Minicraft.cz

x 1.7.x, 1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x Open Warez

 

18/11/2016 23:18:20   Niqht_Rider

Návštěvnost 194 hráčů

 

IPplay.minicraft.cz
Verzex 1.7.x, 1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x
Hráči online154/500
Webové stránkyhttp://www.minicraft.cz/
Více informací -->


Nabízíme ten pravý nářez Minecraft zábavy! Na serveru najdeš spoustu miniher jako třeba EggWars, GunGame, Splegg, Murder, SpeedUHC, TheLab, SmallAnni a další nebo různé modifikace survivalu, například Skyblock, Skygrid, Skystone, různé custom mapy a další. Na serveru také najdeš několik Creativů; Build s WorldEditem a obrovskými parcelami a Fun s mazlíčky, vozidly a dalšími vymoženostmi. Na celém serveru je Coin systém - za výhry a zabití v minihrách si můžeš nakupovat kity nebo třeba předměty do PvP, sázet je v automatu apod. Téměř každý týden je na serveru nějaká velká novinka, například nová minihra nebo velký update stávající.

Určitě se přijď podívat!

IP: play.minicraft.cz
Web: minicraft.cz
Verze: 1.8 - 1.11.2

    Komentáře    
MiniCraft je úžasný server na kterém se rozhodně nebude nikdo nudit! Skvělá komunita, dobré minihry a hlavně spolehlivý A-Team, který je fér a vždy si udělá čas. Hraji na tomto serveru každý den kdy můžu. Každý den se na serveru něco vylepší nebo přidá. Lobby není pořád stejné, ale mění se podle ročních období a svátků! Tento server doporučuju, protože jsem s ním spokojená, stejně jako všichni hráči které na serveru znám.
Výborný server, super výběr miniher a coin system se mi velmi líbí. Veliký problém je s Admin Teamem který je sice přítomen ale admini kteří jsou hodní a spravedliví jsou jen 2! _NiqhtRabbit_ a JavorickyParek. Admini jako Legenda2 nebo Adam653 jsou arogantní, zlí na hráče a nespravedliví. A-Team celkově kazí celou hráčskou komunitu.
Mě to dalo trvalý ban,netušil jsem proč. Ten server jsem se chtěl připojit poprvé a prý jsem kradl účty žebral o hesla a sliboval sponzorský dar.Co,jsou tam blbý,jak jsem to mohl udělat když jsem tam byl poprvé a ani nevím jak se nějáké účty kradou.s tímle serverem končím.
Načíst další komentářeKomentářů: 11 Smazaných: 3
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář