Play.GameTeam.cz

1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x Open Warez

 

26/03/2016 20:48:05   Monty70

Návštěvnost 368 hráčů

 

IPPlay.GameTeam.cz
Verze 1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x
Hráči online227/4000
Webové stránkyhttp://mc.GameTeam.cz
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


Hráčské Servery pro věrné hráče ZDARMA

Minihry na přání

Rozsáhlý systém statistik

Systém denních odměn

Vlastní systém Gadgetů

    Komentáře    
Ako tento server je dobrý čo sa týka minihier a prisonu no ale hráčske serveri su na dobrej ceste hoci pán majitel Monty70 nerád pridáva tam pluginy a pluginov tam zase nie je až toľko a ku tomu zrušil systém šablon čo je tiež dosť škoda.
Ale ak máte záujem si tam kúpiť kredity môžete ich rôzne minúť napríklad doplnky do serverov na hráčskom serveri či dokonca do seba tým myslím farebný nick emoce suffix sponzor ktorý pri kúpe zmena textu môžete zmeniť :D čiže nakoniec určite tam odporúčam si zahrať alebo aspoň vyskúšať :).
RebelMoon2003
Jediný Český server, který používá více jak 95% vlastních pluginů a má vlastní tým programátorů, stahovat pluginy umí každý, naprogramovat vlastní v Česku neumí asi nikdo, jelikož všechny ostatní servery používají výhradně stažené pluginy.

Navíc mají i svůj vlastní fork BungeeCordu, používají totiž DakadoCord (Zkuste u nich napsat /bungee), což je speciální verze přeprogramovaná pro GameTeam od Dakado (jeden z programátoru na GameTeam.cz).
Ach GameTeam to je server který se jentak nevidí, mají tam miniher plné lobby, survival jede sice jen od určité úrovně ale i tak je to super. Mají tam super hráčské servery a spoustu zajímavích věcí. Lobby mají PŘEKRÁSNÉ a admini jsou tam super. Když něco potřebujete vždy si na vás udělají čas. Mají tam i Skyblock a spousty super pluginů - Všeobecně je GameTeam SUPR a jak už slyšíte z názvu, je to jeden velký spolehlyvý TEAM. Nick : _Demage_Girl_01
Načíst další komentářeKomentářů: 13 Smazaných: 24
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář