Woblex | SkyBlock server

1.10.2 Open Warez

 

08/11/2015 12:32:14   MrFiliper

Návštěvnost 6 hráčů

Odstraněn 09/12/2018 15:00:14.
 

IPskyblock.woblex.cz
Verze1.10.2
Webové stránkyhttp://woblex.cz/
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Přijďte se podívat na SkyBlock server portálu Woblex. Nabízíme Vám úžasný požitek ze hry. Už Vás nebaví servery kde vše dostáváte ihned a bez jakékoliv práce? Pak je tento server právě pro Vás! Proč je právě pro Vás? To si zodpovíme hned teď a tady. Na SkyBlock serveru portálu Woblex naleznete spousta unikátních věcí, zejména velcí architekti si zde přijdou na své. Nabízíme Vám veliké SkyBlock ostrovy, které dosahují velikosti 300 x 300 bloků. Naším unikátem jsou také pekelné ostrovy, které si může pořídit každý hráč po splnění úkolu (Momentálně pekelné ostrovy předěláváme!). Ostrovy v pekle jsou téměř stejné jako běžné SkyBlock ostrovy, ale pár změn zde přeci jen najdete. Pro architekty máme na serveru také zavedené vesnice, města, velkoměsta a metropole. Každý hráč má možnost si vesnici, město, metropoli nebo velkoměsto zakoupit. Není to ovšem záležitost na pár minut, na tyto stavby je potřeba dlouhodobě spořit.
Pokud Vás ale nebaví stavět, i pro Vás je server unikátní. Nabízíme Vám plnění SkyBlock úkolů a až 10 hodností které můžete získat zcela zdarma. Úkoly a hodnosti pravidelně přidáváme a upravujeme, tudíž se nestane, že by jste se nudili. Úkolů je celkem 72 a za každých 8 splněných úkolů získáte hodnost , která má svoje vlastní výhody. Navíc za každý splněný úkol získáte Wobouny (měna), XP a předměty do hry.
Ekonomika na serveru je také na vysoké úrovni. Měnou na serveru jsou takzvané Wobouny. Wobouny můžete získat hned několika způsoby. Prvním a nejspíše nejefektivnějším způsobem je prodejem kamene v centrálním obchodu serveru. Pokud Vás ale nebaví těžit kámen můžete si vytvořit vlastní obchod v jednom z měst nebo dokonce přímo na Vašem ostrově. Je zde ale další tucet možností jak získat Wobouny. Můžete plnit SkyBlocm úkoly, hrát v mini hrách, nebo jen obchodovat s hráči.
Máte rádi soutěže? I pro Vás zde máme kvalitní zábavu. Každý den se konají soutěže ať už přímo ve hře, tak také na webu a Facebooku. V soutěžích můžete vyhrát spousta věcí na naše servery, také ale například Minecraft code či další odměny.
Potřebujete pomoci? Máme tu pro Vás hned několik možností kam můžete položit svůj dotaz. První a nejrychlejší možnost je napsat na náš email nebo na webu do formuláře. U této možnosti Vám garantujeme vyřízení nejpozději do 24 hodin! Můžete ovšem také využít naše fórum, kde Vám mohou poradit i samotní hráči. Řešíme problémy různých typů, a to nejen problémů s Minecraftem a našimi servery.
Jak je možné že dokážeme mít takto kvalitní server? Základem je kvalitní tým, který se o fungování serveru náležitě stará. Lidé v týmu byli pečlivě vybráni a jen tak někdo na požádání se do týmu nikdo nedostane. O server se denně celý tým stará a připravuje novinky.

Nechce číst celý tento text? Přečtěte si to nejdůležitější v bodech!

- Veliké ostrovy - 320 x 320
- Pekelné ostrovy - Každý hráč po splnění úkolu může mít svůj vlastní pekelný ostrov.
- Každý hráč může navštívit nebo postavit vesnici, město, metropoli nebo velkoměsto.
- Celkem 72 úkolů a 10 hodností které můžete získat zdarma!
- Každodenní soutěže o zajímavé ceny. Nejen herní předměty!
- Kvalitní ekonomika. Mnoho způsobů jak si vydělat Wobouny. Žádný z nich ale není lehký!
- Kvalitní a pečlivě vybraný tým, který se o server stará.
- Každodenní aktivní podpora na emailu, webu a fóru.

Navštivte nás!

Adresa serveru: skyblock.woblex.cz
Adresa webu: woblex.cz/
Adresa Facebooku: www.facebook.com/woblex
Adresa Twitteru: twitter.com/woblex

    Komentáře    
Hraji na tomto serveru již hodně dlouho. Skvělý úkoly, skvělý hodnosti a Admin který se skvěle stará o hráče, žádné bugy a pořád vymýšlí něco novýho. Hraji na tomto serveru Skyblock a díky skvělým podmínkám které zde panují mě už nestačí rozloha ostrova která je 300 x 300 bloků. :D Díky.
Super Skyblock server, dobrá herní komunita ( na malé výjimky ), super členové RT. Hraji zde již dost dlouho .... Pořád se tu něco mění ( k dobrému ). Je to prostě server jak má být :-D :-D
Tento server se mi líbí. Skvělé úkoly, propracovaný server i minihry.
jediné co musím vytknout jsou bugy. Když půjdete na místa kde jste nebyli, spadne vám server (minimálně mě padá).
Komentářů: 3 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář