KnockturnMC

1.8.x1.12.x Open Leg

 

15/04/2018 17:01:28   Pandetta Bell

Návštěvnost 1 hráč

 

IPplay.knockturnmc.com
Verze 1.8.x1.12.x
Hráči online0/500
Webové stránkyhttp://knockturnmc.com
Více informací -->


Na serveru je několik podserverů. Prvním je Harry Potter server. Hráč bude zařazen do koleje. Může kouzlit, hrát Famfrpál, dokonce i navštěvovat hodiny a dělat úkoly, jakoby opravdu byl v Bradavicích.

Dalším podserverem je Mordonie, zaměření na středověký život. Žijete v království, máte vlastní roli, ať už jako pekař, nebo dokonce i král.

Dalším je Towny, survival svět, který je propojen s Bradavicemi. Můžete zde také kouzlit a létat na koštěti + hrát normální survival.

A nakonec klasický SkyBlock, který vám umožní splnit několik vašich výzev.

Server je pro originální Minecraft a je původem z Anglie. Ovšem máme zde i helpery, kteří jsou z Česka, nebojte se je navštívit a přijďte si popovídat :)

    Komentáře    
Tenhle server jede jen na 1.13 tak co jste za paka když tady máte napsané že jede až od 1.8 a dál...mám 1.12 a nemohu protože jede jen na 1.13...sprostí lháři. A já se tak těšila že je to Harry Potter ...Je to akorát čudka která jede na 1.13 a ještě tu lžete. Hodnotím si mapy a je mi fakt líto že tuhle si musím dát jako jednu k nejhorším.
Se vzpamatujte ..
Server je pěkný, jen mě štve omezení v Mordonii.
Nemám možnost dobývat území a budovat vlastní říši. Navíc v době kdy jsem tam hrál většina králů z říší už byla neaktivní. Každopádně je to jinak moc pěkný server. Kdyby se upravily věci které jsem jmenoval, určitě Bych se tam hrál.


jonsun1234
Super server, jen je škoda že je tam málo hráčů! Je to opravdu skvělé :) -Salamekk :)
Načíst další komentářeKomentářů: 4 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář