MaXXCraft

1.12.2 Open Warez

 

16/09/2014 15:59:36   Keepers

Návštěvnost 8 hráčů

 

IPplay.maxxcraft.cz
Verze1.12.2
Hráči online7/50
Webové stránkyhttp://www.maxxcraft.cz
Zobrazit online hráče -->Více informací -->


Vítejte na serveru MaXXCraft, mnoha hráči oblíbeném MC PvP serveru. Jsme zde pro Vás již od roku 2013! - Najdete zde různé minihry, eventy a hlasování VOTE s klíči k magickým truhlám o různé ceny i VIP účty. Dále zde nalezneš McMMO, možnosti různých prací - Jobs, VIP systém, svatby, HeadShop, Dopravní prostředky (auta, moto, kola, letadla aj.) a mnoho jiné zábavy. Nemáme zde zbytečnosti jako jsou doly. Je zde přátelský AT, který Vám rád pomůže.... Přijďte se k nám podívat a přiveďte také své přátele, budeme jedině rádi :)

    Komentáře    
Tento server MaxxCraft je nejlepsi server na jakym sem kdy hral.
Mám už 1 Vilu a 6 domu fakt super server nekdy se to seka ale mne to nevadí.
když například prsi ,je noc atd tak napisu adminovi prosim nebo pls den, pls at neprsi a on da hned den slunicko atd je to proste bomba server az na nejake de**li kteri vam reknou ze budou kamosi a potom vas vkradou a zabijou , ale tech je malo.

Doufam ze se vam tento komentar libil s pozdravem Jméno v MC : Erkadirk
Nejlepší server jaký jsem kdy hrál, je to sice čistý survival ale zabaví na celkem dlouho (u mě navždy :D) je zde prátelský A-Team, jediné co mi tu trochu vadí jsou: cheateři (těch je fakt málo) a griefeři :D toť vše :D -ItzMeArCat
Tento server je bombastickej fakt dobry nasla sem ho a myslela si ze to bude nejakej zase pitomej,ale preklapil mne fakt super hraju ho asi pul roku a us mam 2 domy a 2 prodejny 1 s hlavama a druhou se vsim fakt ten nej server! :-)
Načíst další komentářeKomentářů: 6 Smazaných: 15
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář