Suvacraft

1.15.2 Open Warez

 

25/10/2016 23:56:53   Vojtakkk_

Návštěvnost 29 hráčů

 

IPplay.suva-craft.eu
Verze 1.15.2
Hráči online17/18
Webové stránkyhttp://suva-craft.eu/
Více informací -->


SuVa Craft

SUrvival VAnilla Craft je server, kde najdete semi-vanillu
Hrajeme na verzi 1.15.2.

Začínali jsme v roce 2016 a dodnes vylepšujeme naši idei o čisté vanille, snažíme se mít co nejméně pluginů zasahujících do hry hráčů, ale zároveň udržet server v hratelném stavu pro neomezenou mapu.

Již od verze 1.13 u nás nenajdete residence. Ochrana vašeho majetku je realizována pomocí logu blocků a grief bývá trestán. Truhly jsou chráněny zámkem.

Snažíme se o přátelskou komunitu hráčů, kde si každý užije herní zážitky, popř. si najde nové kamarády.

S jakýmkoliv problémem můžete kontaktovat člena AT. Snažíme se o přátelský přístup mezi hráči a členy AT a díky tomu ulehčení řešení případných problémů.

Kontaktovat nás můžete i na našem FB
www.facebook.com/suvacraft/
nebo připojit se na náš Discord
discord.gg/PXFj44U
či zkoukněte náš web
suva-craft.eu/
kde mimo jiné najdete:
Fórum: suva-craft.eu/forum/
Pravidla: suva-craft.eu/pravidla/

    Komentáře    
Hezky spawn, dobry atym, cisty mc
Na serveru hraji už hodně dlouho a vždy jsem byl spokojen s jednáním AT. Párkrát se mi stalo že mi někdo zničil dům, ale kdokoliv z AT mi vždy pomohl a vrátil to zpět. Líbí se mi jak tu mají vypsané jak to na serveru funguje, pak teda mě mrzí ty komentáře co odrazují lidi. Server vedou super lidi a dá se s nimi dobře pokecat. Pár negativních komentářů mi tu připomíná co jsem zažil že AT řešil. Jestli je to od nich tak to prostě byla děcka co fakt kazili hru, že byli nepříjemní v chatu a furt někoho otravovali i přes prosby hráčů a upozornění AT. Chtěl jsem jen pochválit server, ale jak ho tu uráží někteří to mě dost vzalo. Ono není těžký zde hrát když dodržíte takový ty základní pravidla co má většina serverů (negriefovat, chovat se slušně...). Co jsem viděl tak v netradičních případech upozorní než dají ban (jako nemít více mobů na jednom blocku). Tak děkuji pokud jste dali na moji recenzi
Na tomto serveru jsem se pokoušel hrát, ale musím si na něj postěžovat. Krátce po připojení jsem byl upozorněn na to, že si musím změnit jméno (měl jsem v něm slovo lofas, což jsem se později dozvěděl, znamená v nějakém cizím jazyce koňský peenis). Jelikož jsem nesouhlasil s tím, že slovo lofas by mohlo někoho vyloženě urážet, tak jsem se zeptal, jestli je změna mého uživatelského jména opravdu nutná. Hned po položení této otázky jsem dostal 24 hodinový ban. Nevím jak vám, ale mě se tato reakce zdá unáhlená a docela přehnaná. To neznamená, že server je špatný, jen snad kdyby se mě snažili přesvědčit o mém omylu před banem, tak by mi to tolik nevadilo. Děkuji za přečtení.
Načíst další komentářeKomentářů: 20 Smazaných: 4
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář