Suvacraft

1.14.4 Open Warez

 

25/10/2016 23:56:53   Vojtakkk_

Návštěvnost 12 hráčů

 

IPplay.suva-craft.eu
Verze 1.14.4
Hráči online8/40
Webové stránkyhttp://suva-craft.eu/
Více informací -->


SUVA Craft

SUrvival VAnilla Craft je server, kde najdete semi-vanillu
Hrajeme na verzi 1.14.4.

Začínali jsme v roce 2016 a dodnes vylepšujeme naši idei o čisté vanille, snažíme se mít co nejméně pluginů zasahujících do hry hráčů, ale zároveň udržet server v hratelném stavu pro neomezenou mapu.

Již od verze 1.13 u nás nenajdete residence. Ochrana vašeho majetku je realizována pomocí logu blocků a grief bývá trestán. Truhly jsou chráněny zámkem.

Snažíme se o přátelskou komunitu hráčů, kde si každý užije herní zážitky, popř. si najde nové kamarády.

S jakýmkoliv problémem můžete kontaktovat člena AT. Snažíme se o přátelský přístup mezi hráči a členy AT a díky tomu ulehčení řešení případných problémů.

Kontaktovat nás můžete i na našem FB
www.facebook.com/suvacraft/
nebo připojit se na náš Discord
discord.gg/PXFj44U
či zkoukněte náš web
suva-craft.eu/
kde mimo jiné najdete:
Fórum: suva-craft.eu/forum/
Pravidla: suva-craft.eu/pravidla/

    Komentáře    
Hezky spawn, dobry atym, cisty mc
Na serveru hraji už hodně dlouho a vždy jsem byl spokojen s jednáním AT. Párkrát se mi stalo že mi někdo zničil dům, ale kdokoliv z AT mi vždy pomohl a vrátil to zpět. Líbí se mi jak tu mají vypsané jak to na serveru funguje, pak teda mě mrzí ty komentáře co odrazují lidi. Server vedou super lidi a dá se s nimi dobře pokecat. Pár negativních komentářů mi tu připomíná co jsem zažil že AT řešil. Jestli je to od nich tak to prostě byla děcka co fakt kazili hru, že byli nepříjemní v chatu a furt někoho otravovali i přes prosby hráčů a upozornění AT. Chtěl jsem jen pochválit server, ale jak ho tu uráží někteří to mě dost vzalo. Ono není těžký zde hrát když dodržíte takový ty základní pravidla co má většina serverů (negriefovat, chovat se slušně...). Co jsem viděl tak v netradičních případech upozorní než dají ban (jako nemít více mobů na jednom blocku). Tak děkuji pokud jste dali na moji recenzi
Server není vanilla ani semi-vanilla… Je tam VIP které of course stojí prachy, ten si koupíte dostanete 5x sethomu a fly… Milion pluginu a nesmyslné pravidla to jde taky.. Ale tak stupidní a team jsem neviděl.. Dává nesmyslné bany a džouky že bys tipl že je to tvoje babička která tam píše hovna do chatu... Taky dává ban jako srandu : Ukradnutí kytičky ze spawnu - jk máš unban LOL ... Takže si davejte pozor na somfukgirl… Totalní retard… Totálně retardovaná komunita plných dětí které když řeknou : DEJ MU BAN a řeknou to 10 po sobě nejmíň dají ti ban za i totalni mrdku… Pokud hledáš VANILLU a NORMÁLNÍ A-Team běž jinam třeba mc jabko co já vím
Načíst další komentářeKomentářů: 12 Smazaných: 4
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář