestat viníky .

    Komentáře    
Pokud chcete zažit ten suprový admin team a máte rádi, když si na vás někdo léčí nějaký svůj mindrák i když mu během 14 dní utratíte na serveru necelých 200 Kč, tak jednoznačně server DOPORUČUJI :D. Jakoukoliv diskuzi bere admin, kterému dělá český jazyk opravdu velké problémy, jako útok na svojí osobu. Stačí se podívat na banlist serveru, který za necelý rok má krásných 32 stránek :D.
GeoFish
Podle mě server úžasně a problém s FPS taky nemám. Super AT, bez lagů a nerozgriefovaná krajina ... co víc si přát? P
Nehrajte na tomto serveru !!! nepujde vám to stahnout a kdyz jo tak to nerozjedete ani s NASA počítačem !!! NEDOPORUCUJI!!!!!!
Načíst další komentářeKomentářů: 5 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář