MaXXCraft

1.12.2 Open Warez

 

16/09/2014 15:59:36   Keepers

Návštěvnost 10 hráčů

 

IPplay.maxxcraft.cz
Verze1.12.2
Hráči online2/50
Webové stránkyhttp://www.maxxcraft.cz
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


Vítejte na serveru MaXXCraft, mnoha hráči oblíbeném MC PvP serveru. Jsme zde pro Vás již od roku 2013! - Najdete zde různé minihry, eventy a hlasování VOTE s klíči k magickým truhlám o různé ceny i VIP účty. Dále zde nalezneš McMMO, možnosti různých prací - Jobs, VIP systém, svatby, HeadShop, Dopravní prostředky (auta, moto, kola, letadla aj.) a mnoho jiné zábavy. Nemáme zde zbytečnosti jako jsou doly. Je zde přátelský AT, který Vám rád pomůže.... Přijďte se k nám podívat a přiveďte také své přátele, budeme jedině rádi :)

    Komentáře    
Dobrý den,
abych se vyjádřil k tomuto serveru.
Majiteli tohoto serveru je 13 a ostatním tak podobně.

To, že když dostanu perma ban, že jsem napsal 3x ahoj, tak je divný a to, že za to musím poslat 200 Kč abych dostal unban, tak to jako sorry, ale když tu majitel žebrá o prachy tím, že vybírá peníze od lidí, kterým dají neprávem bany..

Sponzor tu stojí 500 Kč, což mi přijde trošku moc na to, že máš před Nickem pouze sponzor a myslel jsem, že ten litebans alespoň umí nastavit.

Celý A-Team se musí kamarádit se třemi majiteli jinak by jim dali hned ban. Jen jsem se koukl do banlistu a hned bany za debilita, totální kok*t atd.. tohle mi moc normální nepřijde, proto si radši zahraji na SG kde mě nebudou buzerovat a dávat perma bany neprávem a žebrat.

Všichni kteří tu zatím napsali komentář kromě mě, mají VIP free nebo něco takového.
Ta webová stránka je pouze zkopírovaná že šablon. A tu IP mu udělal taťka.
Toť vše.

-cairuss
Tento server MaxxCraft je nejlepsi server na jakym sem kdy hral.
Mám už 1 Vilu a 6 domu fakt super server nekdy se to seka ale mne to nevadí.
když například prsi ,je noc atd tak napisu adminovi prosim nebo pls den, pls at neprsi a on da hned den slunicko atd je to proste bomba server az na nejake de**li kteri vam reknou ze budou kamosi a potom vas vkradou a zabijou , ale tech je malo.

Doufam ze se vam tento komentar libil s pozdravem Jméno v MC : Erkadirk
Nejlepší server jaký jsem kdy hrál, je to sice čistý survival ale zabaví na celkem dlouho (u mě navždy :D) je zde prátelský A-Team, jediné co mi tu trochu vadí jsou: cheateři (těch je fakt málo) a griefeři :D toť vše :D -ItzMeArCat
Načíst další komentářeKomentářů: 7 Smazaných: 15
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář