Play.GameTeam.cz

1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x Open Warez

 

26/03/2016 20:48:05   Monty70

Návštěvnost 375 hráčů

 

IPPlay.GameTeam.cz
Verze 1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x
Hráči online401/3500
Webové stránkyhttp://mc.GameTeam.cz
Více informací -->


Hráčské Servery pro věrné hráče ZDARMA

Minihry na přání

Rozsáhlý systém statistik

Systém denních odměn

Vlastní systém Gadgetů

    Komentáře    
Ahoj! Na tomto serveru hraju už 4 roky a musím říct, že si myslím, že tohle je nejlepší český minecraft server! Ano, sg mají více lidí, ale to jenom kvůli Gejmrovi a slavným lidem a qplay možná kvůli Moonovi, ale jinak tento server toho má MNOHEM víc! A před třemi roky tu hrálo 3 500 lidí. Minecraft sice trochu ustupuje, ale věříme, že se minecraft i GameTeam jednou vrátí zpět a bude to opět nejlepší server. Je to nejlepší server, sg a možná qplay jsou možná kvůli slavným lidem a sem jich moc nechodí, ale GameTeam tady toho má nejvíc. Nevěřte, že někdo říká, že je pro děti. Je to blbost. Najdete tu vše. Je to velice propracované a je toho tu hodně! Jediný, v čem je možná trochu horší je anticheat, ale i ten se dá. Zážitek ze hry budete mít velký. Nevěřte nesmyslům a nechodte na ostatní servery jenom kvůli slavným lidem. Příjďte si zahrát na GameTeam a vraťme se zpět od minulosti, kdy to vše jelo na plno! Příjďte si sem zahrát!
Relas1
Ako tento server je dobrý čo sa týka minihier a prisonu no ale hráčske serveri su na dobrej ceste hoci pán majitel Monty70 nerád pridáva tam pluginy a pluginov tam zase nie je až toľko a ku tomu zrušil systém šablon čo je tiež dosť škoda.
Ale ak máte záujem si tam kúpiť kredity môžete ich rôzne minúť napríklad doplnky do serverov na hráčskom serveri či dokonca do seba tým myslím farebný nick emoce suffix sponzor ktorý pri kúpe zmena textu môžete zmeniť :D čiže nakoniec určite tam odporúčam si zahrať alebo aspoň vyskúšať :).
RebelMoon2003
Jediný Český server, který používá více jak 95% vlastních pluginů a má vlastní tým programátorů, stahovat pluginy umí každý, naprogramovat vlastní v Česku neumí asi nikdo, jelikož všechny ostatní servery používají výhradně stažené pluginy.

Navíc mají i svůj vlastní fork BungeeCordu, používají totiž DakadoCord (Zkuste u nich napsat /bungee), což je speciální verze přeprogramovaná pro GameTeam od Dakado (jeden z programátoru na GameTeam.cz).
Načíst další komentářeKomentářů: 16 Smazaných: 26
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář