KraliciNora.Cz

1.8.3 Reg Warez

 

28/07/2013 18:21:19   KraliciNora

Návštěvnost 1 hráč

Odstraněn 08/01/2018 14:01:27.
 

IPkralicinora.cz
Verze1.8.3
Webové stránkyhttp://www.kralicinora.cz
Více informací -->


Server byl vyřazen ze seznamu pro dlouhou neaktivitu.
Jedinečný český skyblock pro všechny, díky originálním pluginům vás KraliciNora chytne a už nepustí. Výtahy, nether parcely, obchody, arény, střídání ročních období, peříčkové létání a mnoho dalšího. Dospělý admin team a chat bez vulgarit samozřejmostí.

Co na serveru najdete:

- Neustále se rozrůstající komunita hráčů
- Několik arén pro odreagování a pobavení.
- Ostrov o velikosti 75x75 bloků s možností rozšíření
- Ekonomika kde hlavní měnou jsou zkušenosti.
- a spoustu dalšího...

    Komentáře    
Ano, ze začátku to vypadalo jako dobrý server s rozumným admin teamem, připojil jsem se s kamarádem na server po tom co na něj natočilo MinecraftOSTRAVSKY video. Na serveru je mob arena, ve které lze získat xp, tak jsem do ní šel farmit. A co by se nestalo, dostal jsem jail za hacky. Za několik měsíců jsem se tam napojil znovu s jiným kamarádem, a znovu ban za hacky. Šli jsme na jejich TS3 server, tam byla komunisticko cynická svině, která stále furt dokola opakovala že jejich pluginy jsou nejlepší a že normální hráč bez hacků nemůže zabít tolik mobů. Ani se nechtěl podívat na moje důkazy (videa), protože to prý prostě není možné zabít tolik mobů. Tyto důkazy jsem později poslal na jejich email, uteklo několik měsíců a stále bez odpovědi. Nedokáží si uznat že udělali chybu, ani neodepíší. Server nedoporučuji. Zmiňované důkazy:
www.youtube.com/watch?vzywi-CLXgQ0
www.youtube.com/watch?v0pTFvmsrI7I
(Za ?v chybí rovná se, vypadá to že to stránka maže)
Server nemá konkurenci. Je to nejlepší server, na který jsem se kdy připojila. Za asi 2 roky co už hraji jsem prostřídala desítky skyblock serverů, ale ještě jsem nenarazila na tak skvělý server. Je tam všechno. Od létání pomocí peříčka až po speciální recepty na craftění. Mají tam vězení a to je mnohokrát lepší než nějaký ban. Proč? Při banu si asi už nezahrajete, kdyžto ve vězení hrajete, ale není to tak super. Jak už jsem řekla server KráličíNora.Cz je nejlepší, nemá konkurenci. Hráčka SweetGirl231. :) Přeji serveru KráličíNora.Cz jen to nejlepší.
Králičí nora se mi líbí svou originalitou a jak to dokazal majitel vymysled, kdyz začínal prakticky od nuly. Je to velmi zajímavý a zábavný skyblock ktérý se odevšech liší nejen originalitou, ale i zábavností, vyděláváním herních peněz a automatickým vězeňským systémem. Osobně tento skyblock server doporučuji těm, ktěří rádi hrají skyblock a kteří mají rádi kdyz z nuly uděláte neco ůžasného. Podpořte tímto králičí noru aby se dostala az na vrcholný žebříček nejlepšich serverů, a aby nakonec neskončil jeho zrušením.Milí hráč camdon. :)
Načíst další komentářeKomentářů: 11 Smazaných: 0
Nahlásit prezentaci! Přidat komentář