MC Titan

1.10 Open Warez

 

09/02/2014 15:43:44   Nightik

Návštěvnost 92 hráčů

 

IPplay.mctitan.cz
Verze1.10
Hráči online3/1024
Webové stránkyhttp://mctitan.cz
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


Seznam našich Minecraft serverů: Lobby server, Survival PVP Frakce, Feed the Beast, PokeMine, Dinocraft, Creative #1, Creative #2, Creative #VIP, Skywars, Skyblock, Technic, RPG, Annihilation

MC Titan je projekt, který má již za sebou zajímavou historii, takže určitě hráči u nás se mohou těšit na zajímavé věci, které aktuálně nabízíme a připravujeme si pro ně. Aktuálně u nás každý den hrají stovky až tisíce hráčů, což svědčí o zaručené kvalitě!

Na výběr u nás je momentálně z několika serverů. Máme mnoho serverů, které jsou zaměřeny na různé druhy hraní - jako Survival PVP, Creative, Skyblock, Minihry, Hide n Seek, Paintball a podobně... Dále u nás naleznete módované servery jako Feed the Beast, Dinocraft, PokeMine a další

Více se dozvíš na www.mctitan.cz

Na všechny servery se můžete připojit i když nemáte originální Minecraft účet.

    Komentáře    
Server nemůžu s klidným srdcem doporučit. Komunita až na vyjímky hrozná, většina členů AT (a často nejen těch) se chová nadřazeně a povýšeně, přičemž to často vypadá, jako kdyby jediným stylem čtení, který znají, bylo tzv. rychločtení (tedy přeskakování slov, mnohdy i celých řádků). Neschopností přiznat chybu, pasivně agresivním, ultra-defenzivním chováním a politikou trestů typu Nesouhlasíš? - Mute. Snažíš se bránit? - ban se to na serveru jen hemží. Člověk je zde za kreativitu a interpelace trestán. Sečteno, podtrženo - nedoporučuji.
Dobrý den, určitě Vám tento server doporučuji. Je tam dost věcí co dělat, takže se na něm určitě nudit nebudete... Není na něm nic co by se mi tam nelíbilo. :)
Komentářů: 2 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář