Skyblock | Kockoland

1.11.2 Open Warez

 

12/02/2017 13:30:46   JanoHD

Návštěvnost 10 hráčů

 

IPmc.kockoland.sk
Verze1.11.2
Hráči online7/27
Webové stránkyhttp://www.kockoland.sk
Více informací -->


Vítejte na serveru Kockoland. Dominantou serveru je na první pohled Skyblock, který má tři druhy podob, ale pokud se na server připojíte zjistíte že server nabízí více než jen toto. Na serveru je na výběr z několika druhů miniher a nejspíše tím nejdůležitějším je úžasná komunita, se kterou se vždy dá pobavit, ale také vám vždy pomůže. Na serveru je aktivní A-team, který vám pomůže s jakýmkoliv problémem. Díky tomuto týmu server disponuje spoustou vlastních pluginů a další pořád přibývají. Příkladem je unikátní stone generátor, který produkuje všechny rudy. Server také disponuje vlastní ekonomikou. Na serveru jsou 2 druhy plateb. První způsob funguje na principu stánků, kde jsou stánky vytvořeny A-teamem ale také hráčské stánky. Druhý způsob vydělávání je plnění úkolů, které se dělí do více kategorii a jsou za ně různé nejen peněžní ale také materiální odměny, peníze se také dají získat přes denní odměnu na serveru nebo za hlasování pro serveru. Za tyto peníze si můžete koupit například vstup do END světa, kde je veřejně přístupná END trapka a vstup na END ostrovy s chrámy. Nejen že na serveru je END ale také v netheru je ve výšce 250 bloků spoustu glowstonu.
Shrnutí:
- 3 druhy Skyblock ostrovů
- Super komunita
- Aktivní A-team
- Vlastní ekonomika
- Vlastní pluginy
- Minihry
- Verze 1.9.x-1.12.x
- Přístup pro Warez
- Přístup do END světa
- Upravený nether
Tímto by jsem vás chtěl za celý A-team pozvat na náš server věřte mi že nebudete litovat.

s pozdravem KockoLand.czLogo SkyBlock|Kockoland

    Komentáře    
Naklepsi server bude tam zlava na sponzora supppperrrr tesim sa a hlavne je tam ochotny AT a najlepsi je tam MOD.Onhix mam ho najradsej.
Tento server je skelí stále je tam neco nového. Majitel začal skoro od nuly a stale tam neco vylepšuje. Ten server prakticky nemá konkurenci. Ten A-TEAM je tak ochotný. Ta ekonomika taká skvelá. Naviac skoro všechno je v Slovenčine. Ani tie minihry nie su na zahodenie ale stále je ešte co vylešovat

Hráč Onhix
server Rozhodne doporučujem je tam ochotný A-Team A výborna ekonomika a tá MobArena ta je super
Načíst další komentářeKomentářů: 4 Smazaných: 3
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář