DomanSKYblock

1.20.1 Open Warez

 

11/06/2016 16:52:19   Jo_Do

Návštěvnost 2 hráči

 

IPmc.domanskyblock.fun
Verze1.20.1
Hráči online2/32
Webové stránkyhttp://jdomansky.wz.cz/
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


Svět byl zničen. Zůstaly z něj jen ostrůvky nad černočernou prázdnotou a na nich pár lidí, co přežili. Musí nejen ubránit holý život před příšerami které se rodí ze tmy a zajistit si přežití na svém ostrově, ale také prozkoumat ruiny světa, najít zprávy o lidech kteří tam kdysi žili a nakopat si cenné věci, které pomůžou rozšířit ostrov a vybudovat z něj nádherné sídlo a pevnost, prokletí světa navzdory.

Skyblock 1.20.1 a nižší - strom, dva ledy, kbelík lávy. Tři skyblock ostrovy 400x400, třicet dalších tematických ostrovů k prozkoumání a zisku kořisti, osmdesát knih s příběhem na pokračování, každý měsíc nové web update s nejlepšími ostrovy..
Přirozený spawn potvor i zvířat, žádné spawnery.
Automatické prefixy pro členy ostrovního týmu.
Kouzelník na spawnu, který odstraňuje z věcí kouzla.
Dospělý admin tým se šesti lety zkušeností a značnou dávkou tolerance.
Svobodný chat bez omezení - s výjimkou vulgarit, spamu, trollingu a nevyžádané reklamy.
Obchodník na spawnu, který vykupuje veteš z mob trapky za cobble.
Upravené obchody vesničanů, smaragdy u nás nejsou jen bezcenným krámem.
Dynmapa včetně hranic ostrovů a jmen majitelů.
Automatické přihlašování pro originálky, příkazem /premium
Kácení stromů na jedno seknutí, včetně listí - s možností vypnutí příkazem /tc
Trvale odemčené obchody u vesničanů - už žádné zbytečné obchody.
Rozšíření inventáře pomocí příkazu /bp - díky batohu hráč unese 3x tolik věcí.
Výtahové cedulky - podstatně rychlejší způsob, než lezení po žebříku.
Spojování melounů do kostek, příkazem /blockup, melouny těžené pistonem, vypadnou jako kostka.
Infomace o vesnici příkazem /vi
Obchody mezi hráči, s vlastními vesničany, dva obchodníci na spawnu a samoobsluha na /is warp portal.

Ostrov hráčky Jaja54321


DomanSKYblock, 1.20.1 je ten pravý rozšířený skyblock server pro hráče. Žádné shopy, economy, kity, jobs, VIP a podobně. Server prodlužuje herní zážitek ze skyblocku pomocí Bran, které vedou do adventure světa, které hráč postupně odemyká a prozkoumává. Nachází tam staré stavby a v nich poklady a deníky s příběhy.

Ostrov hráčky xGOOKAx


Příkaz /customteleport název, hráče portuje na místo, když u sebe má patřičný blok.
Aby se omezilo farmení bloků z navštěvovaných staveb, tak bloky které hráč použije jako vstupenku do portálu, zmizí.
Stavba, na kterou hráč jde, se zároveň obnoví ze schematu, pomocí pluginu.

Ostrov hráče Aricius


Proč tu z cobble generátoru nepadají cenné suroviny?
Server je pro hráče nastaven tak, aby byl na začátku jako běžný skyblock. Ale pak, aby se hráč od cobble-generátoru maximálně osvobodil. Věci které padají z trapky (a které nejdou jinak využít), se prodávají za cobblestone a tím se hráč bez coble-genu obejde. Cenné věci se pak získávají ve světě za Portály.

Ostrov hráče Kalib007


Proč tu není shop a economy a money a jobs?
Protože ve světě po apokalypse, po zhroucení civilizace, po prokletí a rozlámání světa, by hráč asi těžko našel práci, peníze a supermarket.

Ostrov hráče Kuba_Khalifa


Farmením hráč získává cenné bloky, jimi odemyká portály a prozkoumává stavby, které tu zbyly po rozlámání světa. V těchto stavbách se nachází nejen poklady a materiály, ale také deníky s minipříběhy, které dávají hráči nápovědu, nebo jej posouvají k dalším cílům a stavbám.

Ostrov hráče Cyto


Svět byl zničen. Zůstaly z něj jen ostrůvky nad prázdnotou a na nich pár lidí, co přežili. Prozkoumávají ruiny zničeného světa, nacházejí zprávy o lidech kteří tam kdysi žili a nacházejí cenné věci, pomocí kterých budují vlastní pevnost, prokletí světa navzdory.

Ostrov hráče Halolko


Hráč Halolko vystavěl už tři velmi úspěšné portály, včetně sepsání knih s minipříběhy. Navíc se jako autor drží příběhové linie. Není vůbec až tak snadné postavit slušný port, který by hráče bavil. Málo je vyvolených.

Stavba hráče Raczy


Četl jsem zajímavý rozhovor, na jednom velkém skyblock serveru. Hráč psal, že server už není skutečný skyblock a admin mu na to odpověděl, že nikoho nebaví jen hledět do mob trapky a server se proto posunul dál, má místo trapek spawnery, shopy pro hráče atd.

Ostrov hráče Traktorista


Možná proto jsem u nás nenašel ani jediný (aspoň trochu navštěvovaný) skyblock server, kde by se hrál skutečný pravý skyblock. Ony se totiž posunuly dál naprosto všechny servery a pokud jsem chtěl hrát skyblock takový, jaký baví mě, musel jsem si chtě nechtě postavit vlastní.

Ostrov hráče Tangred


A celkem se daří, jak je vidět. Ačkoli si server nikdy nedělal ambice být nejlepší, největší, nejnavštěvovanější. Žádné VIP, žádné shopy, žádné nábory. Spíš chceme být serverem malým, přátelským, pro pár hráčů, kteří se dobře znají a můžou si věřit.

Ostrov hráče Ethariel


Portály s minipříběhy, jsou otevřené i pro hráče, pokud mají dobrý nápad a spisovatelský přetlak. Pro účely stavby portálů, je na serveru creative svět, kde se staví a testují stavby pro server. Prozatím hráči postavili 5 portálů, staví se další. Celkově je na serveru zatím 15 portálů, ale tím zdaleka nekončíme.

Ostrov hráče riky


Na serveru je svobodný chat bez omezení, i s jeho úskalími a možností zneužití. Je pro nás důležité, aby hráče pokud možno nic neomezovalo, nechceme mít na serveru policejní stát, ale přátelské, i když pořád slušné a dospělé prostředí.

Ostrov hráče Strouzek


Server se zatím obešel bez zavádění spawnerů. Většina je ponechána na přirozených pravidlech Minecraftu. Tedy, pokud chce hráč slime nebo squidy, může je mít, stejně jako v normální vanille.

Ostrov hráčky Lily


Server jede z dobrovolných sponzorských darů, z donate. Několik let byl jeho provoz hrazen díky mimořádně velkorysému daru hráče Kessin.
Pravidla serveru se omezují na minimum a jsou zaváděna jen v případě, že je objevena bezpečnostní díra, kterou nejde opravit bez výrazného omezení hráčů.

Ostrov hráčky Mayari


Pokud si hráči chtějí promluvit i o jiných serverech, nevadí to, nejsme na to nijak hákliví. Trestá se jen tupý spam chatu nevyžádanou reklamou.

Ostrov hráče polokio


Po vstupu na server, si hráč může některé ostrovy prohlédnout pomocí příkazu /is warps Pokud hráči mají warpy vytvořené, protože warpy jsou dobrovolné.

Ostrov hráče _NikeWray_


Po vstupu na server a zadání příkazu /is je vytvořen Váš ostrov a v truhle najdete knihu Rady, kde jsou popsány nejčastější otázky. Mnoho štěstí na serveru a ať se daří.

    Komentáře    
Malý ostrov. Rozšiřování. Stavění farem. Cesty do jiných světů - portálů. Vesničani. Prefixy. Stavby.. A je toho ještě víc.

Toto je můj první server, na kterým jsem začala hrát. A hraji na něm doteď (teď je září 2020, takže už 3 roky). A vůbec, proč?

Někteří noví hráči si myslí, že je to jako každý druhý server. Ale není tomu tak. Na tomto serveru sice začínáte s malým ostrovem skoro bez ničeho, ale až poté začíná ta větší zábava. Tady jde o to zjistit, co je třeba dělat, abyste dosáhli toho, co chcete. Nevadí, když to neumíte hrát, někdo z hráčů vám určitě poradí, pokud se ale slušně zeptáte.
Většinou ty pokroky jsou různé farmy. Tady je cca nějaký postup: cobblestone generátor, portál do netheru, gold (pigman) farma, zlatý portál (tam hráč získá další věci které potřebuje), léčení vesničana, množička vesničanů, iron golem farma, další portály...
Na spawnu je i návod, jak tyto farmy postavit, přesto s nějakými nejistotami se můžete kdykoliv zeptat.

A co jsou vůbec ty portály?
To je jedna z věcí, proč je náš server originální. Místo shopu máme portály. Na spawnu máme místo, kde jsou všechny vypsané, je tam cena nebo co v nich můžete získat. Např. první portál stojí 8 gold blocků, pokud je máte (a máte i nějaké jídlo nebo brnění), napíšete uvedený příkaz. Poté vás to portuje do světa, kde je nějaká stavba (která byla na obrázku u vypsaných portálů) a v ní jsou truhly, kde ty věci můžete získat. Ty stavby většinou stavěl majitel, Jo_Do, ale našli se i hráči, kteří také nějaký portál postavili.

Poté jsou tu prefixy. První prefix, snadno získatelný, je stavitel nebo master. Oba mají stejné výhody a dají se získat za 1 000 level ostrova. Anebo je i druhá možnost, server má web a každý měsíc se dělá web update. Vždy majitel vyfotí nějaké zajímavé ostrovy, které tam poté dá. Obrázky můžou být velké nebo malé. Za malé máte ten základní prefix stavitel nebo master, za velký máte třeba designera, který má více výhod. Potom je i více prefixů, např. za 3 velké obrázky je elite, ale to už musíte mít opravdu dobrý ostrov :D

Co se týká A-Týmu, tak majitel si sám zvolí, kdo v něm bude. Každý člen o serveru určitě dost ví a ví, jak postupovat, takže všichni vám budou moct schopni pomoct nebo poradit.

Ještě taková jedna celkem důležitá věc, pravidla. Dost hráčů jich ze začátku nezná a poté odchází ze serveru zklamaní a naštvaní. Za nedodržení nějakého pravidla může vést až k permarentnímu banu, takže doporučuji si je přečíst..
Tohle je nejlepší server na kterým jsem kdy byla. Není tu shop, vip, kity, jobs atd. Taky se mi líbí, že tu není třeba jako warp priroda, když je to skyblock server. Na serveru hraju asi od 30. 10. 17 tak jsem se rozhodla, že o něm něco víc napíšu.
Server běží na verzi 1.8.8
Teď má server 20 slotů a stačí to. Pamatuju si, že po novým roku bylo i 32 slotů, které nestačily.

A-team:
Lepší A-T jsem nikde nepotkala, než tady. Dokážou vám poradit, pomoct... Jakmile jsou nějaký lagy, řeší se to, což je dobře. :)

Komunita:
Je super. Pořád se to v chatu nějak hejbne, hlavně hodně přes den. :D

Prefixy:
Stavitel/Master - Stavitel nebo Master mají stejný výhody. /wb /ec /back /condense a /hat. Získá se za 1 000 level ostrova nebo za malý obrázek na webu.
Designer - Má stejný výhody jako Stavitel a Master + má výhodu /fly. Získá se za velký obrázek na webu.
Elite - Moc nevím jaký výhody má navíc, ale vím, že je to stejný jako designer a může dávat /mute a možná i /kick. Získá se za víc jak 1 velký obrázek na webu.
Creator - Má stejný výhody jako designer + má přístup do creative světa. Získá se za postavení portálu.
A pak už zbývá jen A-T (Helper, Mod, Admin), ale kdo v něm bude vybere majitel

Portály:
V portálech se dají získat další věci, takže se tam těží, hledají truhly atd. Už je 21 portálů. Teď už je nový způsob, jak se dostat do portálu a to takový:
Portál má nějaký název. Vstupné bude stejně jako dřív úplně vlevo v inventáři. Napíše se příkaz /customteleport nazevportalu1-3
Může se stát, že jste chtěli do 1 a nepustí vás to, protože v něm někdo bude. Ale zase můžete zkusit druhý příkaz /customteleport nazevportalu2 Port trvá 2 minuty a to proto, že se ten portál načítá. Dřív se muselo proběhnout takovým bludištěm a tím se ten portál načítal, ale když ho někdo proběhl rychle, zase mu pak chyběla půlka portálu.

Skyblock:
Začíná se s malým ostrůvkem, který pomalu zvětšujete, postupně získáváte suroviny atd. Nemůžete třeba chtít iron, když nemáte iron golem farmu nebo vesničany. Aby jste něco získali, musíte pro to něco udělat.

Základní velikost ostrova je 200 x 200, může se nechat zvětšit na 380 x 380. Přinejhorším na 400 x 400 :D
Na serveru už moc často nehraju, objevím se jednou za nějakou dobu. Ale pořád mě to tam baví :)

Closie...11.8.18
Zdravím, rozhodl jsem se napsat recenzi, která vám doufám pomuže udělat si obrázek o tomto serveru.

Předem bych začal s klasikou + a - serveru, a pak bych to rozvedl. :)

Výhody:

+ Lepší A-Team jsem nikdy nepoznal. :) Pomohou, mají s váma zlatou trpělivost, važí si maličkostí.
+ Velikost ostrova je na Skyblock extremní. (Ostrov o velikosti čtyřista bloku čtverečních)
+ Stálá super komunita.
+ Dynmapa, kterou najdete na webu serveru.
+ Web na kterém najdete vše, i dokonce rozepsané co se dělo, a děje na serveru.
+ Žádné lagy! (Ps, jakmile byl jen malí lag, tak přišel admin a hned se tomu věnoval.)
+ Portály v kterých můžete natěžit další materiál na stavbu svého vysněného ostrova.
+Příběh, ano tento server má užasně sepsanej příběh, který vás provází celou dobu hraní. Hlavní část příběhu najdete v portálech, v podobě knížek, která sám rád sbírám. :)
+ Spawn, zhodnotil bych ho jako dílo které má jak krásu, tak i ale dost kvality. ( Je orientovám na 4 roční období, což mi přijde jako dosti skvělí nápad. Kupa serveru má jen spawn který má vypadat monstrozně, ale přitom jak se říká, V jednoduchosti je krása. :)
+ Suprově sepsané rady, jak v knížkách na serveru tak i na webu.
+ Dimenzované sloty serveru. (Server má 24 slotu, což zatím v pohodě stačí, ale v případě nutnosti vždy jsou zvednuty.)

Nevím co ještě napsat, je toho tam strašně moc.. :) Ale Nevýhodu jsem nenašel. :)

Závěrem bych chtěl říc, že na ostrově už jsem postavil přes 300,000bloku, a jsem ještě stále na začátku. :) Portály jsou rozmanité, a ještě sem je ani všechny nestihl projít, a to se prý připravují další. :)

Zajmám se hodně o mody, a pluginy, dokonce mám i vlastní, tak vám snad moje recenze pomůže mít legitimní pohled na tento server. :) Ps: Z techniského hlediska je tento server skvěle udělán.

Na závěr bych chtěl moc poděkovat všem členum A-teamu. A doufám že server nikdy nepustíte!

Sepsal Drahakin........ 17.11.2017
Načíst další komentářeKomentářů: 21 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář