GoldSkyBlock

1.8.x1.20.x Open Warez

 

03/11/2020 17:32:30   GoldSkyBlock

Návštěvnost 33 hráčů

 

IPmc.goldskyblock.cz
Verze 1.8.x1.20.x
Hráči online11/50
Webové stránkyhttp://goldskyblock.cz/
Více informací -->


GoldSkyBlock - Síť skyblock serverů vždy na nejnovější verzi


Naše servery jsou:

Original GoldSkyBlock – server s tříletou tradicí
Hardcore GoldSkyBlock - extrémně těžká verze skyblocku pro ostřílené legendární hráče

Omrzeli se Ti obyčejné jednotvárné skyblock servery? Chtěl/a bys poznat server, kde na tebe čeká mnoho novinek, výzev, aktivní A-team a naprosto bezkonkurenční komunita hráčů, ze které se rychle stane Tvá druhá rodina? Pokud říkáš ANO, tak je to jasné, vítej mezi námi.

GoldSkyBlock original● 7 počátečních tématických ostrůvků
● Velikost ostrova je 800x800, dost prostoru pro ambiciózní projekty
● Připravili jsme pro tebe 3 druhy generátorů, abys měl dostatek materiálu pro stavbu, první je klasický generátor na kámen a rudy, druhý je deepslate generátor a třetí je nether generátor s kompletní sadou bloků z netheru. Všechny generátory mají několik levelů účinnosti, čím vyšší level, tím vyšší šance na generování vzácnejších bloků.
● Čeká na Tebe více než 450 úloh v celkem devíti kategoriích, jejichž plněním můžeš získat různé ranky před jméno a výhody, jako je například lfy, nebo dokonce náš legendární vylepšitelný spawner. Za úlohy také dostáváš smaragdy, což je serverová měna, za kterou si koupíš třeba pěkně propečenou rybičku, ale také klidně netheritové nástroje. Jednoduše za smaragdy si koupíš vše od A po Z.
● Určitě nechceš pracovat v dešti nebo sněhu, pro tento případ jsme si pro Tebe připravili nespočet biomů a můžeš si tedy vybrat kde chceš zrovna být. Biomy mají také vliv na spawnování zvířat, a proto jsme přesvědčení, že by k nim měl mít přístup úplně každý.
● Chybí Ti na skyblocku některé nezískatelné itemy? Žádný problém, vymysleli jsme mnoho vlastních receptů, abychom Tě nepřipravili o plnohodnotný zážitek.

GoldSkyBlock Hardcore● Pro fajnšmekry jsme nachystali speciální a drsnou výzvu. Chceš si otestovat své znalosti a dovednosti naprosto extrémním způsobem? Přijď na náš Hardcore server a zjisti zda dokážeš přežít v tak krutém prostředí, které ti neodpustí sebemenší chybičku. Soubor náročných úloh je rozdělen do několika kategorií, začínáš jako prostý začátečník, ale vypracovat se můžeš až na Legendu serveru, díky čemuž získáš možnost létat na svém ostrově
Nejsou zde žádné vychytávky jako na originál serveru, ba naopak, některé herní mechanismy jsme dokonce výrazně ztížili. Zapomenout můžeš například na očarované knížky nebo diamantové nástroje a zbroj od vesničanů, i tak se k těmto vzácnostem lze postupně propracovat.
● Serverovým platidlem je zde také smaragd. Avšak nakupovat lze například biomy, abys mohl plnit úlohy na specifická zvířata. Obchodům mezi hráči je zde úmyslně zamezeno. Vše si tedy musíš získat jen svou tvrdou prací a trpělivostí.


Všiml jsi si, že nikde není ani zmínka o penězích? Asi si myslíš že to snad ani není možné. Můžeš nám věřit, že za skutečné peníze si u nás nic nekoupíš, žádné výhody ani ranky, takže šrajtofli nech v kapse, nebudeš jí potřebovat. Jsme Free2Play a Free2Win, veškeré výhody získáš prostým hraním.

Teď už zbývá jen poslední záležitost. Jak se do našeho malého kousku ráje dostaneš? IP máš nahoře :)

    Komentáře    
Zbožňuju to tam u nás :). Skvělá komunita i Ateam snaží se pro nás udělat první poslední.Pořad nějaké nové eventy.Vlastni stánky kde se může prodávat a tím také vydělávat.Super úkoly a odměny. Nejlepší server
Nazdárek Nováčku.
Hledáš dobrý SkyBlock Server. Mám pro tebe řešení. Připoj se zde na GoldenSkyBlock.

Tento server je jedinečný hlavně kvůli skvělé komunitě hráčů a velice přátelského A-Teamu.

Co zde Naletneš.

!!Ranky a výhody!!

Server je speciální v tom že zde nenalezneš žádné VIP,VIP+ atd.
Všechny výhody můžeš získat jen díky tomu že budeš rozšiřovat svůj ostrov a stavět.
Za položené Bloky totiž můžeš DOSÁHNOUT VÝHOD a to jen díky pokládání bloků.

Na serveru jsou celkem 3 RANKY.

EXPERT-Hlavní Výhodou ranku je že se můžeš dostat do ENDU a vrátit se zpět na předešlou lokaci pomocí /back

VETERÁN-Hlavní Výhodou ranku je že můžeš EDITOVAT ARMORSTANDY a uzdravovat se pomocí /heal

LEGENDA-Hlavní Výhodou je tvůj dobrý pocit že si něco dokázal a máš Rank který nemá kde kdo. Si prostě LEGENDA sama o sobě

!!Hlasovací Truhly a Speciální truhly!!

Hlasovací Truhly.
Server nejvíce podpoříš svým hlasem díky kterému si serveru může všimnout někdo další.
A samozřejmě za to dostaneš i Klíč k truhle.

Jsou celkem 3 druhy těchto TRUHEL které jdou odemknout za hlasovací klíče.
S tím souvisejí i SPECIÁLNÍ RANKY.

Jako začátečníky si můžeš otevřít
Hráčskou Truhlici

Za dosažení Ranku Expert/Veterán.
Můžeš odemknout hlasovacím klíčem tohoto typu.

A za dosažení LEGENDY.
Máš tu nejlepší truhlici kterou lze otevřít za hlasovací Klíče

Speciální Truhly
UltraTruhla- Lze získat aktivitou na serveru, hlasováním pro server, Hlasovacích truhel nebo na EVENTU
ParkourTruhla- Lze Získat jenom když dokončíš jeden ze spousty Parkourů

Plus spousty Dalších.

!!EVENTY!!

Na serveru nalezneš i EVENTY nejnovější jsou MiniHrové Eventy které se spouští v určitý čas a za dostatečného množství hráčů

!!SPECIÁLNÍ RECEPTY!!

Na serveru nalezneš i speciální recepty díky kterým můžeš vytvořit věci které jsou na Klasickém SkyBlocku i nemožné k získání.

!!TRŽIŠTĚ!!

Na serveru Nalezneš i tržiště kde si můžeš koupit cokoliv od ostatních hráčů na Serveru. Obchody jsou vytvořeny pomocí NPC které vypadají a jmenují se podle hráčů kteří si dané NPC pronajali.
I ty si můžeš Pronajmout svůj vlastní obchůdek.

Na tržišti nalezneš i Výkupníka u kterého si můžeš vydělat nějaké Emerldy na utrácení.
A ano, přesně tak hlavní PLATIDLO JE EMERALD.

!!Generátory!!

Na serveru nalezneš celkem 3 druhy generátorů
Hlubinný- Vytváří DeepSlate a ostatní DeepSlatové Rudy.
Klasicky-Generuje CobbleStone,Stone a ostatní Rudy.
Nether Generátor- Generuje bloky které se nacházejí v Netheru.

A víš co je super za pomocí LEVELU tvého ostrova si schopny tyto generátory vylepšovat a dosáhnout více vzácných RUD.

RobkoJeChábr :)
GOLDSKYBLOCK server, který jsem nedávno vyzkoušel, má dobrou komunitu hráčů a hráček, speciální generátory a vytuněné questy.

Na tomto serveru jsem se setkal s přátelskou a aktivní komunitou hráčů. Všichni byli ochotní sdílet tipy a triky a spolupracovat na rozvoji ostrovů. Správci serveru se starají o dodržování pravidel a rychle reagují na případné problémy. Díky této skvělé komunitě jsem si na serveru vytvořil nová přátelství a zážitky.

Co se týče generátorů, server nabízí širokou škálu možností. Vytvořil jsem si generátor kamení, vzácných rud (od uhlí až pod emeraldy) a i nether generátor. Díky nim jsem mohl rozšiřovat své zdroje a postupovat ve hře rychleji než obvykle. Bylo to velmi zábavné a zajímavé.

A konečně, questy na tomto serveru byly skvělým zpestřením. Splnění úkolů mi přinášelo odměny, zkušenosti a posouvalo mě v hře dál. Questy se týkaly různých aktivit, jako je těžba surovin, výroba předmětů, lovení potvor a zakládání velkých farem. Bylo to motivační a poskytovalo mi cíle, kterých jsem dosahoval.

Celkově vzato, tento server je skvělou volbou pro hráče, kteří hledají dobrou komunitu, různorodé generátory a zajímavé questy. Strávil jsem na něm hodně času a nemohu si vynachválit zábavu a interakci, kterou jsem zde zažil. Doporučuji ho každému, kdo má rád tento herní mód a chce si užít vzrušující dobrodružství na malém ostrově ve vzduchu.

Váš xPTRKx
Načíst další komentářeKomentářů: 28 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář