Sinister - Chaos a Tma

1.9.2 Open Warez

 

22/11/2015 19:07:22   Scratch

Návštěvnost 2 hráči

 

IP213.129.132.125
Verze1.9.2
Hráči online0/21
Webové stránkyhttp://mcsinister.enjin.com/
Více informací -->


Sinister - Chaos a TmaServer je ve stylu RPG - úkoly, povolání, kouzla, dungeony a podobně.

V současné době máme 10 povolání - Válečník, Vrah, Rytíř Smrti, Paladin, Druid, Nekromant, Čaroděj, Lučištník, Kněz a Šaman.

Celkově je zde více jak 150 vlastních kouzel, 600+ vlastních itemů, 100+ úkolů, včetně opakovatelných a vedlejších, mnoho bossů a dungeonů, které se rozdělují do několika obtížností!

Dále tu neztrácíte po smrti své věci a ani se nerozbíjejí. Pro připojení na náš server musíte přijmout náš resourcepack. Rádi Vás uvidíme!Dynmap: 213.129.132.125:1111/
Facebook: www.facebook.com/SinisterRPG/
Web:mcsinister.enjin.com

    Komentáře    
Sinister je výborný server,komunita výborná,A-team je fajn,plno kouzel zbraní a skillu,pořádají se někdy i eventy například dobývání hradu s klanem,celou kampan lze projít sám či s kamarády,v kampani je výborný příběh a ten kdo ho umí vjímat tak ho bude znát krásně,k tomu tam jsou vedlejší ukoly takže i pro ty co rači si projedou hru uplně do posledního ružku či pro ty které to baví se to hodí.Sinister doporučuji trávil sem na něm hodně hodin a ještě hraji.A nutí mě to dohrát i za ostatní postavy a nejet to jen za paladina či válečníka. Mé hodnocení : 4/5 hvězd,plusy : Příběh,hodně zbraní kouzel a skillu,pěkné stavby,zajímavé ukoly.Mínusy : občasné lagy které by se ale dali překlédnout ;)
Ahojte na tomhle serveru dlouho zrovna nehraju ale už mam hotový ukoly.A i potihlech (někdy lehkých někdy těžkých) jde na serveru dělat hromadu věcí NAPŘ. eventy,1v1 i 2v2, pořád chodit do dungeonů pro lepší a lepší věci i s kamarádama i bez nich,build svet a takhle bych mohl pokračovat hodně dlouho takže se nebojte to dohrát :D -007
Na serveru je suprová komunita kterou jsem nikde na jiném serveru nenašla :) je to nejlepší RPG server který znam! Výrazně doporučuju!
Načíst další komentářeKomentářů: 4 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář