Skyblock | Kockoland

1.12.2 Open Warez

 

12/02/2017 13:30:46   JanoHD

Návštěvnost 9 hráčů

 

IPmc.kockoland.sk
Verze1.12.2
Hráči online1/27
Webové stránkyhttp://www.kockoland.sk
Více informací -->


Vítejte na serveru Kockoland. Dominantou serveru je na první pohled Skyblock, který má tři druhy podob, ale pokud se na server připojíte zjistíte že server nabízí více než jen toto. Na serveru je na výběr z několika druhů miniher a nejspíše tím nejdůležitějším je úžasná komunita, se kterou se vždy dá pobavit, ale také vám vždy pomůže. Na serveru je aktivní A-team, který vám pomůže s jakýmkoliv problémem. Díky tomuto týmu server disponuje spoustou vlastních pluginů a další pořád přibývají. Příkladem je unikátní stone generátor, který produkuje všechny rudy. Server také disponuje vlastní ekonomikou. Na serveru jsou 2 druhy plateb. První způsob funguje na principu stánků, kde jsou stánky vytvořeny A-teamem ale také hráčské stánky. Druhý způsob vydělávání je plnění úkolů, které se dělí do více kategorii a jsou za ně různé nejen peněžní ale také materiální odměny, peníze se také dají získat přes denní odměnu na serveru nebo za hlasování pro serveru. Za tyto peníze si můžete koupit například vstup do END světa, kde je veřejně přístupná END trapka a vstup na END ostrovy s chrámy. Nejen že na serveru je END ale také v netheru je ve výšce 250 bloků spoustu glowstonu. Navíc je tady i podpora originálek. Po připojení stačí pouze napsa příkaz /premium a znovu sa pripojit. Navíc na serveru funguje vlastně naprogramován systém proti vulgaritám. Jedine u nás najdete dropy expů zo stormů a snehu.
Shrnutí:
- 3 druhy Skyblock ostrovů
- Super komunita
- Spoustu úkolú
- Aktivní A-team
- Vlastní ekonomika
- Vlastní pluginy
- Minihry
- Verze 1.8.x-1.13
- Přístup pro Warez
- Podpora Originálních klientov
- Přístup do END světa
- Upravený nether
Tímto by jsem vás chtěl za celý Managment pozvat na náš server věřte mi že nebudete litovat.

s pozdravem Managment SkyBlock|KockoLandLogo SkyBlock|Kockoland

    Komentáře    
Naklepsi server bude tam zlava na sponzora supppperrrr tesim sa a hlavne je tam ochotny AT a najlepsi je tam MOD.Onhix mam ho najradsej.
Páči sa mi tu na tomto serveri hrám už cez rok a stále ma prekvapuje niečim novým... Zhrnme si to teda od začiatku...

Server začínal prakticky ako každý iný... Ale admin Kociik_CZ ho vypracoval na úplne inú úroveň. Pridal kopu vlastných úloh napr. Kapitán Andrej Danko Zberač Jabĺk Žiarovka atd...

Počas hrania sa ten človek nasedel prakticky neobyčajne dlhú dobu za vývojovým prostredím. Ako prvý na scéne poskytol END a ako prvý pre warezákov poskytol obrovské ostrovy o veľkosti až 394x394 kociek. Preto si tento server naozaj zaslúži mať názov Kockoland pretože skoro každý buduje na kocky.
Ďaľej sa mi na serveri velmi páči ich antivulgaritný sytém, ktorý v podstate ani nemá chyby skoro každé vulgárne slovo to pozná a hráča za to celkom ideálne potresce.
Ďaľšia super vec je to že sa môžem pripojiť aj z originálky bez zadania hesla stačilo použiť príkaz / premium
Tento server ma ako jedenny presvedčil o tom že minecraft hrávajú aj ľudia ktorý su dospelý, chodia do práce a majú aj rodinu. Z môjho pohladu je to jeden z najviac prepracovaných skyblockov v tomto server-liste Za mňa je to naozaj Najlepší Slovenský Skyblock.
Občas sa síce stáva že sa aj niečo nepodarí ale to je len občas. Mýlyť sa je predsa Ludské


S pozdravom Hráčka Dostya_SVK
Tento server je skelí stále je tam neco nového. Majitel začal skoro od nuly a stale tam neco vylepšuje. Ten server prakticky nemá konkurenci. Ten A-TEAM je tak ochotný. Ta ekonomika taká skvelá. Naviac skoro všechno je v Slovenčine. Ani tie minihry nie su na zahodenie ale stále je ešte co vylešovat

Hráč Onhix
Načíst další komentářeKomentářů: 5 Smazaných: 3
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář