Suvacraft

1.8.x1.12.x Open Warez

 

25/10/2016 23:56:53   Vojtakkk_

Návštěvnost 1 hráč

Odstraněn 29/06/2018 20:00:28.
 

IPlobby.suva-craft.eu
Verze 1.8.x1.12.x
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
SUVA Craft

SUrvival VAnilla Craft je server, kde najdete jak ekonomiku(v lobby jděte k levému portálu), tak vanillu(v lobby jděte k pravému portálu). Snažíme se o přátelskou komunitu hráčů, kde si každý užije herní zaážitky, popř. si najde nové kamarády. Na obou světech(Vanilla/Ekonomika) najdete krásné spawny, vaše stavby si můžete vložit do residencí a truhly jsou chráněné proti griefu. Dále u nás najdete příkazy jako /home a /tpa. Hrajeme na verzi 1.12.2.
Pokud byste měli nějaký problém, nebojte se ozvat přímo ve hře našemu A-Teamu a nebo napište na náš Facebook.

Začínali jsme v roce 2016 pouze jako vanilla server, od března 2018 máme i nový economy server.

Tak přijďte k nám, na SUrvival VAnilla Craft .

    Komentáře    
Hezky spawn, dobry atym, cisty mc
S tím to serverem sem spokojenej pomuzou poradej a toje to super protoze na jnech serverech kde sem hraval toto nebylo a libi semi ze jsou hlavne aktivni porozumnej vam ja sem hroznej noobak na resci jak se vitvarej a tito prikazi na resku a oni mi to vse zaridili udilali a vysvetlily (ps:pardon za gramatiku moji toto napsal ondrask1) ja kdybych ten server mnel hodnotit tak 555 hvezd :DD klidne i vice
Tento server se mi velice líbí. Ochotný A-Team a příjemná komunita. Jsem rád že jsem ho našel. Nezachytil jsem žádné problémy ohledně serveru. Pluginy jsou tam jen ty potřebné. S pozdravem Anonymní hráč.
Načíst další komentářeKomentářů: 6 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář