WarfareMC.eu

1.8 1.12 Open Warez

 

05/11/2016 07:07:26   Yusarii

Návštěvnost 58 hráčů

 

IPmc.warfaremc.eu
Verze 1.8 1.12
Hráči online1/2
Webové stránkyhttp://warfaremc.eu
Více informací -->


WarfareMC.eu - Survival a PvP Server

Survival | SkyBlock | KitPvP | Eventy | Aktivní AT | SlimeFun | Plná 1.13.2 a více!

Jsme 2 roky starý Server, který vždy překvapí jak nové, tak stávající hráče.


Co vlastně nabízíme (Podrobně)?
Můžeme ti nabídnout Survival se SlimeFunem, který je upraven námi, aby se zajistila co největší kompatibilita s 1.13.2 a spousty addonů, které jinde neuvidíš na verzi 1.13.2, Custom Enchanty, Plnou 1.13.2 bez lagů a samozřejmě klasický Shop, Aukce, PvP Arénu a podobně. V hlavním světě je vypnuté PvP a při zabití hráče nepadají itemy, aby měl každý možnost si zahrát.

Dále zde máme z našeho pohledu opravdu kvalitní SkyBlock.
SkyBlock tvořila skupina lidí, která se SkyBlocku již nějakou tu dobu věnuje a snažila se vytvořit vše tak, aby byl server přívětivý pro nové i starší hráče. Naleznete zde PvP Mine, Trhy, Custom Enchanty, Levné VIP s výhodami, které jsou vhodné pro SkyBlock, 8 vlastních ostrovů a základní ASkyBlock ostrov, 200 Questů (Challenges), které na tebe čekají. Samozřejmě se u nás nachází i další chytrátka, které jistě znáte i z jiných serverů, např. Magic Cobble Generátor a Aukce.

Pro milovníky PvP zde máme KitPvP!
Naše KitPvP obsahuje Scoreboard se všemi informacemi, AntiCheat, který nekickuje jentak a snaží se opravdu vyhledávat potenciální hackery (Jedná se o Reflex AntiCheat), vyvážené kity a vlastní systém portování do arény. Mapy na KitPvP jsou udělané tak, aby tam byla možnost opravdu hrát PvP, nenachází se tam tráva, dlouhá tráva, voda nebo bloky, co mohou dropovat FPS. KitPvP běží na verzi 1.8.8 s podporou 1.8 - 1.13.2

Screenshoty ze serveru + popisy

Spawnpoint na Lobby

Pohled na Cookie Clicker a část Lobby

Pohled na část Lobby

KitPvP Spawnpoint s ukazatelem mapy

KitPvP Mapa - Japan

Hráči hrající KitPvP na mapě Jungle

Pohled na Spawn na Survivalu

Pohled na Crates na Survivalu

Pohled na portály na Spawnu - SkyBlock

Pohled na Spawnpoint SkyBlocku

Pohled na ostrov hráče RebelMoon2003, který je ve výstavbě. U nás se nikdo nenudí :D

    Komentáře    
ten to server je hodně dobrý jen když neco řeší tak to trvá nebo chtějí dukaz ale určitě si pořád screenshotujete věci v invu ... ale jinak super lidi supporti cenim 3
adminy tež majitel podle nálady :) ale jinak doporučují hrát
jsem moc rád že tu hraji taky
Na tento server jsem zavítal ke konci roku 2017 a začal si to tam užívat. Pozval jsem na tento server své kamarády a začal s nimi hrát. Velmi nám vyhovovala nápomoc od členů AT, kteří byli ochotni s námi řešit naše problémy. Po pár měsících jsem se sám stal členem AT a byl jsem velmi pozitivně překvapen jak jsou tito lidé kamarádský a jaká je s nimi sranda. Doporučuji tento server všem co začínají nebo už jsou v MC zdatnější. Dostane se Vám tu pomoc a zažijete tu dost srandy jak sami tak i se svými kamarády. Hraji zde už více jak jeden rok (dnes je 8.2.2019) , hraji spíše už jenom pasivně, ale i tak si to tu stále užívám.
Na tomto serveru jsem začal hrát přibližně od března 2017 a nelituji toho. Prvně jsem hrál tedy spíše kitpvp protože jsem byl PvP člověk, jenže pak jsem přešel i na survival který mě dost bavil. Lidé byli super, Admin-Team 10/10 dosti aktivní a zábavný, na serveru se nikdo nudit nebude. Ekonomika je dobrá, hráči pořádají eventy o pořádné odměny, super komunita, server by si zasloužil více hráčů a pozornosti, zaslouží si to. Doporučuji hraní na tomto serveru 10/10.
Načíst další komentářeKomentářů: 18 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář