DomanSKYblock

1.8.8 Open Warez

 

11/06/2016 16:52:19   Jo_Do

Návštěvnost 8 hráčů

 

IP82.208.17.13:27521
Verze1.8.8
Hráči online6/20
Webové stránkyhttp://221351_web.fakaheda.eu
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


DomanSKYblock, je pravý skyblock server, který prodlužuje herní zážitek ze skyblocku pomocí Bran, vedoucích do adventure světa, které hráč postupně prozkoumává. Za bránami nachází staré stavby a v nich poklady a deníky s minipříběhy, které hráči dávají nápovědu a posouvají jej k dalším cílům.

Ostrov hráčky Jaja54321


O co tu jde? Na spawnu jsou teleporty, které hráče portují na místo, když u sebe má patřičný blok.
Aby se omezilo farmení bloků z navštěvovaných staveb, tak bloky které hráč použije jako vstupenku do portálu, zmizí.
Po šlápnutí na nášlapnou desku, se stavba, na kterou hráč jde, obnoví ze schematu, pomocí pluginu.

Ostrov hráče Elmines


Farmením hráč získává cenné bloky, jimi odemyká portály a prozkoumává stavby, které tu zbyly po rozlámání světa. V těchto stavbách se nachází nejen poklady a materiály, ale také deníky s minipříběhy, které dávají hráči nápovědu, nebo jej posouvají k dalším cílům a stavbám.

Stavba hráčky kytka_lc


Četl jsem zajímavý rozhovor, na jednom velkém skyblock serveru. Hráč psal, že server už není skutečný skyblock a admin mu na to odpověděl, že nikoho nebaví jen hledět do mob trapky a server se proto posunul dál, má místo trapek spawnery, shopy pro hráče atd.

Ostrov hráče AnNdY


Možná proto jsem u nás nenašel ani jediný (aspoň trochu navštěvovaný) skyblock server, kde by se hrál skutečný pravý skyblock. Ony se totiž posunuly dál naprosto všechny servery a pokud jsem chtěl hrát skyblock takový, jaký baví mě, musel jsem si chtě nechtě postavit vlastní.

Ostrov hráče Tangred


A celkem se daří, jak je vidět. Ačkoli si server nikdy nedělal ambice být nejlepší, největší, nejnavštěvovanější. Žádné VIP, žádné shopy, žádné nábory. Spíš chceme být serverem malým, přátelským, pro pár hráčů, kteří se dobře znají a můžou si věřit.

Ostrov hráče Ethariel


Portály s minipříběhy, jsou otevřené i pro hráče, pokud mají dobrý nápad a spisovatelský přetlak. Pro účely stavby portálů, je na serveru creative svět, kde se staví a testují stavby pro server. Prozatím hráči postavili 5 portálů, staví se další. Celkově je na serveru zatím 15 portálů, ale tím zdaleka nekončíme.

Ostrov hráčů Raczy, jarousek, E520, kacaaa


Na serveru je svobodný chat bez omezení, i s jeho úskalími a možností zneužití. Je pro nás důležité, aby hráče pokud možno nic neomezovalo, nechceme mít na serveru policejní stát, ale přátelské, i když pořád slušné a dospělé prostředí.

Ostrov hráče Jimmyl0l3c


Server se zatím obešel bez zavádění spawnerů. Většina je ponechána na přirozených pravidlech Minecraftu. Tedy, pokud chce hráč slime nebo squidy, může je mít, stejně jako v normální vanille.

Ostrov hráčů arrow123, NorkyXDD, AdameK111, iShqct1c_


Díky velmi štědrému daru hráče Kessin, se server nemusí bát o svou budoucnost, co se financí týče. A díky prakticky dokonalému antibot pluginu od _NEZNAMY_, jsme zase v bezpečí před bot útočníky.

Ostrov hráče Halolko


Pravidla serveru se omezují na minimum a jsou zaváděna jen v případě, že je objevena bezpečnostní díra, kterou nejde opravit bez výrazného omezení hráčů.

Ostrov hráče Devaky


Pokud si hráči chtějí promluvit i o jiných serverech, nevadí to, nejsme na to nijak hákliví. Trestá se jen tupý spam chatu nevyžádanou reklamou.

Ostrov hráče Moonshadow_CZ


Po vstupu na server, si hráč může některé ostrovy prohlédnout pomocí příkazu /is warps Pokud hráči mají warpy vytvořené, protože warpy jsou dobrovolné.

Ostrov hráče BlodAngel


Po vstupu na server a zadání příkazu /is je vytvořen Váš ostrov a v truhle najdete knihu Rady, kde jsou popsány nejčastější otázky. Mnoho štěstí na serveru a ať se daří.

    Komentáře    
DomanSKYblock

Tento server mně uchvátil.Je originální v mnoha věcech vememe to postupně.

A-Team: Vzdejší A-Team je velice aktivní mame tu každý den majitele a spolumajitelku Jo_Da a JaJa54321 tito dva lidé se rozhodli vytvořit server,server který nemá jednoduché economy nebo /warp doly ne nic takoveho je to čistě udělanej skyblock server bez žádných zbytečných a nepřehledných pluginů.

Adventure svět: Ano i to tu máme adventure spoustu z váas si asi teď říká Adventure svět na skyblocku ? what,, ano mame tu adventure a je to velice jednoduche čím déle tu hrajete a získáváte suroviny tím více máte šanci se dostat prave do tohoto portálu,, jak tady tomu říkáme my. Zaplatíte určenou čásku a dostanete se do adventure světa kde máte potřebné věci.


Kolektiv: Pracujeme jako team nestrpíme tu lidi co mají nutkání na server nadávat nebo urážet A-Team,ne nic takového lidé si tu rádi přijdou zarelaxovat pokecat s A-Teamem a se svími kamarády.


Server a něco o něm: Server nám běží na versi 1.8.8 (doporučuji hrát s touto versí) Server má 20 slotů ano není to jako nějakej Hypixel kterej potřebuje mít X tisíc slotů které i tak nikdo v životě nezaplní.(pokud chcete více slotů je tu možnost sponzorovat :) )


Skyblock: Skyblock asi každý známe.Jedná se o malinkej ostrůvek u prostřed ničeho.Rozvíjet a budovat je to tu hlavní mít trpělivost atd. Jsou tu samozdřejmně také zákazy například nedávat hlínu nebo houby atd... ( najdete v /rules).


IS level 1000: vám dodá spoustu výhod /back /ec /wb a /is sethome 1-3. před nickem si také můžete vybrat buď stavitel nebo master.
Schrnutí: Rádi vás tu uvidíme :) a pomůžem s čímkoliv co se dá.PODĚKOVÁNÍ


Poděkování patří hlavně majitelovy Jo_Do a
Server je super!
Není to jen tak nějaký Skyblock, ale má kupu vylepšení.
Nejlepší na něm je, že nabízí možnost mít ostrov o velikosti čtyřista bloku čtverečních, což je suprové.
Ale také je doplněn portály, kde hráč může získat další suroviny pro stavbu, a zvelebování svého isu.
Navíc je tento server doplněn suprovím příběhem!

Abych to schrnul tak:

Výhody:

+Možnost čtyřista čtverečních bloku velký ostrov.
+Portály pro získávaní dalších věcí.
+Příběh.
+Dynmapa
+Suprovej A-Team!
+Suprově sepsané rady, jak v knížkách na serveru tak i na webu.
+Stálá komunita.
+Žádné lagy!

Nevýhody:

-Trošku nepřehledný spawn.
-Nevím co dál napsat, na serveru jsem nahrál asi 230hod, a nenašel jsem nic moc špatného.

PS: Ano určitě mi teď každý řekne, že tento server má ještě nevýhodu: 16 slotů. Ale neřekl bych že je to nevýhoda!
Mně se to líbí, že je jen 16 slotu. Protože tam je alespoň klid, a jakožto dospělí si tam mohu zajít, a v pohodě si pokecat s tou malou aktivní komunitou co tam je.. :) 16 slotů je k tomuto serveru akorát, protože jsem nikdy neměl problém se tam připojit. :) Jediné kdy tam bývá narváno, je o výkendech. Ale zase není se čemu divit, lidi jsou doma tak jsi skočí na Minecraft.. Ale nebývá to na moc dlouho max na 1hod.

Děkuji za pozornost, každému kdo dočetl až sem. Fox.
tento server je nejlepsi na jakem jsem kdy hral je tu bajecna komunita a hlavne jsou tu portaly do cizich dalo by se rici dimenzi kde muzete ziskat spousta noveho materialu ke zkrasleni vaseho ostrova.
na serveru se mi taky libi ze je to klasicky skyblock s moznosti popovidat si s lidmi a bez zbytecnosti jako jsou shopy.
A-team je tu opravdu ochotny takze kdyz si nebudete vedet rady nebo se potrebujete na neco zeptat rad vam pomuze.

Dekuji Jaje54321 a Jo_dovi nejlepsi adminum na svete

Xay_CZ
Komentářů: 3 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář