Suvacraft

1.12 Open Warez

 

25/10/2016 23:56:53   Vojtakkk_

Návštěvnost 6 hráčů

 

IPmc.suva-craft.eu
Verze1.12
Hráči online1/45
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


SUVA Craft


Hledáte server bez economy, který je co nejvíce vanilla? Přijdtě hrát k nám - těšit se můžete na minecraft bez módu, zbytečně ulehčujících hru. Jediné pluginy, které používáme jsou na ochranu majetku, správu uživatelských profilů a skiny. Vše ostatní je vytvořeno pomocí samotného čistého minecraftu(většinou commandbloky), tak jako si to může vytvořit každý hráč v singleplayeru. Projděte si krásný spawn podle reálné předlohy nebo si zahrajte jeden z mnoha eventů o custom hlavy. Čeká na vás otevřený vanilla svět se všemi nástrahami a dobrodružstvím a pokud by vás omrzel klasický survival vanilla svět, máte možnost si pohrát ve speciálním světě s odděleným invetnářem a creativem - SandBoxu. S jakýmkoliv dotazem vám poradí příjemný kolektiv admin teamu.

Tak přijďte k nám, na SUrvival VAnilla Craft .

    Komentáře    
Hezky spawn, dobry atym, cisty mc
S tím to serverem sem spokojenej pomuzou poradej a toje to super protoze na jnech serverech kde sem hraval toto nebylo a libi semi ze jsou hlavne aktivni porozumnej vam ja sem hroznej noobak na resci jak se vitvarej a tito prikazi na resku a oni mi to vse zaridili udilali a vysvetlily (ps:pardon za gramatiku moji toto napsal ondrask1) ja kdybych ten server mnel hodnotit tak 555 hvezd :DD klidne i vice
Tento server se mi velice líbí. Ochotný A-Team a příjemná komunita. Jsem rád že jsem ho našel. Nezachytil jsem žádné problémy ohledně serveru. Pluginy jsou tam jen ty potřebné. S pozdravem Anonymní hráč.
Načíst další komentářeKomentářů: 6 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář