FenixCraft.cz

1.20.4 Open Warez

 

06/02/2023 20:13:45   Pjindras

Návštěvnost 16 hráčů

 

IPplay.fenixcraft.cz
Verze1.20.4
Hráči online22/150
Webové stránkyhttp://www.fenixcraft.cz
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


FenixCraft.cz

Připoj se k nám přes IP: play.fenixcraft.cz
Co u nás najdeš?:

Klikni na tlačítko Pokračovat pod tímto textem a dozvíš se o nás vše důležité!Propracovaný survival na verzi 1.20.4, kde najdete klasické věci, jako teleporty, residence, joby, treecapitator, ale také řadu vylepšení, jako jsou speciální questy, propracovaná ekonomika, speciální itemy (Brnění, které vám dodává životy, větší obranu atd.).Na serveru máme přes 50 příbehových questů, které tě postupne dostanou na nejvyšší možný rank, který lze získat. Každý 10. úkol je závěrečný a jeho dokončením získáte vždy vyšší hodnost, díky které můžete větší residence, více domovů + dostáváte během plnění bohaté odměny.

Dále máme řadu vedlejších questů a zakázek, které můžeš plnit a vydělat si tím herní peníze.Po teleportu do přírody na tebe čeká obrovská mapa, která je již vygenerována žádné zbytečné načítání mapy. Předgenerovaná oblast má 25 000 000 chunků. Pokud se Vám daná část světa nelíbí, zkoumejte dál, máme neomezenou velikost mapy, je nekonečná!Naleznete u nás celkem 8 propracovaných boss arén, přičemž si každou musíte odemknout. Odemykání arén je jednoduché, musíte vždy porazit předchozího bosse. Arény můžete chodit až ve 4 lidech, a odměnu (tudíž i možnost porazit další bosse) dostává ten, kdo přežije.Dále u nás máme speciální dungeony, ve kterých na tebe čekají custom monstra a řada výzev, včetně speciálních bossů. Dungeony jsou náročnou výzvou pro celé týmy hráčů s předem promyšlenou taktikou. Z bossarén i dungeonů jsou vždy jisté prémiové itemy a odměny, které nejde ze hry získat.Máme u nás tu nejtěžší obtížnost, takže v noci radši nevylézat, pokud nemáš dobré vybavení! Chceme, aby nebylo zas tak jednoduché přežít, a hráč si musel dávat všude pozor. Rovněž i obtížnost ekonomiky a dalších herních aspektů je vyšší, aby hra byla větší výzvou i pro zkušené hráče.

Ve světě je povolené PVP, hráč si však může PVP vypnout ve své residenci.Náš server má propracovanou realistickou dynamickou ekonomiku s řadou možností, jak si vydělat peníze, obchodovat pomocí aukcí, vytvářet vlastní obchody, investovat apod. Ekonomika není pay to win a nabízí i nováčkům řadu příležitostí.
Rovněž u nás najdeš coinflip a řadu dalších možností jak soutěžit s ostatními hráči a stát se milionářem.

Další výhody, proč hrát u nás:

- Propracovaná administrace, statistiky: Pro hráče máme propracované profesionální webové rozhraní s řadou statistik a dalších zajímavých údajů.

- Vysoká technická úroveň, málo chyb a žádné lagy: Máme vlastní stroj s Ryzenem 9 7900 a 128gb RAM. Server běží na našem custom forku PurpurMC, kde je asynchronní pathfinding, mob spawning a entity tracker, systém entit je propracovaný tak, že nelaguje při vysokém počtu hráčů a zároveň nemáme žádná výrazná omezení na počty entit apod. Dále máme řadu dalších optimalizací a vylepšení z jiných forků.

- Inovace a aktivní developeři: Server aktivně rozvíjíme a neustále inovujeme, přidáváme nový kontent a rádi vyhovíme požadavkům naší komunity.

- Profesionální A-Team: Admin tým je ochotný a rád pomůže i úplnému nováčkovi. Naše pravidla jsou přehledná a srozumitelná, náš přístup k hráčům je lidský a profesionální.

- Soutěže, eventy a skvělá komunita: Často pořádáme různé eventy, kde může každý vyhrát nebo dostat řadu zajímavých odměn.


IP: play.fenixcraft.cz | 1.20 - 1.20.4
Web: http://www.fenixcraft.czdiscord.fenixcraft.cz

    Komentáře    
Survival maji celkem propracovany, ale je skoda, ze na serveru neni tolik hracu.
Promakaný server, skvělý AT, propracovaný hardcore survival se vším.
Server je hodne promysleny do detailu a je tu skvela komunita. Doporucuji.
Načíst další komentářeKomentářů: 4 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář