Minicraft.cz

x 1.7.x, 1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x Open Warez

 

18/11/2016 23:18:20   Niqht_Rider

Návštěvnost 39 hráčů

 

IPplay.minicraft.cz
Verzex 1.7.x, 1.8.x, 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x
Hráči online52/500
Webové stránkyhttp://www.minicraft.cz/
Více informací -->


Nabízíme ten pravý nářez Minecraft zábavy! Na serveru najdeš spoustu miniher jako třeba EggWars, GunGame, Splegg, Murder, SpeedUHC, TheLab, SmallAnni a další nebo různé modifikace survivalu, například Skyblock, Skygrid, Skystone, různé custom mapy a další. Na serveru také najdeš několik Creativů; Build s WorldEditem a obrovskými parcelami a Fun s mazlíčky, vozidly a dalšími vymoženostmi. Na celém serveru je Coin systém - za výhry a zabití v minihrách si můžeš nakupovat kity nebo třeba předměty do PvP, sázet je v automatu apod. Téměř každý týden je na serveru nějaká velká novinka, například nová minihra nebo velký update stávající.

Určitě se přijď podívat!

IP: play.minicraft.cz
Web: minicraft.cz
Verze: 1.8 - 1.11.2

    Komentáře    
MiniCraft je úžasný server na kterém se rozhodně nebude nikdo nudit! Skvělá komunita, dobré minihry a hlavně spolehlivý A-Team, který je fér a vždy si udělá čas. Hraji na tomto serveru každý den kdy můžu. Každý den se na serveru něco vylepší nebo přidá. Lobby není pořád stejné, ale mění se podle ročních období a svátků! Tento server doporučuju, protože jsem s ním spokojená, stejně jako všichni hráči které na serveru znám.
Takže, kitpvp je nahovno, protože tam jsou vole kreténi, kteří tě dají na tři rány. Použité soupky nelze vyhodit, to znamená že nemůžete refillovat, což je u kitpvp docela důležitý.
Skypvp je ještě horší, stejně jak u kitpvp tam jsou hráči s věcma se kterýma vás dají na
tři-čtyři rány a 1.9 pvp tomu taky moc nepomáhá. Jinak dropper či parkour jsou docela v pohodě udělané.
takže pro PVPManiaky nedoporučuji server.
Výborný server, super výběr miniher a coin system se mi velmi líbí. Veliký problém je s Admin Teamem který je sice přítomen ale admini kteří jsou hodní a spravedliví jsou jen 2! _NiqhtRabbit_ a JavorickyParek. Admini jako Legenda2 nebo Adam653 jsou arogantní, zlí na hráče a nespravedliví. A-Team celkově kazí celou hráčskou komunitu.
Načíst další komentářeKomentářů: 23 Smazaných: 3
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář