CreativePortal.eu

1.5.21.7.10 Reg Warez

 

15/05/2018 17:40:21   TheJandys

Návštěvnost 3 hráči

 

IPcreativeportal.eu
Verze1.5.21.7.10
Hráči online3/143
Webové stránkyhttp://creativeportal.eu
Více informací -->


Vlastní modpack | Super admin tým | Žádné lagy | Zábava

Již několik let se můžete připojit na náš server Modus, naše podání známého čarovného modpacku. Čeká tu na Vás skvělá komunita, plno eventů a spousta zábavy.

Díky vyvážené kombinaci magických a technických modů u nás každý najde své místo. Všechny servery jsou dostupné i pro hráče s neoriginálními účty, nabízíme také vlastní skiny.

Pro připojení potřebujete náš modpack. Více na creativeportal.eu/.

Těšíme se na viděnou na našich serverech :-).

Admin tým CreativePortal.eu

    Komentáře    
Asi nejlepší český technický modpack. Hrál jsem hlavně během distanční výuky během covidu a bylo to opravdu super. Nyní už bohužel na serveru není tolik lidí jako dřív a je to podle mě škoda. Možná by pomohlo nějaké promo, aby zviditelnilo server. Každopádně je to super modpack a stále se tam po čase vracím.
na serveru se mi líbí ale server je osamělí hraju na něm už týden a za tu dobu tam nebyl kromě mě jediný hráč.server i přes 89 modů funguje skvěle všechno tam funguje ale je to tam tak trošku mrtvé server je prostě prázdný nechci vědět jak dlouhou tam nikdo nebyl
Z tohoto serveru jsem opravdu zklamaný, Hrál jsem tam v roce 2018, 2019, a ten server.. to je prostě hrůza. Samé toxické lidi, A-Team tě vyhazuje za nic. Pravidla nejedou férově. A není to vůbec ono, líbil se mi jen ten Modus, když začal, jinak to je opravdu odpad.
Načíst další komentářeKomentářů: 9 Smazaných: 2
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář