Woblex | Vanilla server

1.11.2 White Leg

 

24/07/2015 17:48:50   MrFiliper

Návštěvnost 1 hráč

Odstraněn 27/11/2018 01:00:22.
 

IPvanilla.woblex.cz
Verze1.11.2
Webové stránkyhttp://www.woblex.cz/
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Pravý Vanilla server se zajímavými vychytávkami a malou příjemnou komunitou hráčů, kteří si chtějí v klidu zahrát. Nabízíme Vám příjemné prostředí pro klidnou hru bez sekání a omezování. Zároveň na vás čeká spousta vychytávek jako je například tvorba hologramů, získávání dekorativních hlav těžbou ve speciálním těžebním světě nebo vytváření lokací souřadnic. Všechny vychytávky jsou ale pouze doplňky a neovlivňují hraní samotné.

Proč hrát právě u nás?

Nejsme jen Vanilla server

Nejsme jen klasický Vanilla server, hráčům chceme dopřát něco více než je očekáváno. Na serveru proto máme spousta vychytávek které postupně přidáváme a vylepšujeme. Místo cedulek můžete použít hologramy, okolí ozdobit dekorativními hlavy, udělat si nádherné postavičky pomocí úpravy armorstandů, vytvářet lokace vašich souřadnic, aby jste se už nikdy neztratili a další spousta věcí, které na serveru pro Vás máme připravené.

Neděláme to pro peníze

Po zakoupení herního tokenu na serveru již nic neplatíte, žádné neférové jednání typu nakupování premium účtů nebo herních itemů a jiných věcí u nás nenajdete.

Komunita, která se jen těžko shání

Server osídlují hráči, kteří chtějí v klidu a bez jakýchkoliv problémů hrát a zároveň se bavit. Na serveru se téměř každý s každým zná a rádi si pomáháme. I když to zní neuvěřitelně, ale originální kopie hry (Minecraft) a k tomu ještě pár korun za přístup na server dělají hráče právě tím, co je popisováno o větu výše.

Bez residencí, parcel a jiných podobných ochran

To, co na serveru uděláte se důkladně zaznamenává. Nemáme žádné ochrany pozemků, nebo truhel a itemů není to totiž třeba. Přesto v případě potíží, jsme schopni rychle reagovat a vše vrátit do původního stavu.

Težební mapy

Je tu nová verze, ale mapa již je vygenerovaná a neobsahuje nové bloky. Potřebuji těžit hodně písku, hlíny nebo čehokoliv jiného ale nechci ničit okolní krajinu. Právě z těchto důvodů na serveru máme těžební mapu, která se nijak neliší od té klasické, tato je ale určena k těžbě bloků a při vydání nové verze nebo po uplynutí 3 měsíců se mapa smaže a vytvoří nová.

Dekorativní hlavy

Vyzdobte si Vaše okolí speciálními dekorativními hlavy, kterých je již nyní na výběr přes 500 a neustále přibývají další.

Lokace

Jdete, jdete, jdete a najednou, Kde to jsem?. Na serveru si můžete vytvářet lokace, které vám zaznamenají vaší polohu a zapíší do přehledného menu, kde je následně můžete vyhledat. Na mapě se tak již jen tak neztratíte.

Hologramy

Že cedulky nikdo nečte? Tak vytvořte hologramy! Hologramy můžete vytvářet úplně kdekoliv a v neomezeném množství.

Bez creativu

Každý hráč, a to i realizační tým, na serveru nemá žádné další výhody oproti ostatním hráčům. Na serveru nikdy nebyl a nebude použit creative mód pro jakoukoliv stavbu.


Jak se připojím na server?

Je to velice jednoduché, stačí mít zakoupený Minecraft účet a zakoupit si token v našem webovém obchodě. Ten najdeš zde: www.woblex.cz/obchod/. Po zakoupení tokenu se ti automaticky server stane přístupným.


Informace

Web: woblex.cz/
Facebook: www.facebook.com/Woblex

    Komentáře    
Server obsazuje aktualne prez 50 lidi kteri zde hraji :)
Moznost jakekoliv monumentalni stavby (ktera nelaguje) kterou vam hraci neznici ba naopak :) pomuzou ji postavit a zrealizovat vedeni je hodne rozumne a privetive :)
1KND1
Moc pěkný server, doporučuji všem co nemají rádi pay2win servery. Výborná komunita, rozhodně se zde pobavíte. Děkuju za založení opět krásného serveru.
Super komunita, skvělí buildeři, metro 20 000 bloků. Prostě Vanilla jak má být ;-) FiRaCraft77
Komentářů: 3 Smazaných: 1
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář