Play.GameTeam.cz

1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x Open Warez

 

26/03/2016 20:48:05   Monty70

Návštěvnost 468 hráčů

 

IPPlay.GameTeam.cz
Verze 1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x
Hráči online105/3500
Webové stránkyhttp://mc.GameTeam.cz
Více informací -->


Hráčské Servery pro věrné hráče ZDARMA

Minihry na přání

Rozsáhlý systém statistik

Systém denních odměn

Vlastní systém Gadgetů

    Komentáře    
Na tomto serveru hrávám od 1.8. ale poslední dobou to jde z kopce. Počet hráčů šel strmě dolů, takže se málokdy stává, že si pořádně zahrajete Ani, což bylo za zlatých dob doopravdy to nejlepší ani v ČR, to stejné platí i o TurfWars.
Hlavní problém je ale automatický banovací algoritmus, už se mi několikrát stalo, že se seknu ve vodě (to se mi kupodivu stává jen na GameTeamu) a okamžitě mě to vyhodí s větou, že si ám oddělat hacky...
Když potom už člověk dostane týdenní tempban, a napíše na fórum, odepíšou ti, že nemáš videozáznam takže tak. Dá se to sice pochopit, ale sorry, nebudu si nahrávat každou svoji hru, to je blbost.
Dále se začaly po Ani serverech pohybovati hackeři, které nikdo nepotrestá, i když toho člověka nahlásí víc lidí, protože nemáme videozáznam.
Pro mě, jako dlouhodobého fanouška gameteamu je to velké zklamání.
Jako plus se dá připustit snad jen akce, například halloween horda je něco extrémně epického, a já ji miluji.
Stále také na serveru hraji, i když logicky ne tak často. Držím palce a doufám ve velké zlepšení!
Ahoj! Na tomto serveru hraju už 4 roky a musím říct, že si myslím, že tohle je nejlepší český minecraft server! Ano, sg mají více lidí, ale to jenom kvůli Gejmrovi a slavným lidem a qplay možná kvůli Moonovi, ale jinak tento server toho má MNOHEM víc! A před třemi roky tu hrálo 3 500 lidí. Minecraft sice trochu ustupuje, ale věříme, že se minecraft i GameTeam jednou vrátí zpět a bude to opět nejlepší server. Je to nejlepší server, sg a možná qplay jsou možná kvůli slavným lidem a sem jich moc nechodí, ale GameTeam tady toho má nejvíc. Nevěřte, že někdo říká, že je pro děti. Je to blbost. Najdete tu vše. Je to velice propracované a je toho tu hodně! Jediný, v čem je možná trochu horší je anticheat, ale i ten se dá. Zážitek ze hry budete mít velký. Nevěřte nesmyslům a nechodte na ostatní servery jenom kvůli slavným lidem. Příjďte si zahrát na GameTeam a vraťme se zpět od minulosti, kdy to vše jelo na plno! Příjďte si sem zahrát!
Relas1
Ako tento server je dobrý čo sa týka minihier a prisonu no ale hráčske serveri su na dobrej ceste hoci pán majitel Monty70 nerád pridáva tam pluginy a pluginov tam zase nie je až toľko a ku tomu zrušil systém šablon čo je tiež dosť škoda.
Ale ak máte záujem si tam kúpiť kredity môžete ich rôzne minúť napríklad doplnky do serverov na hráčskom serveri či dokonca do seba tým myslím farebný nick emoce suffix sponzor ktorý pri kúpe zmena textu môžete zmeniť :D čiže nakoniec určite tam odporúčam si zahrať alebo aspoň vyskúšať :).
RebelMoon2003
Načíst další komentářeKomentářů: 18 Smazaných: 26
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář