Woblex | Vanilla server

1.11.2 White Leg

 

24/07/2015 17:48:50   MrFiliper

Návštěvnost 1 hráč

 

IPvanilla.woblex.cz
Verze1.11.2
Hráči online0/15
Webové stránkyhttp://www.woblex.cz/
Více informací -->


První placený Vanilla server v České a Slovenské republiky, na kterém si přejete hrát. Vyvíjíme vlastní Vanilla systém, které neovlivňují hru samotnou, ale přesto do hry přidá užitečné věci, které si jistě oblíbíte.

Hlavní znaky serveru

Težební mapy - Jistě asi víte, jak vypadají servery, kde jsou veřejné doly, doly kazí požitek ze hry a narušují Vanilla systém. U nás o něj ale nepříjdete a přesto bude pořád kde brát materiál na vaše stavby! Všechen potřebný materiál si natěžíte na těžebních mapách, které jsou k tomu určené.

Lokace - Už se vám stalo, že jste zabloudili a nevěděli jste, kam dál? Náš systém vás této nepříjemnosti zbaví. Vytvořte si lokace kde jen potřebujete. Poté už jen stačí otevřít přehledné menu a vyhledat příslušnou lokaci, ta vám řekne souřadnice a vy tak v pořádku trefíte tam, kam potřebujete.

Hologramy - Hologramy jistě znáte, levitující texty, které u nás může vytvořit hráč! Správa hologramů je ve vašich rukou a běží na našem vlastním systému.

Tokeny - Protože chceme, aby nebyli hráči zvýhodňováni V.I.P. účty, zavedli jsme jednorázový měsíční poplatek za přístup na server. Všichni hráči jsou si rovni a tak je zde plně férová hra! Na další poplatky můžete zapomenout.

Creative? Ne! - Každý hráč, a to i realizační tým, na serveru nemá žádné další výhody oproti ostatním hráčům. Na serveru nikdy nebyl a nebude použit creative mód pro jakoukoliv stavbu.

Skvělá komunita - Nehrajeme proto, aby jsme se hádali, podváděli či kradli. Takovéto chování u nás má trvalé následky, tedy trvalý ban. Hru si chceme užít a odpočinout si, a nikdo nám to nebude kazit!


Jak se připojím na server?

Je to velice jednoduché, stačí mít zakoupený Minecraft účet a zakoupit si token v našem webovém obchodě. Ten najdeš zde: www.woblex.cz/obchod/. Po zakoupení tokenu se ti automaticky server stane přístupným.


Informace

Web: woblex.cz/
Facebook: www.facebook.com/Woblex
Twitter: www.twitter.com/Woblex

    Komentáře    
Server obsazuje aktualne prez 50 lidi kteri zde hraji :)
Moznost jakekoliv monumentalni stavby (ktera nelaguje) kterou vam hraci neznici ba naopak :) pomuzou ji postavit a zrealizovat vedeni je hodne rozumne a privetive :)
1KND1
Moc pěkný server, doporučuji všem co nemají rádi pay2win servery. Výborná komunita, rozhodně se zde pobavíte. Děkuju za založení opět krásného serveru.
Super komunita, skvělí buildeři, metro 20 000 bloků. Prostě Vanilla jak má být ;-) FiRaCraft77
Komentářů: 3 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář