DomanSKYblock

1.12.2 Open Warez

 

11/06/2016 16:52:19   Jo_Do

Návštěvnost 14 hráčů

 

IP82.208.17.13:27521
Verze1.12.2
Hráči online4/24
Webové stránkyhttp://221351_web.fakaheda.eu
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


Svět byl zničen. Zůstaly z něj jen ostrůvky nad černočernou prázdnotou a na nich pár lidí, co přežili. Musí nejen ubránit holý život před příšerami které se rodí ze tmy a zajistit si přežití na svém ostrově, ale také prozkoumat ruiny světa, najít zprávy o lidech kteří tam kdysi žili a nakopat si cenné věci, které pomůžou rozšířit ostrov a vybudovat z něj nádherné sídlo a pevnost, prokletí světa navzdory.

Ostrov hráčky Jaja54321


DomanSKYblock, je ten pravý rozšířený skyblock server pro hráče. Žádné shopy, economy, kity, jobs, VIP a podobně. Server prodlužuje herní zážitek ze skyblocku pomocí Bran, které vedou do adventure světa, které hráč postupně odemyká a prozkoumává. Nachází tam staré stavby a v nich poklady a deníky s příběhy.

Ostrov hráčky xGOOKAx


Příkaz /customteleport název, hráče portuje na místo, když u sebe má patřičný blok.
Aby se omezilo farmení bloků z navštěvovaných staveb, tak bloky které hráč použije jako vstupenku do portálu, zmizí.
Stavba, na kterou hráč jde, se zároveň obnoví ze schematu, pomocí pluginu.

Ostrov hráče NikeWray


Častá otázka:
Proč tu z cobble generátoru nepadají cenné suroviny?
Server je pro hráče nastaven tak, aby byl na začátku jako běžný skyblock. Ale pak, aby se hráč od cobble-generátoru maximálně osvobodil. Věci které padají z trapky (a které nejdou jinak využít), se prodávají za cobblestone a tím se hráč bez coble-genu obejde. Cenné věci se pak získávají ve světě za Portály.

Ostrov hráčky Kazumi


Častá otázka:
Proč tu není shop a economy a money a jobs?
Protože ve světě po apokalypse, po zhroucení civilizace, po prokletí a rozlámání světa, by hráč asi těžko našel práci, peníze a supermarket.

Ostrov hráče Elmines


Farmením hráč získává cenné bloky, jimi odemyká portály a prozkoumává stavby, které tu zbyly po rozlámání světa. V těchto stavbách se nachází nejen poklady a materiály, ale také deníky s minipříběhy, které dávají hráči nápovědu, nebo jej posouvají k dalším cílům a stavbám.

Ostrov hráčky Nikiniel


Na serveru se nedělají nábory do admin týmu. Občas dostávám otázku, jak se tedy někdo může stát, třeba helperem. Tajné služby mají jednu zásadu. Nikdy neberou ty, kteří se sami hlásí. Myslím, že je to dobrá zásada. A jako druhou věc bych zmínil, že uchazeč o helpera nesmí jako hráč přidělávat admin týmu práci, nebo po admin týmu něco chtít.

Ostrov hráče Halolko


Hráč Halolko vystavěl už tři velmi úspěšné portály, včetně sepsání knih s minipříběhy. Navíc se jako autor drží příběhové linie. Není vůbec až tak snadné postavit slušný port, který by hráče bavil. Málo je vyvolených.

Stavba hráčky kytka_lc


Četl jsem zajímavý rozhovor, na jednom velkém skyblock serveru. Hráč psal, že server už není skutečný skyblock a admin mu na to odpověděl, že nikoho nebaví jen hledět do mob trapky a server se proto posunul dál, má místo trapek spawnery, shopy pro hráče atd.

Ostrov hráče AnNdY


Možná proto jsem u nás nenašel ani jediný (aspoň trochu navštěvovaný) skyblock server, kde by se hrál skutečný pravý skyblock. Ony se totiž posunuly dál naprosto všechny servery a pokud jsem chtěl hrát skyblock takový, jaký baví mě, musel jsem si chtě nechtě postavit vlastní.

Ostrov hráče Tangred


A celkem se daří, jak je vidět. Ačkoli si server nikdy nedělal ambice být nejlepší, největší, nejnavštěvovanější. Žádné VIP, žádné shopy, žádné nábory. Spíš chceme být serverem malým, přátelským, pro pár hráčů, kteří se dobře znají a můžou si věřit.

Ostrov hráče Ethariel


Portály s minipříběhy, jsou otevřené i pro hráče, pokud mají dobrý nápad a spisovatelský přetlak. Pro účely stavby portálů, je na serveru creative svět, kde se staví a testují stavby pro server. Prozatím hráči postavili 5 portálů, staví se další. Celkově je na serveru zatím 15 portálů, ale tím zdaleka nekončíme.

Ostrov hráčů Raczy, jarousek, E520, kacaaa


Na serveru je svobodný chat bez omezení, i s jeho úskalími a možností zneužití. Je pro nás důležité, aby hráče pokud možno nic neomezovalo, nechceme mít na serveru policejní stát, ale přátelské, i když pořád slušné a dospělé prostředí.

Ostrov hráče Jimmyl0l3c


Server se zatím obešel bez zavádění spawnerů. Většina je ponechána na přirozených pravidlech Minecraftu. Tedy, pokud chce hráč slime nebo squidy, může je mít, stejně jako v normální vanille.

Ostrov hráče Cyto


Díky velmi štědrému daru hráče Kessin, se server nemusí bát o svou budoucnost, co se financí týče. A díky prakticky dokonalému antibot pluginu od _NEZNAMY_, jsme zase v bezpečí před bot útočníky.
Pravidla serveru se omezují na minimum a jsou zaváděna jen v případě, že je objevena bezpečnostní díra, kterou nejde opravit bez výrazného omezení hráčů.

Ostrov hráče Devaky


Pokud si hráči chtějí promluvit i o jiných serverech, nevadí to, nejsme na to nijak hákliví. Trestá se jen tupý spam chatu nevyžádanou reklamou.

Ostrov hráče polokio


Po vstupu na server, si hráč může některé ostrovy prohlédnout pomocí příkazu /is warps Pokud hráči mají warpy vytvořené, protože warpy jsou dobrovolné.

Ostrov hráče Moonshadow_CZ


Po vstupu na server a zadání příkazu /is je vytvořen Váš ostrov a v truhle najdete knihu Rady, kde jsou popsány nejčastější otázky. Mnoho štěstí na serveru a ať se daří.

    Komentáře    
Tohle je nejlepší server na kterým jsem kdy byla. Není tu shop, vip, kity, jobs atd. Taky se mi líbí, že tu není třeba jako warp priroda, když je to skyblock server. Na serveru hraju asi od 30. 10. 17 tak jsem se rozhodla, že o něm něco víc napíšu.
Server běží na verzi 1.8.8
Teď má server 20 slotů a stačí to. Pamatuju si, že po novým roku bylo i 32 slotů, které nestačily.

A-team:
Lepší A-T jsem nikde nepotkala, než tady. Dokážou vám poradit, pomoct... Jakmile jsou nějaký lagy, řeší se to, což je dobře. :)

Komunita:
Je super. Pořád se to v chatu nějak hejbne, hlavně hodně přes den. :D

Prefixy:
Stavitel/Master - Stavitel nebo Master mají stejný výhody. /wb /ec /back /condense a /hat. Získá se za 1 000 level ostrova nebo za malý obrázek na webu.
Designer - Má stejný výhody jako Stavitel a Master + má výhodu /fly. Získá se za velký obrázek na webu.
Elite - Moc nevím jaký výhody má navíc, ale vím, že je to stejný jako designer a může dávat /mute a možná i /kick. Získá se za víc jak 1 velký obrázek na webu.
Creator - Má stejný výhody jako designer + má přístup do creative světa. Získá se za postavení portálu.
A pak už zbývá jen A-T (Helper, Mod, Admin), ale kdo v něm bude vybere majitel

Portály:
V portálech se dají získat další věci, takže se tam těží, hledají truhly atd. Už je 21 portálů. Teď už je nový způsob, jak se dostat do portálu a to takový:
Portál má nějaký název. Vstupné bude stejně jako dřív úplně vlevo v inventáři. Napíše se příkaz /customteleport nazevportalu1-3
Může se stát, že jste chtěli do 1 a nepustí vás to, protože v něm někdo bude. Ale zase můžete zkusit druhý příkaz /customteleport nazevportalu2 Port trvá 2 minuty a to proto, že se ten portál načítá. Dřív se muselo proběhnout takovým bludištěm a tím se ten portál načítal, ale když ho někdo proběhl rychle, zase mu pak chyběla půlka portálu.

Skyblock:
Začíná se s malým ostrůvkem, který pomalu zvětšujete, postupně získáváte suroviny atd. Nemůžete třeba chtít iron, když nemáte iron golem farmu nebo vesničany. Aby jste něco získali, musíte pro to něco udělat.

Základní velikost ostrova je 200 x 200, může se nechat zvětšit na 380 x 380. Přinejhorším na 400 x 400 :D
Na serveru už moc často nehraju, objevím se jednou za nějakou dobu. Ale pořád mě to tam baví :)

Closie...11.8.18
Zdravím, rozhodl jsem se napsat recenzi, která vám doufám pomuže udělat si obrázek o tomto serveru.

Předem bych začal s klasikou + a - serveru, a pak bych to rozvedl. :)

Výhody:

+ Lepší A-Team jsem nikdy nepoznal. :) Pomohou, mají s váma zlatou trpělivost, važí si maličkostí.
+ Velikost ostrova je na Skyblock extremní. (Ostrov o velikosti čtyřista bloku čtverečních)
+ Stálá super komunita.
+ Dynmapa, kterou najdete na webu serveru.
+ Web na kterém najdete vše, i dokonce rozepsané co se dělo, a děje na serveru.
+ Žádné lagy! (Ps, jakmile byl jen malí lag, tak přišel admin a hned se tomu věnoval.)
+ Portály v kterých můžete natěžit další materiál na stavbu svého vysněného ostrova.
+Příběh, ano tento server má užasně sepsanej příběh, který vás provází celou dobu hraní. Hlavní část příběhu najdete v portálech, v podobě knížek, která sám rád sbírám. :)
+ Spawn, zhodnotil bych ho jako dílo které má jak krásu, tak i ale dost kvality. ( Je orientovám na 4 roční období, což mi přijde jako dosti skvělí nápad. Kupa serveru má jen spawn který má vypadat monstrozně, ale přitom jak se říká, V jednoduchosti je krása. :)
+ Suprově sepsané rady, jak v knížkách na serveru tak i na webu.
+ Dimenzované sloty serveru. (Server má 24 slotu, což zatím v pohodě stačí, ale v případě nutnosti vždy jsou zvednuty.)

Nevím co ještě napsat, je toho tam strašně moc.. :) Ale Nevýhodu jsem nenašel. :)

Závěrem bych chtěl říc, že na ostrově už jsem postavil přes 300,000bloku, a jsem ještě stále na začátku. :) Portály jsou rozmanité, a ještě sem je ani všechny nestihl projít, a to se prý připravují další. :)

Zajmám se hodně o mody, a pluginy, dokonce mám i vlastní, tak vám snad moje recenze pomůže mít legitimní pohled na tento server. :) Ps: Z techniského hlediska je tento server skvěle udělán.

Na závěr bych chtěl moc poděkovat všem členum A-teamu. A doufám že server nikdy nepustíte!

Sepsal Drahakin........ 17.11.2017
Dlouho jsem nevěděl co vlastně napsat. Veřejně hodnotit server, kde hraju tak dlouho a který mám rád, není tak jednoduché.
Ale začal bych od začátku.
1. Majitel serveru - člověk, kterého osobně neznám, ale nikde na jiných serverech jsem nepoznal člověka, který by se na pozici majitele, admina hodil víc.
2. Skyblock - Skyblock tu poznáte, jestli to tak jde říct, ten nejčistší. Bez shopu, kitů, economy, jobs a VIP. Proč to tedy hrát? Samozřejmě pro svůj pocit, co jsem bez těch vylepšení dokázal. Bohužel to moc hráčů nechápe a marně se pídí po shopu kde by koupili cobble, nejlépe za nic.
3. Portály - Geniální myšlenka. Skyblock sám o sobě má svou hranici hraní, díky omezení co hráč na začátku na ostrově má. Tady jsou na spawnu brány do jiných dimenzí, kde si hráči mohou nakopat co chtějí, v truhlách najít poklady, sbírat deníky s příběhy a tím dál rozšiřovat svůj ostrov. Portály jsou za vstupné, které ovšem není problém získat, když hráč postupuje podle deníků (nápovědy). Osobně jsem se zde naučil postavit svou první Iron Golem farmu a vyléčit zombie vesničana. Portálů je spousta a jsou opravdu různorodé a kvalitní. Je zde možnost se přihlásit admin teamu a sám přispět serveru a postavit portál, včetně sepsání minipříběhu k němu.
4. Motivace hráčů - Každý blok, který na ostrově položíme má svou ,,bodovou hodnotu.
S rostoucím počtem bodů hráči rostou výhody. Např. udělá si vlastní warp pro návštěvy. Když se vylepší až na 1000 bodů, hráč dostane prefix a určité vyhody v podobě příkazů, které se běžně dávájí s výhodou vip. Dál je tu možnost stavět výtah, pomocí zajímavého pluginu. Protipól nahánění se za body je prefix Designer. Ten se dá získat jen originální stavbou na svém ostrově, která se umístí na webu v prvních místech. Tím hráč získává Fly na svém ostrově.
Už se nebudu dál rozepisovat, ale za zkoušku
Načíst další komentářeKomentářů: 12 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář